В чому секрет Secret DUO? Синергія неаблятивних технологій Er:Class та мікроголкового RF

3-го лютого в офісі компанії пройшов перший семінар-практикум від Ірини Літус та Ольги Щербанеско: “В чому секрет Secret DUO? Синергія неаблятивних технологій Er:Class та мікроголкового RF”

В чому секрет Secret DUO? Синергія неаблятивних технологій Er:Class та мікроголкового RF зображення 1

Відома лікар-дерматовенеролог Ірина Літус надихнула аудиторію ексклюзивним контентом та познайомила з поєднанням двох унікальних технологій ербій на склі та мікроголковий RF.

Ірина поділилася з експертами естетичної медицини своїми напрацюваннями, протоколами, досвідом лікування та приголомшими результатами.

Разом із головним ALFA-тренером Ольгою Щербанеско, Ірина представила аудиторії микроголковий RF в поєднанні з неаблятивним ербієм SECRET DUO від Creative ilooda та на практиці продемонструвала  його особливі можливості!

П’ять годин виключно корисного контенту та практики!

Як це було дивіться у нашому відео в Інстаграм або на Facebook

Підвищуйте свій професіоналізм - реєструйтеся на ALFA-семінари

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Шо у Массанги: Інтимне омолодження на власному досвіді

Габріелла Массанга дізналася всі плюси та мінуси вагінально-лазерної корекції

Читати детальніше

Фотоомолоджування обличчя – яскравий приклад ефективності апаратної косметології

Головні борці у збереженні молодості та краси шкіри – якісний домашній догляд та косметологічні процедури. Однією з них є фотоомолодження обличчя

Читати детальніше

ALFA-команда на науково-практичному симпозиумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття"

Два дні на науково-практичному симпозіумі “Здоров'я жінки 40+. Від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття” пройшли досить емоційно та атмосферно!

Читати детальніше