Засоби гігієни, форма та зручна білизна. Які потреби мають українські військовослужбовиці сьогодні та хто допомагає їх закривати

Шановні друзі, колеги та партнери!

Кожен рік ми вітали вас з прийдешніми новорічними святами персональними подарунками та поздоровленнями. Але цього року ми вирішили весь наш подарунковий бюджет спрямувати від всіх нас і вас на дійсно важливі потреби задля нашої перемоги!

Засоби гігієни, форма та зручна білизна. Які потреби мають українські військовослужбовиці сьогодні та хто допомагає їх закривати зображення 1
Українська військовослужбовиця стріляє з САУ 2С7 Піон по позиції, коли росія продовжує атаку на Україну, на лінії фронту в Херсонській області, Україна, 9 листопада 2022 року / Фото: REUTERS/Viacheslav Ratynskyi TPX IMAGES OF THE DAY

«Я служила в добробаті. Нещодавно ми дивилися фотографії і сміялися: у мене був бушлат нижче коліна». Так про свою військову форму розповідає Катерина Приймак, парамедикиня та співзасновниця ГО «Жіночий Ветеранський Рух».

Сьогодні в українській армії — близько 60 тис жінок. А військової форми, що враховує жіночу фактуру, в українській армії досі нема. Часто нашим бійчиням доводиться закривати свої потреби самостійно або за допомогою волонтерів — ця проблема стосується як форми і білизни, так і гігієни та медицини. 

Часто питають, чому так важливо, щоби жінки носили саме жіночу форму — чим чоловіча форма їм не підходять. Чоловіки і жінки мають різні найменші розміри і зріст, що впливає на довжину рукавів і штанин, а також посадку. Бійці мають бути максимально мобільні, тому форма не має тиснути чи звисати. Крім того, жінки мають зовсім інші потреби в спідній білизні та предметах гігієни.

Засоби гігієни, форма та зручна білизна. Які потреби мають українські військовослужбовиці сьогодні та хто допомагає їх закривати зображення 2
Маргарита Рівчаченко, прес-офіцерка в ЗСУ / Фото: Маргарита Рівчаченко via facebook

Щоб нашим бійчиням було зручно виконувати бойові завдання і свої обовʼязки Women Veterans відкрили цех з пошиття жіночої військової форми, яку вони розробили за власними лекалами, орієнтуючись на стандарти Міноборони України та розпочали відшив.

Саме на пошиття зимової жіночої військової форми компанія ALFA Development спрямувала фінансову підтримку з новорічного подарункового фонду у сумі 500 тис грн. 

Наші жінки заслуговують на військову форму, в якій стає служити в армії зручніше і безпечніше для здоров’я!

Запрошуємо вас приєднатися до ініціативи. 

Детальніше про потреби жінок-військових читайте тут.

Посилання на mono банку: send.monobank.ua/jar/AP4eU98HLu

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗІВ З КАРТ БУДЬ-ЯКИХ БАНКІВ :
IBAN: UA913052990000026005045004650
ЄДРПОУ: 43319371
Отримувач: «Жіночий ветеранський рух» (ГО ЖВР)

P.S. Ми дуже дякуємо Вам, що цей складний рік ви були з нами!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

DR. Davide Bollati - Про свідомий підхід до створення [ COMFORT ZONE ]

Davines - це піонер “Sustainable Beauty”, сімейна компанія заснована в 1983 році, в Пармі, Італія.

Читати детальніше

Starpool Zerobody в фітнес-центрі, у готелі та в офісі

Унікальне інноваційне рішення, що ґрунтується на результатах наукових досліджень і створює SPA-відпочинок у вас в офісі, фітнес-центрі або готелі.

Читати детальніше

Zerobody відгуки Vogue Ukraine

Режим перезавантаження: як флоатинг допомагає відновитись за 30 хвилин

Читати детальніше