Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020»

Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020» зображення 1

Раді повідомити вам, що цього тижня відбулося вручення диплома лауреата головному архітектору-дизайнеру AlfaSPA Development Ганні Десятничук, у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020».

У номінації «Інтер'єр» (реалізація) проект CHALET EQUIDES у заміському клубі «Equides Club» – лауреат конкурсу «Простір»!

Перед автором проекту інтер'єру Анною Десятничук-Папушенко, замовники поставили завдання збудувати елегантний, респектабельний конференц-зал високого класу.

Акцент зроблено на багатофункціональності приміщення зали: одночасно це зал для світських вечірок та затишний конференц-зал з атмосферою поглинання у класичну музику, конференції, банкети, виставки, концерти… Залежно від заходу змінюється сценарій освітлення.

Характер CHALET EQUIDES та його інтер'єр насамперед співзвучний зі статусом сучасного комплексу європейського рівня EQUIDES CLUB, власникам та відвідувачам. Комбінація розкішної класики та сучасних матеріалів є головним концептом проекту.

У новому просторі конференц-залу CHALET EQUIDES зустрілися класика та бетон, технологія та мистецтво. Інтер'єр від цього лише виграє, набуваючи величних рис. Цей елемент інтер'єру не залишає байдужим нікого, погляд посилює контрасти матеріалів, кольору, спеціально створеного світла, щоб дарувати довгий шлейф вражень від інтер'єру CHALET EQUIDES.

Розкіш завжди був, є і буде актуальним. Незалежно від форми, класика завжди прекрасна, і навіть змінивши свій звичний формат, вона все одно пізнавана у своїй неподільній розкоші. Класика відверто заявила про своє існування і в сучасному теперішньому, перестала бути рімейком колишнього і відверто заявила про свою сучасність, займаючи своє місце в естетиці сучасності.

Класика – це мистецтво!

Темою всього об'єкта ми вибрали мистецтво: мистецтво в інтер'єрі, мистецтво створювати його, та мистецтво насолоджуватися сучасною класикою, створивши вишукану атмосферу.

Такі деталі формують атмосферу, не властиву жодному конференц-залу в Україні. Можете простежити на фото, але краще їсти наживо.

Дякуємо шановному журі за високу оцінку нашого проекту!

Ганна Десятничук має величезне портфоліо втілених розкішних інтер'єрних рішень.

Ми пишаємося співпрацею Анною – талановитим головним архітектором проектів AlfaSPA та амбасадором STARPOOL в Україні.

Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020» зображення 2
Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020» зображення 3
Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020» зображення 4
Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020» зображення 5
Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Прямий ефір: Посттравматичні зміни воєнного часу

Запрошуємо Вас на прямий ефір: Посттравматичні зміни воєнного часу, де Владлєна Авєріна поділиться своїм досвідом та стратегією лікування

Читати детальніше

Зручна підставка для ніг – важливий атрибут будь-якого правильно облаштованого салону

При відвідуванні салону краси значення має будь-яка деталь інтер'єру, яка так чи інакше несе в собі певне функціональне навантаження

Читати детальніше

SPA-системи STARPOOL. DESIGN TOUR

У світових умовах індивідуалізації важко здивувати чимось персональним. Але в новому випуску Design Tour ми все-таки спробуємо це зробити!

Читати детальніше