Стан невагомості

Стан невагомості зображення 1

Біблія моди, яка встановлює канони краси вже понад століття, журнал VOGUE UA рекомендує останні relax-технології для відпочинку сучасної людини.

«30 хвилин сухого флоатингу Starpool Zerobody замінюють до восьми годин звичайного сну, активують кровообіг і вироблення ендорфінів, добре розслаблюють весь організм. Кушетку Zerobody можна встановити і вдома.

ZEROBODY від італійського SPA бренду Starpool - досвід, який повертає ваш розум і тіло до споконвічних відчуттів задоволення, захисту та безпеки материнських рук.

Перебуваючи у теплих обіймах води, центральна нервова система звільняється від відчуття зовнішніх подразників, а розум відкриває весь свій надзвичайний потенціал у той час, як тіло розслаблюється та відновлюється.

ZEROBODY – це «суха» еволюція традиційного флоатингу, техніка глибокого розслаблення за допомогою «плавання» у невагомості.

Релаксаційна кушетка Zerobody надзвичайно швидка та практична у використанні. Не потрібно знімати одяг, тому що тут немає прямого контакту з водою.

Ваше тіло залишається у «підвішеному стані» у 400 літрах теплої води, і це можливо завдяки інноваційній та запатентованій технології захисної мембрани.

Завдяки квітам, музиці та встановленим різноманітним програмам, відпочинок торкнеться кожної клітини вашого тіла.

Зануритися в досвід сухого флоатингу та протестувати переваги ви можете у салоні: Starpool Wellness Concept

 

ТЦ "Домосфера", 2-й поверх

Контакт: (063) 546-11-76

www.starpool.com.ua

www.zerobody.com

 

Шукайте на сторінках Vogue UA Листопад 2020

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Вишукані подарунки до 8 Березня для коханих, мам, доньок та подруг

Напередодні Міжнародного жіночого дня редакція jetsetter.ua підготували добірку подарунків, що неодмінно завоюють серце кожної жінки, незалежно від віку та статусу.

Читати детальніше

Гомаж для обличчя із застосуванням Enzyme gommage peeling від Oxygen botanicals

Останнім часом все більш затребуваним стає дбайливий вид пілінгу, який отримав назву "гоммаж"

Читати детальніше

Гід антиоксидантами: найважливіше, що потрібно знати

Генетик, учений, розробник засобів марки HydroPeptide Ніл Кітчен розповідає, як працюють антиоксиданти, які з них — найефективніші, і що потрібно знати, щоб домогтися від продуктів з антиоксидантами максимальної ефективності.

Читати детальніше