Zerobody відгуки Vogue Ukraine

Режим перезавантаження: як флоатинг допомагає відновитись за 30 хвилин

Сучасний ритм життя настільки динамічний і часом зашкалюючий, що часом просто немає фізичних сил, щоб дочекатися вихідних чи хоча б вечора. Якісно перезавантажитися, розслабитися і навіть набратися сил за півгодини в розпал робочого дня допомагає процедура сухого флоатингу від STARPOOL, про яку vogue.ua вирішив з'ясувати докладніше.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 1

Флоатінг - це популярна розслаблююча процедура, заснована на зануренні в теплу воду, але завдяки спеціальній кушетці з м'якою поверхнею людина залишається сухою, поки вода акуратно обволікає її. Сухий флоатинг часто порівнюють із польотами в космос, тому що з першої ж секунди з'являється відчуття невагомості та польоту. Ефект занурення у воду, але без зіткнення з нею допомагає зняти напругу у всьому тілі, активує кровообіг та вироблення ендорфінів.

Досвідчені користувачі флоатінг розповідають, що за 30-хвилинну процедуру встигають не просто розслабитися, а навіть виспатися. Це підтверджують і дослідження, згідно з якими півгодини флоатінг можуть замінити до восьми годин звичайного сну. Ємно і зрозуміло всі плюси флоатингу пояснює Майкл Хатчінсон у своїй книзі: "Найсильніші ефекти флоатингу досягаються не через те, що відбувається, а через те, що не відбувається, коли ми флоатуємо: немає шуму, світла, звичної сили тяжіння, інших людей, почуття часу".

Завдяки тому, що людина виявляється відрізаною від зовнішніх подразників (у навушниках під час процедури її супроводжує спеціальний аудіогід), а температура води в 36 градусів максимально близька до природної температури тіла, тіло якраз і перестає відчувати небезпеку навколишнього світу, розслабляючись і відновлюючись.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 2

Спочатку кушетки для флоатигу розташовувалися у спеціалізованих спа-центрах та часто поєднувалися з іншими процедурами. Сьогодні ж вони стають все більш затребуваними у приватних будинках, спортивних комплексах, офісних центрах та великих компаніях, співробітники яких можуть протягом дня відволіктися на півгодини, відновитися та з новими силами вирішувати термінові робочі питання. До речі, експерти рекомендують перед важливими зустрічами проводити процедуру флоатингу довжиною 20-30 хвилин, щоб потім почуватися максимально сфокусовано та зібрано. У цей час людина перебуває у стані між сном та неспанням, що стимулює роботу мозку та сприяє активізації творчих здібностей.

Підтверджує цей факт і шеф-редактор vogue.ua Віолетта Федорова: "На одному зі спа-курортів мені розповідали, що флоатинг краще робити у другій половині дня. Ідеальним вважається час о 15.00, коли організм вже активно попрацював і не відмовиться від дозаправки. мене ж вдалося пройти процедуру вранці і знайшла я для себе в цьому чимало плюсів.. З різних причин того дня я не виспалася, знову дописувала до ночі тексти і потім не могла заснути, тому на флоатинг приїхала в досить розбитому стані. Проте фахівці STARPOOL Wellness Concept мені пообіцяли, що через півгодини я почуватимуся як новенькою, тільки попросили розслабитися і ні про що не думати.

На мене дбайливо надягли навушники і поклали на кушетку. Перші хвилини я намагалася контролювати процес і запам'ятовувати відчуття, щоб була можливість їх потім описати, але марно - через якийсь час я просто провалилася в невагомість, насолоджуючись музикою та станом польоту. Мені тоді здавалося, що я не спала, тому що мої думки чимось були постійно зайняті. Потім я прочитала, що цей стан ще називають сном наяву, коли ти десь посередині між сном та дійсністю. Так було і в мене. Перші 30 хвилин після процедури я відчувала себе дивно, хотілося перетворитися на медузу і просто розчинитись у воді, щоб мене ніхто не чіпав.

Проте вже опівдні, по приїзді в офіс, я зрозуміла, що сповнена сил і легко зможу виконати всі поставлені на цей день завдання. Закінчила я їх уже до 16:00, але при цьому почуття втоми не відчувала абсолютно. Така працездатність та відчуття легкості мені сподобалися. Захотілося попросити таку кушетку Zerobody і до нас в офіс.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 3

Крім впливу на психоемоційний стан організму флоатинг допомагає і при фізичних недомаганнях, наприклад, при болях, реабілітації після травм та сильних навантажень, через що його дуже люблять професійні спортсмени. Також флоатинг рекомендують лікарі при профілактиці та лікуванні нервової, імунної, серцево-судинної та опорно-рухової систем.

Зростання популярності сухого флоатингу пояснюється ще й тим, що його можна проводити в одязі, а спеціалізована кушетка вимагає заміни води лише раз на рік, що робить її максимально комфортною у використанні. Докладніше про обладнання для флоатингу можна дізнатися у представництві STARPOOL Welness Concept та протестувати у київському ТЦ "Домосфера".

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

MAY AESTHETICS MEETING

8-10 липня щорічний з'їзд спеціалістів естетичної медицини May Aesthetics Meeting

Читати детальніше

ALFA Development два місяці поспіль підтримує ЗСУ!

Завдяки Вашим замовленням за квітень на потреби нашої армії було перераховано 900 000 грн

Читати детальніше

HydroPeptide Stands with Ukraine!

Американська професійна космецевтика HydroPeptide призупинила постачання та дистрибуцію з країною агресором Росією

Читати детальніше