Zerobody відгуки Vogue Ukraine

Режим перезавантаження: як флоатинг допомагає відновитись за 30 хвилин

Сучасний ритм життя настільки динамічний і часом зашкалюючий, що часом просто немає фізичних сил, щоб дочекатися вихідних чи хоча б вечора. Якісно перезавантажитися, розслабитися і навіть набратися сил за півгодини в розпал робочого дня допомагає процедура сухого флоатингу від STARPOOL, про яку vogue.ua вирішив з'ясувати докладніше.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 1

Флоатінг - це популярна розслаблююча процедура, заснована на зануренні в теплу воду, але завдяки спеціальній кушетці з м'якою поверхнею людина залишається сухою, поки вода акуратно обволікає її. Сухий флоатинг часто порівнюють із польотами в космос, тому що з першої ж секунди з'являється відчуття невагомості та польоту. Ефект занурення у воду, але без зіткнення з нею допомагає зняти напругу у всьому тілі, активує кровообіг та вироблення ендорфінів.

Досвідчені користувачі флоатінг розповідають, що за 30-хвилинну процедуру встигають не просто розслабитися, а навіть виспатися. Це підтверджують і дослідження, згідно з якими півгодини флоатінг можуть замінити до восьми годин звичайного сну. Ємно і зрозуміло всі плюси флоатингу пояснює Майкл Хатчінсон у своїй книзі: "Найсильніші ефекти флоатингу досягаються не через те, що відбувається, а через те, що не відбувається, коли ми флоатуємо: немає шуму, світла, звичної сили тяжіння, інших людей, почуття часу".

Завдяки тому, що людина виявляється відрізаною від зовнішніх подразників (у навушниках під час процедури її супроводжує спеціальний аудіогід), а температура води в 36 градусів максимально близька до природної температури тіла, тіло якраз і перестає відчувати небезпеку навколишнього світу, розслабляючись і відновлюючись.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 2

Спочатку кушетки для флоатигу розташовувалися у спеціалізованих спа-центрах та часто поєднувалися з іншими процедурами. Сьогодні ж вони стають все більш затребуваними у приватних будинках, спортивних комплексах, офісних центрах та великих компаніях, співробітники яких можуть протягом дня відволіктися на півгодини, відновитися та з новими силами вирішувати термінові робочі питання. До речі, експерти рекомендують перед важливими зустрічами проводити процедуру флоатингу довжиною 20-30 хвилин, щоб потім почуватися максимально сфокусовано та зібрано. У цей час людина перебуває у стані між сном та неспанням, що стимулює роботу мозку та сприяє активізації творчих здібностей.

Підтверджує цей факт і шеф-редактор vogue.ua Віолетта Федорова: "На одному зі спа-курортів мені розповідали, що флоатинг краще робити у другій половині дня. Ідеальним вважається час о 15.00, коли організм вже активно попрацював і не відмовиться від дозаправки. мене ж вдалося пройти процедуру вранці і знайшла я для себе в цьому чимало плюсів.. З різних причин того дня я не виспалася, знову дописувала до ночі тексти і потім не могла заснути, тому на флоатинг приїхала в досить розбитому стані. Проте фахівці STARPOOL Wellness Concept мені пообіцяли, що через півгодини я почуватимуся як новенькою, тільки попросили розслабитися і ні про що не думати.

На мене дбайливо надягли навушники і поклали на кушетку. Перші хвилини я намагалася контролювати процес і запам'ятовувати відчуття, щоб була можливість їх потім описати, але марно - через якийсь час я просто провалилася в невагомість, насолоджуючись музикою та станом польоту. Мені тоді здавалося, що я не спала, тому що мої думки чимось були постійно зайняті. Потім я прочитала, що цей стан ще називають сном наяву, коли ти десь посередині між сном та дійсністю. Так було і в мене. Перші 30 хвилин після процедури я відчувала себе дивно, хотілося перетворитися на медузу і просто розчинитись у воді, щоб мене ніхто не чіпав.

Проте вже опівдні, по приїзді в офіс, я зрозуміла, що сповнена сил і легко зможу виконати всі поставлені на цей день завдання. Закінчила я їх уже до 16:00, але при цьому почуття втоми не відчувала абсолютно. Така працездатність та відчуття легкості мені сподобалися. Захотілося попросити таку кушетку Zerobody і до нас в офіс.

Zerobody відгуки Vogue Ukraine зображення 3

Крім впливу на психоемоційний стан організму флоатинг допомагає і при фізичних недомаганнях, наприклад, при болях, реабілітації після травм та сильних навантажень, через що його дуже люблять професійні спортсмени. Також флоатинг рекомендують лікарі при профілактиці та лікуванні нервової, імунної, серцево-судинної та опорно-рухової систем.

Зростання популярності сухого флоатингу пояснюється ще й тим, що його можна проводити в одязі, а спеціалізована кушетка вимагає заміни води лише раз на рік, що робить її максимально комфортною у використанні. Докладніше про обладнання для флоатингу можна дізнатися у представництві STARPOOL Welness Concept та протестувати у київському ТЦ "Домосфера".

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Прямий ефір «Як готуватись до сну?»

Запрошуємо на прямий ефір з Нікою Бєльською: як готуватись до сну?

Читати докладніше

Перший день виставки InterCHARM-Україна

Перший день виставки InterCHARM-Україна показав настільки ця подія бажана та довгоочікувана!

Читати докладніше

Вітаємо з Великоднем!

У цей світлий день від щирого серця бажаємо здоров'я вашим родинам...

Читати докладніше