Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів

Лазерна епіляція в Україні

Одним із найприбутковіших напрямів для інвестора у сфері естетичної медицини є сегмент лазерної епіляції.

«Кількість сеансів з видалення волосся лазерним променем досягає 25% від усіх неінвазивних апаратних процедур, що проводяться косметологічними клініками та салонами краси»

В Україні цей сегмент стрімко зростає навіть у кризу. Лазерна епіляція стає все популярнішою процедурою, тому все більше підприємців вирішують розпочати новий бізнес, основою якого буде саме ця послуга.

Також зростає кількість клінік і салонів краси, які, вловивши попит, що постійно зростає, розширюються, відкриваючи мережі.

Для успішного розвитку своєї мережі чи франчайзингового напрями потрібно враховувати багато чинників. Одним із пріоритетних рішень, яке належить прийняти власнику, є вибір косметологічного обладнання.

Ефективність процедури, її собівартість, затребуваність та репутація бренду лазера, маркетингова підтримка, ціна апарату, ресурс його роботи, зручність експлуатації, тривалість гарантії, періодичність та вартість сервісного обслуговування – все це безпосередньо вплине на фінансовий результат салону краси та клініки.

Що чекає на власника, який шукає ідеальний лазер для епіляції?

Десятки типів лазерних апаратів, різноманітність брендів, безліч дистриб'юторів із барвистими брошурами, привабливими сайтами та активними менеджерами.

Навіть власнику з великим досвідом роботи в цій сфері, нелегко розібратися з новинками та бестселерами, не кажучи вже про підприємців-початківців.

Одиниці бізнесменів детально і безпосередньо порівнюють різновиди лазерів з огляду на всі технічні аспекти, залишаючи на другому плані спроби маркетологів змусити прийняти рішення на основі емоцій, а не фактів.

Як і в будь-якій іншій сфері бізнесу, серед лазерів існують продукти-бестселери, що дозволяють заробляти максимум і нішові рішення, фінансова модель яких суттєво поступається першим.

Виходячи із статистики, понад 85% мережевих та немережевих бізнесів зупиняють свій вибір на діодних лазерах для епіляції.

Лідерами з продажу в Україні у 2020-2021 роках є: Asclepion Mediostar Monolith у преміум сегменті, а у категорії «бізнес+» Asclepion Epilab.

Діодний лазер

Не зайвим буде згадати, що за поняттям «діодний лазер» стоїть апарат, який емітує випромінювання різних довжин хвиль за допомогою так званих діодів.

Довжина хвилі в таких пристроях може бути від 755 до 1064 нанометрів, а найчастішими значеннями будуть 810, 940, 755 або 1064.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 1

Максимальний ресурс лазера

Діодні лазери - абсолютні чемпіони з ресурсу імпульсів. Для цих апаратів не проблема пропрацювати 15, 20, 30 або навіть 40 млн спалахів, забезпечуючи рекордно низьку собівартість процедури.

Для порівняння: найкращі представники олександритової технології мають запас у 7 млн імпульсів. Неодимові лазери пропрацюють кілька мільйонів, а системи фотоепіляції IPL рідко вийдуть за межі 0,3 млн.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 2

Для власника бізнесу ресурс роботи матиме визначальні значення структурі витрат утримання апарату.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 3

"Факт залишається фактом: домогтися собівартості спалаху менше 1 копійки виходить лише у діодних платформ, а лазери Asclepion є визнаними довгожителі за ресурсом"

Відсутність витратних матеріалів

Діодний лазер - не просто апарат з мінімальною вартістю спалаху, він до того ж абсолютно не вимагає дорогих витратних матеріалів для епіляції.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 4

При цьому деякі олександритові установки необхідно заправляти кріогеном, змінювати та дезінфікувати пластикові елементи, що стикаються з тілом клієнтів, збільшуючи тим самим тривалість технічної паузи між сеансами та собівартістю послуги.

Коли бізнес працює на повну потужність, будь-який тимчасовий простий або додаткові витрати відчутно вплинуть на фінансову модель, і тут досвідчені власники студій та клінік епіляції непохитні – варто вибирати діодну технологію.

2020-й рік зробив свій внесок у сприйняття клієнтами процесу видалення волосся - багато людей одержимі стерильністю. З діодним лазером Asclepion Mediostar або Epilab майстер зможе забезпечити чистоту та спокій споживача, просто обернувши наконечник перед процедурою у прозору плівку, що не вдасться зробити на інших типах пристроїв.

Висока швидкість роботи

Швидкість роботи лазера вимірюється у Герцах (Гц), якими позначають кількість імпульсів за секунду.

Ця характеристика безпосередньо впливає на три важливі аспекти

  1. Час проведення процедури. Сучасні діодні апарати легко зроблять повну епіляцію ніг за 10-15 хвилин, що принесе інвестору більше прибутку за одиницю часу.
  2. Безболісність. При використанні лазерів з високою швидкістю малими енергіями в режимі швидких переміщень пацієнт може розраховувати на мінімальну або повну безболісність процедури, що підвищить лояльність — люди не люблять і не хочуть відчувати біль.
  3. Безпека для пацієнта. Гнучкі параметри швидкості та енергії дозволяють досягти відсутності побічних ефектів при роботі із засмаглими та темношкірими клієнтами. Робота влітку, до і після засмаги, відмінний ефект навіть на дуже смаглявій шкірі дозволяють збільшити клієнтську базу та дохід.
Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 5
Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 6

Asclepion Mediostar Monolith на сьогоднішній день є найшвидкіснішим лазером на планеті

Апарат розвиває швидкість до 20 Гц, тоді як інші типи лазерних пристроїв обмежені у разі 10 Гц, а ряд моделей «уміє» працювати лише з частоті 3 Гц.

Велика площа впливу

Велика пляма випромінювання є абсолютною перевагою діодних систем перед іншими апаратами, що обумовлено технічною можливістю створювати такі пристрої. Ця особливість позначається на ключових якостях.

За законами фізики великі наконечники дають можливість лазерному променю проникати у шкіру більшу глибину, що, своєю чергою, робить кожну процедуру ефективнішою і дозволяє скоротити курс епіляції загалом на 2-3 візиту.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 7

Чим більша площа впливу, тим менше проходів доведеться робити майстру на ділянці шкіри пацієнта. Менше проходів - менше роздратування нервових закінчень і менше болючих відчуттів від процедури.

"Найбільша у світі маніпула в 10 см2 лазера Asclepion Mediostar Monolith робить у 2-3 рази менше пересувань по оброблюваній зоні порівняно з найбільшими александритовими та неодимовими аналогами"

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 8

Будьте уважні!

Важливо розуміти, що деякі компанії рекламують велику пляму наконечника, не згадуючи, що в ньому працює так званий сканер.

Система зі сканером працює за принципом невеликого променя, яке пересувається у великій плямі маніпули.

Малий промінь завжди проникає менш глибоко у шкіру та нагріває меншу кількість волосяних фолікул, що впливає на ефективність процедури.

Площа наконечника безпосередньо впливає тривалість проведення процедури на великих ділянках тіла, що дозволяє прийняти більшу кількість задоволених клієнтів.

Життя сучасної людини диктує нові правила: послуга має бути якісною та швидкою.

Вигідна ціна

Однією з ключових показників для інвестора при виборі нового обладнання є його вартість. Виходячи з первинної вартості лазера, будуються всі фінансові моделі та прогнози щодо термінів окупності, амортизації та очікуваного прибутку.

Прайс апарату часто добре диференціює рівень клініки або студії та багато в чому визначає її аудиторію. Власник, який заплатив понад 30 000 євро за обладнання, найчастіше застосовує його на підприємстві рівня вище за середній, з орієнтацією на відповідну аудиторію.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 9

Кордон ступеня якості проходить лінією: апарати «вищої ліги» / китайські апарати. Техніку з Піднебесної легко розпізнати, трохи покопавшись в інтернеті, вивчивши сайти та соцмережі виробника. У «вищій лізі» бере участь обладнання з Європи, США, Ізраїлю та Кореї.

При цьому бренди, цікаві справжнього професіонала, можна перерахувати на пальцях двох рук.

Якщо майбутній господар бізнесу порівнюватиме три типи лазерів — діодний, олександритовий та неодимовий, — то вже дивлячись у прайс-лист продавців, стане зрозуміло, що безумовна перевага за ціною належить першому варіанту.

Якісні німецькі діодні лазери Asclepion коштують на 80% менше європейських олександритових і на 160% дешевше за американські олександритові та неодимові апарати

Крім того, вартість запчастин та сервісного обслуговування також буде вигідно відрізнятись на користь діодних технологій, які дуже динамічно розвиваються останні 8 років.

Тривала гарантія

Гарантія означає зобов'язання заводу-виробника безкоштовно усунути несправність власними силами або за допомогою сервісного відділу дистриб'ютора або надати підмінне обладнання на час ремонту.

Власники мережевих студій та клінік епіляції, що мають цілі парки обладнання, знають, наскільки важливими є два аспекти: офіційні гарантійні зобов'язання та надійний тандем: виробник + дистриб'ютор.

Бізнес видалення волосся лазером не терпить простоїв і довгих очікувань ремонту, оскільки часто робочий графік може бути повністю заповнений записами про візити. Зволікання навіть однієї доби веде до недоотримання десятків тисяч гривень і втрати клієнтів.

Гарантія на лазери Asclepion 2 - 5 років

Німецька компанія Asclepion сьогодні єдина серед виробників лазерів забезпечує безкоштовну гарантію в 2 роки, чим не зможуть похвалитися постачальники інших технологій, а доплативши незначну суму зобов'язання виробника можуть бути продовжені до 5 років.

Такий підхід виводить на новий рівень комфорту підприємців через те, що у разі несправностей, які трапляються без винятку з усіма видами пристроїв, бізнес не нестиме додаткових витрат і врешті-решт проект на базі діодних лазерів виявиться вигіднішим.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 10

Зручність експлуатації

Підприємці, які вміють масштабувати бізнес, розуміють, наскільки важливі експлуатаційні характеристики апарату — це впливає на задоволеність роботи фахівців епіляції, позначається на вимогах до приміщення і безпосередньо впливає на враження клієнтів.

Безперервні процедури

Лазер повинен приносити прибуток власнику в режимі 24/7/365 та вміти працювати без пауз між процедурами

Піковий час, заповнений відвідувачами, має на увазі навантаження в 3-4 клієнти на годину, що, своєю чергою, генерує максимальний прибуток на одиницю часу. Діодні апарати Asclepion - справжні майстри ефективного використання в безперервному режимі, вони легко дають фору іншим у плані працездатності.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 11

Використання за високої температури

В Україні літо буває спекотним, що позначається на температурі у приміщеннях, де відбуваються процедури. І якщо більшу частину часу кондиціонер виправить цю ситуацію, то у разі його відмови лазер Asclepion легко перенесе високу температуру аж до 28 ºС, в той момент, коли інші типи апаратів, швидше за все, відмовляться функціонувати через перегрівання.

Стійкість до транспортувань

У випадку з мережевим бізнесом іноді виникають ситуації, коли необхідно тимчасово перемістити один апарат з клініки в клініку, не залучаючи сервісний відділ дистриб'ютора.

Лазери Asclepion легко переміщаються та спокійно переносять навіть тривалі переїзди між містами у легковому автомобілі

Це пов'язано з надійністю агрегатів і тим, що для розбирання такого приладу необхідно від'єднати один штекер маніпули, а для складання просто повернути його на місце.

Крім того, Mediostar Monolith та Epilab мають невеликий розмір та вагу та встановлюються на фірмовій тумбі, з якої їх можна знімати.

«Олександрити» та «неодими» не зможуть похвалитися такою ж легкістю поводження і часто вимагатимуть участі техніків та спеціальних умов транспортування.

Чому мережеві клініки вибирають лазери Asclepion для епіляції? Огляд апаратів зображення 12

Резюме

Тенденція домінування діодних лазерів Asclepion на ринку послуг епіляції триватиме. Це підтверджується приголомшливим успіхом в Україні та світі серед мережевих клінік та студій топ-рівню.

P.S. Опис ефективності процедур на діодних лазерах навмисно втрачено у цій статті, так як більш ніж 20-річна практика їх використання на всіх континентах у сотнях тисяч салонів епіляції не дозволяють сумніватися в тому, що ці апарати вміють виконувати свою роботу на 100%.

Автор: Олексій Пісарєв, директор з розвитку ALFA Development, речник Asclepion Laser Technologies.

 

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Радіочастотний ліфтинг - апаратна процедура для формування контурів обличчя та тіла

Радіочастотний ліфтинг – це відносно нова методика омолодження обличчя та тіла, яка ґрунтується на впливі імпульсів високочастотного електричного струму.

Читати детальніше

Коротка характеристика видів механічного пілінгу, поширених у салонах України

Одним із способів збереження шкіри молодої та прекрасної є механічний пілінг

Читати детальніше

Backstage Даша Астаф'єва HydroPeptide

Вже другий рік, найяскравіша українська модель, співачка, актриса, телеведуча, приголомшлива жінка з унікальною життєвою енергією та просто непересічна особистість Даша Астаф'єва є обличчям преміальної космецевтики від генетиків США HydroPeptide

Читати детальніше