HD Fashion&Lifestyle: Чому процедури на французькому апараті Starvac – ідеальні для холодної пори року?

Комплексна корекція фігури та гарний настрій. Чому процедури на французькому апараті Starvac – ідеальні для холодної пори року?

HD Fashion&Lifestyle: Чому процедури на французькому апараті Starvac – ідеальні для холодної пори року? зображення 1

Чому процедури на цьому французькому апараті особливо корисні восени та взимку? М’який фізіологічний вакуумний масаж забезпечує приємні тактильні відчуття – це спричиняє вивільнення нейромедіаторів щастя, чудово впливає на загальний психологічний стан та гормональний рівень. Це особливо актуально зараз, коли на сезонні розлади та осінні депресивні симптоми накладається хронічний стрес через війну.

Що ще вміє Starvac та за яким результатом записуватися на процедуру? Редакція HD Fashion & Lifestyle відповідає у чотирьох коротких питаннях.

Що таке Starvac?

HD Fashion&Lifestyle: Чому процедури на французькому апараті Starvac – ідеальні для холодної пори року? зображення 2

Це ендермологічна система, яка на сьогоднішній день є єдиною технологією в світі, яка дозволяє сформувати подвійну складку шкіри тіла і ефективно опрацювати тканини на всіх рівнях (жирові клітини, волокна колагену і еластину, фібробласти). Вона працює за методом механотерапії чи вакуумно-роликового масажу. Starvac у багато разів ефективніший за інші аналогічні апарати завдяки запатентованим маніпулам та технології Stretching Cellulaire®. Технологія практично безболісна – а отже, ефективніша і комфортніша за ручний антицелюлітний масаж.

Starvac комплексно корегує фігуру, прибирає зайві об'єми та целюліт, забезпечує глибокий дренажний ефект. Апарат може розім'яти втомлені після тренувань м'язи і надати тілу легкості - після процедури покращується навіть хода. Starvac підтягує в'ялу шкіру після схуднення або пологів та покращує її якість за рахунок стимуляції фібробластів.

За допомогою Starvac можна робити і процедури по обличчю. За 15-20 хвилин за допомогою спеціальних маніпул апарат забезпечує ліфтинг, сяйво та свіжий колір обличчя.

Чим він кращий за інші апарати з корекції фігури?

  • Starvac – універсальний. На основі його можливостей косметолог може скласти алгоритм догляду, який буде унікальним для кожного клієнта. Для цього апарат пропонує кілька програм – терапевтичну, спортивну та розслаблюючу – і цілий арсенал маніпул та діючих косметичних засобів.
  • Starvac можна поєднувати з багатьма іншими технологіями. Він забезпечує легкий механічний пілінг, тож наступна процедура діятиме краще та глибше. Апарат освіжає сіру, втомлену шкіру із «синдромом мегаполісу», відновлюючи мікроциркуляцію. Відбувається детокс та глибока оксигенація тканин.
  • Starvac чудово корегує целюліт, проте набути бажаної форми заважає не тільки він. На недосконалості фігури впливають застій рідини в кінцівках, якому сприяє сидячий спосіб життя, та постійні спазми м'язів. Комплекс маніпул та технологій Starvac може вирішити всі ці проблеми.

Як працює технологія Starvac?

HD Fashion&Lifestyle: Чому процедури на французькому апараті Starvac – ідеальні для холодної пори року? зображення 3

Starvac представили революційну технологію. У моделі Starvac використано технологію Stretching Cellulaire®. У спеціальній маніпулі EVO3D 3 ролики (один — посередині, два з боків) та 6 лопастей. Відстань між ними різна.

За рахунок одночасного впливу опрацьовуються поверхневі та глибокі шари тканини. На верхніх рівнях шкіра зміцнюється, відбувається посилення мікроциркуляції. Водночас масаж в глибших шарах впливає на підшкірний жир і м'язову систему.

Технологія Stretching Cellulaire® розминає тканини, забезпечує легкий ліфтинг, знижує кількість підшкірного жиру, бере участь і на фінальному етапі дренажу, виводячи лімфу.

Скільки мають тривати процедура і курс?

Програма догляду за тілом триває до 45 хвилин, за обличчям — до 20 хвилин. При розробці курсу косметолог завжди зважає на стан клієнта та його вік. Чим старша людина, тим обмінні процеси повільніші. Тож юним дівчатам рекомендовано 8-10 процедур, а зрілим – від 15 до 20.

Процедури потрібно проходити раз на 2 тижні, а за дренажним протоколом, якщо в тілі багато застоїв – через день. Для швидкого та кращого ефекту рекомендується поєднувати ендермологічний масаж Starvac із пресотерапією, яку можна робити до масажу.

Повну статтю читайте за посиланням.

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Коротка характеристика видів механічного пілінгу, поширених у салонах України

Одним із способів збереження шкіри молодої та прекрасної є механічний пілінг

Читати детальніше

Методи лікування вугрового висипу найпопулярніші в Україні

Сучасна медицина пропонує великий вибір методів порятунку від акне

Читати детальніше

Лауреат у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020»

Вручення диплома лауреата головному архітектору-дизайнеру AlfaSPA Development Ганні Десятничук, у конкурсі «Премії Національної спілки архітекторів України 2020»

Читати детальніше