Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури

Після багатьох днів тестування та вивчення інформації редакція Harper's Bazaar обрала найефективніші апаратні процедури від AlfaSPA Development, які допоможуть знайти фігуру мрії:

Ендермологічна система STARVAC

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури зображення 1

Комплексна програма схуднення та серйозний перезапуск усієї лімфатичної системи, опрацювання глибоких м'язів та зв'язок. Процедура має протинабрякову дію - ефект швидкої стрункості - і в 100 разів ефективніший за ручний масаж!

Вакуумно-роликовий масаж на апараті Starvac з використанням запатентованої технології Stretching Cellulaire ідеально підходить усім, хто інтенсивно займається спортом та не встигає відновлюватися між тренуваннями, або тим, хто просто хоче скоригувати обсяги, прибрати целюліт та підтягнути шкіру.

Головні плюси – це мінімальний перелік протипоказань, абсолютне розслаблення, також те, що шкіра під час сеансу не травмується і швидко підтягується.

Де:

Медичний центр Multimed (Київ, Одеса)
Helena Beauty Club, Суми
Edem Resort Medical & Spa, Львів
ON FIT Family Club, Дніпро
Салон краси I Am, Київ
Салон Prima~Vera, Запоріжжя

RF по тілу на мультиплатформі VIORA

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури зображення 2

Унікальна процедура для корекції фігури (ліфтингу) та лікування целюліту. Принцип дії заснований на контрольованому нагріванні дерми та підшкірного жирового прошарку до певної температури. Така дія значно прискорює процес розщеплення жирів на жирні кислоти та гліцерин. Далі продукти ліполізу видаляються з оброблюваної зони.

В результаті шкіра підтягується, стає візуально здоровішою, нормалізуються обмінні процеси в глибоких шарах шкіри, йде целюліт. Перші результати помітні після першої процедури. Але максимального ефекту можна досягти, пройшовши курс із 6-10 сеансів. Принадність цієї технології полягає в тому, що вона працює навіть на людях старшої вікової групи – від 65 років (доведено клінічними дослідженнями).

Де:
Косметологічний центр KeyMed доктора Тетяни Кобець, Київ
Dr. Kolosovskaia cosmetology&beauty, Чернівці
Медичний центр «Гравімед», Київ

SMAS-ліфтинг тіла на апараті Wontech Ultraskin II

SMAS-ліфтинг обличчя за рахунок технології HIFU (високоінтенсивний сфокусований ультразвук) давно завоював своїх шанувальників завдяки своїй ефективності та довгостроковому результату. Тепер ця процедура доступна і для всього тіла.

Її суть полягає у концентрованій ультразвуковій хвилі з високою частотою. Вона глибоко (13 мм тіла) проникає в жирову тканину, що призводить до розщеплення жиру, поліпшення тургору шкіри та моментального ліфтинг-ефекту. Тільки уявіть: за одну процедуру на Ultraskin II йде до 5 см зайвого обсягу!

Процедура безболісна, безпечна та досить швидка (наприклад, зону живота можна обробити за 10-15 хвилин). Вона не вимагає реабілітації, одразу можна повернутися до звичного способу життя. Помітний результат часто видно відразу після процедури, але максимальний ефект виявляється через місяць після процедури.

Де:
AlfaSPA Development, Київ

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури зображення 3

Пресотерапія STARVAC

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури зображення 4

Робота апарату імітує м'язові скорочення: хвилеподібні рухи, створювані тиском повітря, сприяють покращенню лімфо- та кровотоку. За рахунок регулювання величини тиску та швидкості заповнення камер фахівець може вибрати для вас індивідуальний режим пресотерапії залежно від ваших показань.

Метод призначений для профілактики та лікування посттравматичних та післяопераційних набряків, загального оздоровлення та формування гарного силуету за рахунок лімфатичного дренажу.

Де:
Helena Beauty Club, Суми
ON FIT Family Club, Дніпро
Салон краси АКВАРЕЛЬ, Київ
Будинок краси Body&Soul, Миколаїв

Контрастний кріоліполіз LIPOCONTRAST

Гарна фігура: найефективніші апаратні процедури зображення 5

Контрастна ліпосакція (термоконтрастний ліполіз) – безболісна та безопераційна методика, яка дозволяє позбавитися жирових відкладень під впливом змінного нагріву та охолодження. Така комбінація режимів підвищує та прискорює результативність процедури приблизно на 30% порівняно із звичайним кріоліполізом.

Під час сеансу фахівець піддає жирову тканину одночасним і безперервним потрійним термальним ударам: глибоке прогрів, різкий холод, завершальний прогрів. До 20% жирових клітин руйнуються під час процедури відразу, решта 80% поступово усуваються протягом 20 днів за рахунок прискореного метаболізму.

Де:
Edem Resort Medical & Spa, Львів
Slimbar, Київ
Центр інноваційної косметології INVIVO, Київ

Всі перераховані вище процедури проводяться на апаратах світового визнання: FDA, CE, ISO.

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Усунення небажаного волосся насадкою V-IPL апарату VIORA V30 – раз і назавжди

В Україні для проведення фотоепіляції, в салонах естетичної медицини та студіях краси, часто застосовується ізраїльський апарат VIORA V30

Читати детальніше

Ароматерапія в салоні краси – ефективна рекреація з використанням ефірних олій

Аромати мають величезний вплив на людину. Вони покращують самопочуття, знімають нервову напругу, розслабляють після важких буднів і налаштовують досягнення нових висот.

Читати детальніше

В точку: що треба пам'ятати про акне

Олена Баранова, лікар дерматовенеролог, сертифікований тренер AlfaSPA Development, розповідає, редакції vogue.ua що таке акне, як воно проявляється і як його лікувати.

Читати детальніше