Говорить редакція: Reoxy-терапія в клініці алергології й імунології Air Doc

Зайнятися своїм здоров’ям – завжди чудова ідея. Єлизавета Топух, головна редакторка beauty-редакції Beauty HUB, вирішила на своєму досвіді оцінити ефект роботи унікального апарату з інтервальної гіпоксі-гіперокситерапії у клініці Air Doc. Як проходила процедура, наскільки вона комфортна і багато іншого читайте далі!

На початку жовтня мені вдалося відвідати beauty-бранч в лініці алергології та імунології Air Doc, де я познайомилася з кандидаткою медичних наук, лікаркою-терапевтом, алергологом Анастасією Левченко.

По-перше, мене дуже вразила клініка – виглядає просто розкішно, в ній хочеться жити, навіть шкода, що немає стаціонару.

Говорить редакція: Reoxy-терапія в клініці алергології й імунології Air Doc зображення 1

По-друге, попри зовнішню привабливість, клініка має серйозний бек у вигляді плеяди лікарів із двадцятирічним досвідом та викладачів медичного університету, а що найприємніше – є науковий центр для студентів.

По-третє (і не в останнє), Анастасія запросила мене пройти курс ReOxy-терапії, апелюючи тим, що це відмінне відновлення після коронавірусу та загальна профілактика для організму. Звичайно, я погодилася!

Як відбувається процедура?

Говорить редакція: Reoxy-терапія в клініці алергології й імунології Air Doc зображення 2

Мене провели в окремий кабінет із телевізором, кріслом-трансформером та безпосередньо німецьким апаратом ReOxy. Потім (привабливий) медбрат одягнув на мене індивідуальну багаторазову маску, яку потім використовувала протягом усього курсу. Перед першою процедурою апарат близько десяти хвилин «знайомився» зі мною через маску та пульсоксиметр, визначаючи оптимальну програму для терапії.

Безпосередня терапія почалася, коли я почала вдихати через маску повітря зі зниженим вмістом кисню за нормального атмосферного тиску у переривчастому режимі: періоди гіпоксії (10-14%) змінюються періодами гіпероксії (35-40%). Це своєрідна імітація підйому вгору з наступним швидким спуском. Однак «висота підйому» і тривалість перебування «в горах» підбираються з огляду на мою реакцію організму на гіпоксію.

Наскільки комфортна процедура?

Я трохи хвилювалася, якщо чесно. Все-таки гіпоксія це не жарти! Але коли я сіла в це крісло-трансформер, на душі різко стало спокійніше. Медбрат дуже доступно описує, що чекає на першій процедурі: у маску подається повітря – це насичення киснем, потім йде зменшення, і потрібно робити спокійні глибокі вдихи.

Я не задихалася, але дихати було незвично. (Уважно вивчала свої показники на моніторі.) На перших двох теоріях від мене не відходив медбрат, потім я звикла і сорок хвилин проходили в напівдрімоті, тому що мої сеанси були рано вранці.

Говорить редакція: Reoxy-терапія в клініці алергології й імунології Air Doc зображення 3

Який результат після курсу?

Від першої процедури я не чекала на чудеса, і хоча Анастасія поділилася своїм позитивним досвідом, скепсис залишався. Як я вже писала, ReOxy-терапію я проходила о восьмій ранку, і після першого разу відчула приплив сил до вечора, ось хоч у танець іди. Тож перше, що можу точно сказати, – чекайте на приплив сил, який прокачає витривалість та ефективність роботи вдень.

Можливо, через приплив сил у мене і настрій покращився, що нетипово для середини тужливої ​​осені. Зі сном у мене немає проблем, тому тут можу тільки сподіватися, що процес покращився на клітинному рівні. 

А ось під кінець робочого дня я часто забувала всілякі дрібниці: надіслати смс, вимкнути світло, замовити їжу. Зміни я відчула після проходження повного курсу, тижнів за два, і пов’язую це з покращенням уваги. Анастасія зі свого досвіду розповіла, що пацієнти після проходження курсу ReOxy-терапії відчувають полегшення при хронічному бронхіті та бронхіальній астмі; зменшення кількості та тривалості ангіозних нападів; покращення функцій міокарда; зменшення кількості епізодів аритмій; зниження рівня артеріального тиску.

Джерело: www.bhub.com.ua

Читайте також: Reoxy-терапія: новий метод відновлення після COVID-19

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Ринок косметики в Україні, аналіз та прогноз

Ринок «краси та здоров'я» чи інакше кажучи косметики – постійно прогресуюча та популярна галузь

Читати детальніше

Повертаємо красу: як у Averina Clinic безкоштовно лікують опікові та уламкові посттравми обличчя і тіла, отримані під час війни

Владлєна Авєріна, лікар-дерматовенеролог, власниця Averina Clinic, розповіла beauty-редакції Marie Claire, як клінка допомагає жертвам російської агресії

Читати детальніше

Вибрати перукарське крісло легко, достатньо знати потреби майстра та клієнтів салону

Сучасні умови ведення бізнесу, такі як висока конкуренція, змушують більшість підприємців дуже активно боротися за клієнтів

Читати детальніше