5 головних процедур для обличчя та тіла на літо

5 головних процедур для обличчя та тіла на літо зображення 1

Що робити влітку в довгоочікуваний вихідний день? Безперечно, можна включити кондиціонер і весь день просидіти вдома, дивлячись новий серіал від Netflix.

Beauty-редактор ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала топові процедури, які зроблять шкіру обличчя та тіла бездоганною, та пропонує влаштувати собі день краси.

Серед добрірки виділяють мікрострумову терапію на апараті BIO-Ultimate Platinum від BIO-Therapeutic, який ексклюзивно представляє ALFA Development на ринку України.


Мікроструми — один із ключових skincare-трендів 2022 року. За допомогою мікрострумів можна впливати на покращення роботи клітин, їхню поступову регенерацію та детокс.

Мікроструми швидко запускають процеси лімфодренажу та самоочищення лімфатичної системи, а також є ефективним інструментом у лікуванні гіперпігментації та гіперчутливості шкіри.

Сьогодні ця процедура вважається однією з найефективніших у косметології, спрямованою на омолодження клітин шкіри та підшкірного жиру за рахунок того, що має гарний ліфтинг-ефект і усуває дрібні зморшки.

Цілком логічно, що краще вибирати процедуру, яку проведе косметолог на сертифікованому пристрої. Наприклад, американський бренд BIO-Ultimate Platinum від BIO-Therapeutic має сертифікати FDA, ISO та CE, які на 100% підтверджують ефективність процедури та її повну безпечність.

5 головних процедур для обличчя та тіла на літо зображення 2

Джерело: elle.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

ALFA Development підтримала ГО “Світова Молодіжна Спільнота”

ALFA-команда подарувала мікроавтобус Mercedes для більш зручного та швидкого виконання соціальної роботи

Читати докладніше

Beauty-бранч Soskin Paris на терасі @hyattregensykyiv

Нарешті! Здійснилося! Знайомство Beauty-редакторів ТОПових українських видавництв з французьким брендом професійної космецевтики Soskin Paris!

Читати докладніше

Ексклюзивні виступи від ALFA-експертів зовсім скоро на APIC 2021

Вже цієї середи 22.09.2021 на вас чекає приємна та корисна зустріч з ALFA-командою!

Читати докладніше