Найефективніші домашні апарати: як вибрати якісний б'юті-девайс і не розчаруватися?

Косметологічні апарати для домашнього використання (або мобільна косметологія) стали гарячим трендом ще два роки тому, але їхню актуальність важко переоцінити сьогодні, коли багато українських клієнток розлучені зі своїми фахівцями і не мають змоги відвідувати улюблені апаратні процедури.

Домашні мікроструми, ультразвукові скрабери, LED-маски, кисневі та вакуумно-роликові масажери стали справжньою паличкою-виручалочкою у такій ситуації.

Наскільки ефективні домашні апарати?

Найефективніші домашні апарати: як вибрати якісний б

Думки фахівців щодо цього розділилися. Деякі вважають, що домашні гаджети – це чудовий спосіб підтримувати ефект від салонного апаратного догляду в домашніх умовах, але вони не можуть стати повноцінною заміною професійної апаратної косметології. Інші впевнені, що домашні девайси навіть більш результативні, ніж догляд у клініці. І провідну роль тут відіграє частота використання. Тобто, наприклад, домашні мікроструми хай і не такі потужні, але використання їх вранці та ввечері дає більш виражений ефект, ніж процедура раз на місяць у салоні.

В одному фахівці солідарні: результат залежить від якості апарату. 

Чи був у вас момент розчарування у покупці, коли ви закинули б'юті-прилад уже за місяць, бо не побачили результату? Як вибрати апарат, який не підведе? Beauty-редакція Marie Claire вирішила запитати у фахівців.

BT-Sonic від Bio-Therapeutic

BT-Sonic – це ультразвуковий брашинг для професійного очищення та ексфоліації обличчя, розроблений американською компанією Bio-Therapeutic, яка виготовляє професійні апарати для клінік та салонів краси. Відмінний девайс, щоб глибоко очистити пори та підготувати шкіру до нанесення домашнього догляду – масок, сироваток та концентратів.

«BT-Sonic – це компактна ультразвукова щіточка із антибактеріального силикону. Працює від батарейок, легка та дуже маневрена. Її можна використовувати щодня для вмивання. BT-Sonic мінімізує кількість засобу для очищення – гелів, пінок та робить легкий вібромасаж. Тобто, вже під час першого етапу догляду ви отримуєте не лише ексфоліацію та глибоке очищення, а й лімфодренаж, тонізацію та стимуляцію шкіри». — коментує Олена Скрипнікова, дерматолог, сертифікований тренер ALFA Medical & Spa Development.

Найефективніші домашні апарати: як вибрати якісний б

BT-Micro Fusion від Bio-Therapeutic

Найефективніші домашні апарати: як вибрати якісний б

Це мультифункціональний ультразвуковий б’юті-гаджет із трьома режимами обробки шкіри.

  • Перший режим Exfol – м’яка ексфоліація, попереднє очищення від відмерлих клітин, надлишків шкірного сала та забруднень.
  • Другий режим Сlear – допомагає провести чистку та безпечне видалення комедонів, ультразвуковий пілінг та масаж.
  • Режим Apply –  глибоко впроваджує корисні компоненти із сироваток, оптимізуючи їхнє поглинання.

«BT-Micro Fusion – якісний домашній помічник для тих, у кого жирна шкіра, схильна до гіперкератозу, утворення камедонів і чорних крапок. Девайс має не лише функцію очищення епідермісу від мертвих клітин, а здатен здійснювати розм’якшення сальних пробок, так зване «омилення камедонів» в тандемі зі спеціальним засобом. Такого ефекту неможливо досягти звичайним ритуалом очищення. До кожного режиму ми допомагаємо підібрати продукти для догляду, з якими девайс працює найбільш ефективно — сироватки, мус, гель, молочко» — коментує дерматолог Олена Скрипнікова.

Джерело: marieclaire.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Ексклюзивні виступи від ALFA-експертів зовсім скоро на APIC 2021

Вже цієї середи 22.09.2021 на вас чекає приємна та корисна зустріч з ALFA-командою!

Читати детальніше

Повертаємо красу: як у Averina Clinic безкоштовно лікують опікові та уламкові посттравми обличчя і тіла, отримані під час війни

Владлєна Авєріна, лікар-дерматовенеролог, власниця Averina Clinic, розповіла beauty-редакції Marie Claire, як клінка допомагає жертвам російської агресії

Читати детальніше

5 головних процедур для обличчя та тіла на літо

ELLE.UA зібрав топові процедури, які зроблять шкіру обличчя та тіла бездоганною, та пропонує влаштувати собі день краси

Читати детальніше