На хвилі

Діюча комфортна процедура, яка дозволяє підготуватися до головної ночі року та зберегти ефект на всі канікули - VOGUE UA

На хвилі зображення 1

Радіочастотне омолодження Plump RF на апараті Viora

Апарат для радіохвильового ліфтингу Viora став модним завдяки своїй запатентованій технології: одна з його насадок дозволяє опрацьовувати ніжну шкіру навколо очей та поверхню губ – розгладжуючи та наповнюючи об'ємом.

Миттєвий видимий ефект досягається за рахунок трансформації колагенових волокон під дією температури. Але через 2-3 тижнів ефект закріплюється і зберігається на пару місяців.

Насадки Viora працюють і з обличчям: розгладжують лоб, носогубні складки, дозволяють опрацьовувати нижню та середню третину особи, надаючи видимий ефект підтяжки. А ще покращують тон шкіри та колір обличчя за рахунок посилення мікроцеркуляції.

Шкіра отримує велику кількість кисню та поживних речовин, позбавляється токсинів та зайвої рідини. На обличчя наносять гель, а потім маніпулою проходять кілька разів по потрібній ділянці, як би простібаючи точковими мікроударами тепла. Такий прогрів руйнує старі волокна колагену і підстьобує вироблення нового. Результат – підтягнутий, свіжий вигляд. Процедуру важливо зробити за тиждень до свята, щоб набряклість (яка може виникнути в залежності від днів циклу) зникла.

Шукайте на сторінках VOGUE UA Грудень 2020

Онлайн версія статті на vogue.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

З Днем Незалежності України!

Команда AlfaSPA Development вітає Вас із святом — Днем незалежності України!

Читати детальніше

Санскрін на це літо: Найкращі засоби для захисту від сонця

Beauty-редакція www.buro247.ua рекомендує добірку санскринів на літо. Це найважливіший засіб у літній косметичці

Читати детальніше

Ідеальна шкіра: все, що потрібно знати про купероз, пігментацію та видалення судин

Чому виникають купероз та пігментація, як запобігати і як протистояти, які сучасні методи лікування, а також про видалення судин “жовтим лазером” – розповідає Тетяна Кіш, дерматолог-косметолог клініки апаратної косметології MediSkin в Ужгороді.

Читати детальніше