Що таке V-BEAUTY, і навіщо нам засоби догляду за інтимною зоною

Редакція www.buro247.ua вивчила новий напрямок у косметології - Vagina Beauty.

Догляд за інтимною зоною, або vagina beauty (V-beauty) - великий і самостійний напрямок у сучасній косметології, який набуває все більшої популярності і користується підвищеним попитом.

Зірки популяризують V-beauty та пишуть захоплені відгуки. Хлоя Кардашьян, Емма Вотсон і Гвінет Пелтроу - найвідданіші шанувальниці засобів для догляду за інтимною зоною.

Асортимент таких продуктів швидко розширюється. Є все для догляду за зовнішньою поверхнею: очищення, пілінг, зволожуючі креми та олії з протизапальною дією.

Що таке V-BEAUTY, і навіщо нам засоби догляду за інтимною зоною зображення 1

Такі продукти використовуються як гігієнічні (для зміцнення або підвищення еластичності шкіри або забезпечення комфорту під час довгих авіаперельотів) або постпроцедурні. Другі рекомендуються використовувати після депіляції, коли потрібно заспокоїти шкіру.

Крім косметики, за допомогою спеціаліста - гінеколога-естетиста, лікаря-дерматолога або пластичного хірурга, що спеціалізуються на процедурах відновлення інтимної зони, можна вирішити масштабніші завдання. Наприклад, освітлити поверхню шкіри, скоригувати зовнішню форму або відновити еластичність внутрішніх статевих органів (процедуру проводять за допомогою ербієвого лазерного лазера Asclepion MCL31 Juliet).

"Вік і пологи змінюють зовнішній вигляд жіночого органу. Багато жінок відчувають від цього дискомфорт. З віком з'являється гіперпігментація, шкіра темніє, втрачає пружність і еластичність. Іноді вагіна деформується. Такі моменти психологічно заважають багатьом відчувати себе щасливими, що іноді веде до проблеми. Тому в косметології з'явився окремий напрямок — естетична гінекологія", — пояснює пластичний хірург Людмила Безпалько.

В українських клініках доступні всі актуальні професійні методики: інтимний пілінг, біоревіталізація (глибоке зволоження шкіри за допомогою ін'єкцій), контурна пластика, PRP-терапія, тредліфтинг (використання мезониток для підтяжки інтимної зони) та пластичні операції.

Що таке V-BEAUTY, і навіщо нам засоби догляду за інтимною зоною зображення 2

Для профілактики вікових змін, боротьби з витонченням епітелію та тканин усередині піхви проводять омолоджуючі процедури за допомогою лазера.

Наприклад, у німецькому апараті Asclepion MCL31 є унікальна насадка для роботи лазером усередині вагіни – Juliet. Вона одноразова та абсолютно безпечна. Лазер делікатно і безболісно лікує атрофію піхви, коли стінки стоншуються і втрачають шари клітин, що захищають орган від внутрішнього тертя.

Раніше лікарі змушені були призначати гормональну терапію. Зараз за допомогою апаратних процедур ви можете покращити самопочуття та одночасно скоригувати естетичні недоліки в інтимній зоні.

Джерело: www.buro247.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Вибрати перукарське крісло легко, достатньо знати потреби майстра та клієнтів салону

Сучасні умови ведення бізнесу, такі як висока конкуренція, змушують більшість підприємців дуже активно боротися за клієнтів

Читати детальніше

MAY AESTHETICS MEETING

8-10 липня щорічний з'їзд спеціалістів естетичної медицини May Aesthetics Meeting

Читати детальніше

Епіляція апаратом The EpiLab з насадкою XL – висока швидкість надання послуг та якість родом з Німеччини

В основі принципу роботи апарату The EpiLab від Asclepion лежить технологія лазерного впливу на шкіру та підшкірні шари дерми

Читати детальніше