Медична клініка зображення 1

Естетична клініка під ключ

Допоможемо зберегти час та гроші, побудувати бізнес мрії

Повний цикл послуг

Відкриття оздоровчого санаторію, клініки або медичного центру – це складний процес, який потребує професійної підтримки на всіх етапах розвитку та становлення.

Ми знаємо, з якими труднощами ви можете зіткнутися, тому пропонуємо комплексне рішення щодо проектування та реалізації вашого проекту.


Розрахувати окупність
 • Інвестиційна експертиза, оцінка об'єкту

 • Професійна розробка концепції та бізнес моделі

 • Технологічне-, дизайн- та архітектурне проектування

 • Постачання багатофункціонального обладнання та меблів

 • Постачання обладнання та пусконалагоджувальні роботи

 • Постачання професійних засобів та витратних матеріалів

 • Супровід, управління та сервісне обслуговування

 • Консультаційна підтримка на будь-якому етапі вашого бізнесу

Медична клініка зображення 2

Клініка під ключ від ALFA Development

— це вигідне рішення, яке гарантує вам якнайшвидшу окупність вкладених коштів в обладнання, косметику та консультаційні послуги

 • Світові бренди

  Alfa Development має довгострокові партнерські відносини з провідними світовими виробниками в галузі естетичної медицини, фізіотерапії, бальнеології, SPA та Wellness, які надають найсучасніші технології та обладнання.

 • Команда професіоналів

  Менеджмент та ключові співробітники мають наукові ступені у галузі медицини. Висококваліфіковані технологи та інженери мають великий досвід роботи з проектами будь-якого рівня. Співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію у США та Європі

 • Міжнародний рівень

  Комплексна розробка концепції та бізнес моделі великих SPA об'єктів здійснюється із залученням міжнародних партнерів, які представляють найкращі рішення для професійних та приватних SPA на міжнародному ринку

Відгуки клієнтів

Работая с компанией "Альфа Девеломпент",  мы убедились, что это команда профессионалов. Им важно не только продать свой товар, но и чтобы их клиенты получали максимум удовольствия, работая с их продукцией.  

Все сотрудники компании вежливы, внимательны, а главное, профессиональны. Чувствуеться высокий уровень подготовки.         

Компания "Альфа Девеломпент",  постоянно знакомит нас с новинками рынка, организовывает и приглашает на  всевозможные семинары и выставки. Интересуются успехами нашей клиники, искренне желают нам хорошей, плодотворной работы и всегда готовы помочь при первом же обращении.

 

С компанией "Альфа-СПА" приятно работать и хочеться продолжать сотрудничество.

Работаю на косметике HydroPeptide® уже пол года, очень довольна. Линейка простая, легко запоминающаяся, как говорится, все по существу. Хоть и имеется в наличии  только три вида масок но все просто изумительные, ненавязчивые. Больше всего люблю пилинг,один (кстати) просто из двух шагов, чистит прекрасно, кожа как шлифованная (единственное тяжело смывается, но оно того стоит). Косметика подходит практически всем. После процедуры клиенты без ума! Сметают пол витрины домашней продукции, девочки, всем очень рекомендую в работу и на продажу!

Работая над созданием клиники мы тщательно отбирали поставщика оборудования, предъявляя самые жесткие требования по безопасности и эффективности аппаратных методик. 

 

АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ мы выбрали за комплексный подход и полный спектр самых передовых технологий в их предложении. После завершения оснащения клиники сотрудничество обрело новое качество.  Так мы стали участниками научно-исследовательских программ по инициативе ряда американских и европейских разработчиков аппаратных методик.

 

Наши научные работы были высоко оценены на международных конференциях проводимых совместно с АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ в США, Греции, Турции.

Мы ценим нашу дружбу и партнерство и желаем АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ удачи!

Прекрасний сервіс, прекрасний колектив, приємно працювати з компанією, навіть до того, як купуєш якесь обладнання чи якусь космецевтику. Дуже хороший менеджер, завжди відповідає у будь-який час дня і ночі, на будь-яке твоє запитання. Причому максимально конструктивно, з інформацією від виробників, з усіма подробицями. Дуже хороший сервіс, одразу на любий запит інженерів, менеджер зв'язується з головним інженером та відповідними спеціалістами, і вирішують питання під ключ.

Дуже приємна співпраця з компанією ALFA Development, завжди присутні якісь навчання, цікаві навчальні вебінари, нова інформація, своєчасне обслуговування апаратів, дуже дякую. Хочу окремо поділитися про обладнання в нашій клініці.

 

Ербієвий лазер Asclepion MCL31. Для мене, як для лікаря, принципово важлива безпека і ефективність апарату. Я, чесно кажучи, не знаю чи існує ще на ринку наскільки безпечний лазер для шліфування шкіри та видалення рубців, ніж той, що представлений у мене в клініці. Плюс, найкоротший період реабілітації, реально дуже висока ефективність після процедур, як омолодження, так і видалення абсолютно різноманітних недоліків шкіри. Тобто, абсолютно задоволена якістю процедур! Це відмічають всі пацієнти, порівнюючи мій ербій з іншими апаратами.

 

Щодо діодного лазера Asclepion The Epilab, така ж ситуація! Дуже часто приходять пацієнти, які спробували лазерне видалення волосся на інших апаратах, і всі відмічають, що Epilab дуже ефективний, потрібна менша кількість процедур, набагато комфортніше проходить процедура, що він дійсно працює, і дуже класний апарат.

 

Додатково, звичайного, хочу виділити, що крім лазерної епіляції тут доступні програми по лазерному лікуванню акне, освітленню і омолодженню. Ці процедури в нас теж дуже активно користуються попитом у пацієнтів, ми бачимо на них яскравий ефект. Проводимо курси процедур і маємо постійні запити на омолодження. Ми абсолютно задоволені двома апаратами!

В роботі з апаратом мікрострумової терапії Bio-Ultimate Platinum, використовую його оригінальну косметику Bio-Therapeutic. Завдяки такому тандему я завжди впевнена в якості, результаті та безпеці пацієнта.

Приятно удивленны сотрудничеством с компанией "Starpool”. Покупали у компании кровать Zerobody. Пациенты невероятно довольны возможностью испытать все преимущества сухого флоатинга. Так же мы были приятно удивлены скоростью и качеством обслуживания. Компания - настоящие профессиональны своего дела.

Аппарат Reoxy более двух месяцев находился на апробации в Главном военном клиническом госпитале МО Украины. За время тестирования врачи, участники АТО и другие пациенты Госпиталя оценили эффективность и результативность использования методики нормобарической гипокситерапии. Технология особенно хорошо себя зарекомендовала для пациентов с кардиологическими и неврологическими проблемами. Положительный результат был отмечен у более чем 85% пациентов. Пациенты отмечали у себя общий прилив сил, исчезновение приступов стенокардии, снижался уровень артериального давления, проходила бессонница и головные боли, у части пациентов мы отмечали значительное улучшение ЭКГ. Хотелось бы также отметить, что аппарат удобен для использования мед персоналом, автоматические настройки определяют и рассчитывают самостоятельно параметры процедуры, исходя из физического состояния пациентов.