Естетична клініка під ключ

Естетична клініка під ключ

Допоможемо зберегти час та гроші, побудувати бізнес мрії

Повний цикл послуг

Відкриття оздоровчого санаторію, клініки або медичного центру – це складний процес, який потребує професійної підтримки на всіх етапах розвитку та становлення.

Ми знаємо, з якими труднощами ви можете зіткнутися, тому пропонуємо комплексне рішення щодо проектування та реалізації вашого проекту.


Розрахувати окупність
 • Інвестиційна експертиза, оцінка об'єкту

 • Професійна розробка концепції та бізнес моделі

 • Технологічне-, дизайн- та архітектурне проектування

 • Постачання багатофункціонального обладнання та меблів

 • Постачання обладнання та пусконалагоджувальні роботи

 • Постачання професійних засобів та витратних матеріалів

 • Супровід, управління та сервісне обслуговування

 • Консультаційна підтримка на будь-якому етапі вашого бізнесу

Клініка під ключ від ALFA Development

— це вигідне рішення, яке гарантує вам якнайшвидшу окупність вкладених коштів в обладнання, косметику та консультаційні послуги

 • Світові бренди

  Alfa Development має довгострокові партнерські відносини з провідними світовими виробниками в галузі естетичної медицини, фізіотерапії, бальнеології, SPA та Wellness, які надають найсучасніші технології та обладнання.

 • Команда професіоналів

  Менеджмент та ключові співробітники мають наукові ступені у галузі медицини. Висококваліфіковані технологи та інженери мають великий досвід роботи з проектами будь-якого рівня. Співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію у США та Європі

 • Міжнародний рівень

  Комплексна розробка концепції та бізнес моделі великих SPA об'єктів здійснюється із залученням міжнародних партнерів, які представляють найкращі рішення для професійних та приватних SPA на міжнародному ринку

Відгуки клієнтів

Альфа Девелопмент стала именно той командой профессионалов, которая позволила мне воплотить мою мечту в реальность. В результате более чем двух летнего сотрудничества родился, на мой взгляд, прекрасный концепт дизайн  – Beauty & Spa Club  “NOVA DE LUCCI”.

 

Изначально было помещение «после строителей» в новостройке и наличие голого энтузиазма. Но не было четкой картины с чего начать. Было принято решение привлечь к работе опытных профессионалов, знающих толк в создании подобного рода проектов.

 

Постепенно, шаг за шагом, от идеи и концепции, от технологического проектирования до подбора персонала и запуска готового объекта, я прошла с Альфа Девелопмент, длительный путь и, в конечном итоге, не просто воплотила свою мечту, но и приобрела новых друзей!

 

Искренне желаю процветания и успехов креативной команде Альфа Девелопмент!

Дом красоты «Визави» г. Северодонецк выражает свою искреннюю благодарность компании «Альфа СПА» за длительное и взаимовыгодное сотрудничество.

 

Благодаря Вашим усилиям наша компания приобрела новых клиентов и расширила спектр своей деятельности.

 

Желаем Вам и всему вашему дружному коллективу успехов на профессиональном поприще и процветания.

Работая над созданием клиники мы тщательно отбирали поставщика оборудования, предъявляя самые жесткие требования по безопасности и эффективности аппаратных методик. 

 

АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ мы выбрали за комплексный подход и полный спектр самых передовых технологий в их предложении. После завершения оснащения клиники сотрудничество обрело новое качество.  Так мы стали участниками научно-исследовательских программ по инициативе ряда американских и европейских разработчиков аппаратных методик.

 

Наши научные работы были высоко оценены на  международных конференциях проводимых совместно с АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ в США, Греции, Турции.

Мы ценим нашу дружбу и партнерство и желаем АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ удачи!

Дуже приємна співпраця з компанією ALFA Development, завжди присутні якісь навчання, цікаві навчальні вебінари, нова інформація, своєчасне обслуговування апаратів, дуже дякую. Хочу окремо поділитися про обладнання в нашій клініці.

 

Ербієвий лазер Asclepion MCL31. Для мене, як для лікаря, принципово важлива безпека і ефективність апарату. Я, чесно кажучи, не знаю чи існує ще на ринку наскільки безпечний лазер для шліфування шкіри та видалення рубців, ніж той, що представлений у мене в клініці. Плюс, найкоротший період реабілітації, реально дуже висока ефективність після процедур, як омолодження, так і видалення абсолютно різноманітних недоліків шкіри. Тобто, абсолютно задоволена якістю процедур! Це відмічають всі пацієнти, порівнюючи мій ербій з іншими апаратами.

 

Щодо діодного лазера Asclepion The Epilab, така ж ситуація! Дуже часто приходять пацієнти, які спробували лазерне видалення волосся на інших апаратах, і всі відмічають, що Epilab дуже ефективний, потрібна менша кількість процедур, набагато комфортніше проходить процедура, що він дійсно працює, і дуже класний апарат.

 

Додатково, звичайного, хочу виділити, що крім лазерної епіляції тут доступні програми по лазерному лікуванню акне, освітленню і омолодженню. Ці процедури в нас теж дуже активно користуються попитом у пацієнтів, ми бачимо на них яскравий ефект. Проводимо курси процедур і маємо постійні запити на омолодження. Ми абсолютно задоволені двома апаратами!