США

Bio-Therapeutic

Покращуйте результати апаратних процедур за допомогою американського високотехнологічного догляду за шкірою. Професійна космецевтика спеціально розроблена для апаратних методик та щоденного догляду.
Bio-Therapeutic
Bio-Therapeutic

Про бренд

Bio-Therapeutic - американський гігант апаратної косметології та сімейна компанія, що базується в Сіетлі, штат Вашингтон, і представлена ​​у більш ніж 35 країнах світу. Компанія була заснована майже 50 років тому з розумінням, що людське тіло саме по собі є електричною системою, та прагнула поєднати східні концепції здоров'я із передовими технологічними інноваціями.

Bio-Therapeutic є зареєстрованим виробником медичного обладнання FDA, внесена до списку UL та сертифікована за ISO 9001/ISO 13485.

Вже на початку свого шляху бренд завоював мільйони косметологів, хірургів та фахівців сфери естетичної медицини, запропонувавши їм унікальну запатентовану технологію мікрострумової терапії Bio-Ultimate Platinum.

Використання платформ із застосуванням цієї технології дозволило в десятки разів покращити ефективність низки процедур з омолодження шкіри, приведення її в тонус, усунення целюліту та багатьох інших естетичних проблем.

Компанія Bio-Therapeutic завжди спрямована на те, щоб допомогти вам розширити спектр послуг, удосконалити існуючу практику, охопити більшу кількість клієнтів.

Bio-Therapeutic

Професійна космецевтика від Bio-Therapeutic

Для більшого ефекту від апаратних процедур, компанія розробила серію професійної косметики. Всі продукти лінійки іонізовані і розроблені за індивідуальним складом, відповідним до різних видів процедур, типам шкіри та віку пацієнтів.

Як і обладнання компанії, космецевтика Bio-Therapeutic спрямована на прямий вплив на життєві процеси клітин організму, тому вона надає прицільну дію на проблеми шкіри і допомагає вже з перших сеансів домогтися помітних і стійких результатів.

Лінійки косметики від Bio-Therapeutic представлені гелями, масками, ампулами з діючою речовиною та спеціальною поляризованою водою.

bt-ceuticals® - це лінія професійної космецевтики, розроблена для використання разом з апаратними технологіями, у традиційних професійних послугах для догляду за шкірою, та є ідеальною лінією для домашнього використання.

Засоби bt-ceuticals не містить парабенів, штучних барвників та створені на водній основі. Всі рецептури Bio-Therapeutic містять найновіші інгредієнти, що передбачають високоефективні результати без побічних ефектів.

Bio-Therapeutic не проводить тестування на тваринах, і, що важливо, не отримує інгредієнти, які тестуються на тваринах.

Розрахувати окупність

Переваги лінії BT-Ceuticals®

bt-ceuticals – професійна лінія для комплексного догляду за шкірою, розроблена зареєстрованою FDA компанією з виробництва медичного обладнання

 • Безпечний склад

  Не містить парабенів.

  Не містить штучних ароматизаторів.

  На водній основі для оптимальної ефективності та технологічної сумісності.

 • Сертифікація «cruelty-free»

  Визнано організацією "People for the Ethical Treatment of Animals" (PETA) як "cruelty-free".

  Bio-Therapeutic не проводить тестування на тваринах та не отримує інгредієнти, які тестуються на тваринах.

 • 50-річний досвід в естетичній медицині

  Кожна формула заснована на 50-річному досвіді інновацій на стику технологій та стану шкіри. Лінія догляду була створена внаслідок унікальної співпраці між провідними косметичними хіміками США та командою професійних дерматологів під керівництвом самого Девіда Судзукі.

 • Широкий вибір засобів

  Колекція bt-ceuticals® містить набір засобів для професійного використання, а також низку препаратів, які можна використовувати як у процедурному кабінеті, так і продавати клієнтам для домашнього догляду.

Космецевтичні лінії Bio-Therapeutic

У центрі уваги Bio-Therapeutic завжди були новітні технології як у формулах засобів, так і в обладнанні. Лінія Basics складається з більш фундаментальних продуктів для догляду за шкірою, розроблених для простоти, високої ефективності та хорошого сприйняття всіма типами шкіри.

 1. CLEANSE – Очищуючий гель 
 2. TONE – Зволожуючий тонік 
 3. EXFOLIATE – Ексфоліант 
 4. SERUM – Сироватка з АТФ
 5. CREAM – Крем для обличчя
 6. SHADE – Сонцезахисний крем
Лінія Basics

Колекція Platinum поєднує новітні технології інгредієнтів з розкішними, поживними формулами для максимальної ефективності пептидів у процедурному кабінеті та вдома.

 1. PLATINUM PEPTIDE SERUM® - Пептидна сироватка
 2. PLATINUM PEPTIDE CREAM® - Пептидний крем
 3. PLATINUM RELAXING SERUM® - Розслаблююча сироватка
 4. PLATINUM RESTORE EYE CREAM® - Крем для повік
 5. PLATINUM BRIGHTENING CREAM® - Освітлюючий крем
Platinum з пептидами

Унікальна лінія масок насичена гіалуроновою кислотою та глікозаміногліканами для максимального зволоження та освітлення шкіри. Запатентований, анатомічно оптимізований гелевий лист з морських водоростей легко прилягає до обличчя, шиї чи очей. Він оптимізує доставку інгредієнтів та підвищує їх ефективність, забезпечуючи миттєвий охолоджуючий та заспокійливий ефект. Підходить для професійного та домашнього використання. В упаковці 10 шт.

 1. BT-INFUSION® CLEARING - Очищуюча маска
 2. BT-INFUSION® HYDRATING - Зволожуюча маска
 3. BT-INFUSION® BRIGHTENING - Освітлююча маска
 4. BT-INFUSION® COLLAGEN - Маска з колагеном
 5. VITAMIN C - Маска з Вітаміном С
Маски BT-Infusion

Лінія унікальних формул, розроблених для спільного використання із LED методиками. Маски Hyaluronic Delivery Masques пропонують дійсно унікальне застосування у вигляді прозорої охолоджуючої гелевої плівки, а сироватки Accelerates і Chromatic Serum забезпечують цілеспрямоване застосування.

 1. CHROMATIC SERUM - Відновлююча сироватка
 2. ACCELERATE CLEARING® - Очищуюча сироватка
 3. ACCELERATE REPAIRING® - Відновлююча сироватка
 4. ACCELERATE BRIGHTENING® - Освітлююча сироватка
 5. HD EYE MASQUE - HD маска для зони очей
 6. HD NECK MASQUE - HD маска для шиї
 7. HD FACE MASQUE - HD маска для обличчя
Для LED терапії

Як піонер мікрострумової терапії Bio-Therapeutic розробила ряд унікальних формул, які добре поєднуються з мікрострумами. Ці склади на водній основі оптимізовані для використання з мікрострумами та забезпечують гнучкість при створенні індивідуальних послуг з догляду за шкірою.

 1. HYDRATE - Зволожуючий гель
 2. RESTYFLUID - Зволожуюча рідина
 3. POLARIZED WATER - Поляризована вода
 4. DECONGEST - Рідина для дезінкрустації
 5. COLLAGEN & ELASTIN AMPOULES - Колаген + еластин (10 ампул х 2 мл)
Для мікрострумової терапії

Лінія Aquafuse® - це колекція спеціальних тонізуючих засобів, які поєднують у собі текстуру міста або пінки для доставки спеціальних інгредієнтів у шкіру. Розроблена для вологої/сухої мікродермабразії Bio-Brasion® Trinity, а також може використовуватись самостійно після очищення.

 1. AQUAFUSE FOAM PEEL- Очищуюча пінка
 2. AQUAFUSE HYDRATE - Зволожуючий лосьйон
 3. AQUAFUSE BRIGHTENING - Освітлюючий лосьйон
 4. AQUAFUSE CLEARING - Очищуючий лосьйон
Для гідро-мікродермабразії

Обладнання та космецевтика від Bio-Therapeutic - це вигідна інвестиція в бізнес

Тільки починаєте свій бізнес або вже давно є власником успішного салону, студії або клініки, замовити обладнання та косметику Bio-Therapeutic – це вигідна інвестиція, яка окупиться найближчим часом.

Звернувшись до компанії Alfa Development, ви максимально спрощуєте собі завдання: ми подбаємо про все, починаючи від доставки обладнання та косметики до вирішення найдрібніших консультаційних питань для вас чи персоналу.

Серед наших клієнтів, які прийняли рішення на користь Bio-Therapeutic, відомі та популярні клініки, студії краси та фітнес комплекси Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя та інших міст. Впровадження в роботу обладнання та косметики американського виробника допомогло значно підвищити свою популярність, підняти рейтинги та збільшити прибуток.

Компанія ALFA Development є офіційним дистриб'ютором Bio-Therapeutic на території України – це означає для наших клієнтів:

 • доступна вартість без націнок
 • швидка доставка
 • допомога в будь-яких питаннях з обладнання та косметики
 • навчальні курси для фахівців

Відгуки клієнтів

Альфа Девелопмент стала именно той командой профессионалов, которая позволила мне воплотить мою мечту в реальность. В результате более чем двух летнего сотрудничества родился, на мой взгляд, прекрасный концепт дизайн  – Beauty & Spa Club  “NOVA DE LUCCI”.

 

Изначально было помещение «после строителей» в новостройке и наличие голого энтузиазма. Но не было четкой картины с чего начать. Было принято решение привлечь к работе опытных профессионалов, знающих толк в создании подобного рода проектов.

 

Постепенно, шаг за шагом, от идеи и концепции, от технологического проектирования до подбора персонала и запуска готового объекта, я прошла с Альфа Девелопмент, длительный путь и, в конечном итоге, не просто воплотила свою мечту, но и приобрела новых друзей!

 

Искренне желаю процветания и успехов креативной команде Альфа Девелопмент!

На этапе создания концепции проекта Helena Beauty Club Украина г. Сумы, возник ряд сомнений в целесообразности реализации ряда функций.

 

В это время на выставке в Киеве мы познакомились с командой АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ. Нам предложили бесплатный аудит концепции, а затем и ее новую редакцию. Очевидные стратегические преимущества и комплексный подход сделали свое дело. Мы сменили девелопера проекта на компанию АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ и совместно прошли все стадии реализации данного проекта. 

 

Концепция, дизайн, проектирование, оснащение, инсталляция, обучение, запуск состоялись в точно запланированные сроки.  Дальнейшее сотрудничество на этапе сопровождения сделало нас настоящими партнёрами и друзьями.

 

Желаем успехов и процветания АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ - этой дружной и профессиональной команде!

Дом красоты «Визави» г. Северодонецк выражает свою искреннюю благодарность компании «Альфа СПА» за длительное и взаимовыгодное сотрудничество.

 

Благодаря Вашим усилиям наша компания приобрела новых клиентов и расширила спектр своей деятельности.

 

Желаем Вам и всему вашему дружному коллективу успехов на профессиональном поприще и процветания.

Дом красоты ВИЗАВИ оснащен уникальной баней – хаммамом модели RAXUL.

 

Особенностью данной модульной термы является возможность воспроизводить 3 климатических режима классического хаммама – тепидариум, лаконикум, калидариум.

 

Ароматизированный эвкалиптом пар, холодный и горячий душ впечатлений с мятой и маракуйей, звездное небо, подогреваемые стены и лежаки из итальянского марамора, мягкая музыка и подсветка делают ваше пребывание в СПА незабываемым.   

 

Кроме того, RAXUL позволяет проводить в нем СПА процедуры, такие как скрабы, пилинги, маски, аппликации, что прекрасно расширяет спектр услуг СПА салона.

 

Время сборки модуля RAXUL на объекте 3-5 дней. Спасибо Альфа ДЕВЕЛОПМЕНТ за лучшее решение!

Работая над созданием клиники мы тщательно отбирали поставщика оборудования, предъявляя самые жесткие требования по безопасности и эффективности аппаратных методик. 

 

АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ мы выбрали за комплексный подход и полный спектр самых передовых технологий в их предложении. После завершения оснащения клиники сотрудничество обрело новое качество.  Так мы стали участниками научно-исследовательских программ по инициативе ряда американских и европейских разработчиков аппаратных методик.

 

Наши научные работы были высоко оценены на  международных конференциях проводимых совместно с АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ в США, Греции, Турции.

Мы ценим нашу дружбу и партнерство и желаем АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ удачи!

Мы выбрали Альфа ДЕВЕЛОПМЕНТ по 2 причинам;

 • международный опыт сотрудничества в проектах 5*
 • бренды, которые представляет компания в Украине эксклюзивно.

 

Совместными усилиями нам удалось создать премиум СПА для самых избирательных клиентов

Чому я обрала саме Bio-Ultimate Platinum - найпопулярніший американський апарат мікрострумової терапії?

По-перше - це унікальна і запатентована технологія!

Апарат має дуже багато функцій для проведення найпопулярніших процедур, дуже зручний у користуванні, сучасний дизайн. Результат мої пацієнти бачать вже після 1 процедури!  Улюблена процедура на програмі TURBO-ліфтинг! Жодний апарат на ринку не має такої функції, що дає результат миттєвого ліфтингу!

Рекомендую!  

Подобається працювати з брендом Bio-Therapeutic, особливо хочу відмітити великий вибір дієвих тканинних масок. Використовую їх під BT Accent Air і завжди отримую ВАУ-ефект, тому називаю це "процедурою на вихід в світ". 

В роботі з апаратом мікрострумової терапії Bio-Ultimate Platinum, використовую його оригінальну косметику Bio-Therapeutic. Завдяки такому тандему я завжди впевнена в якості, результаті та безпеці пацієнта.