США

Bio-Therapeutic

Покращуйте результати апаратних процедур за допомогою американського високотехнологічного догляду за шкірою. Професійна космецевтика спеціально розроблена для апаратних методик та щоденного догляду.
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 8
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 9

Про бренд

Bio-Therapeutic - американський гігант апаратної косметології та сімейна компанія, що базується в Сіетлі, штат Вашингтон, і представлена ​​у більш ніж 35 країнах світу. Компанія була заснована майже 50 років тому з розумінням, що людське тіло саме по собі є електричною системою, та прагнула поєднати східні концепції здоров'я із передовими технологічними інноваціями.

Bio-Therapeutic є зареєстрованим виробником медичного обладнання FDA, внесена до списку UL та сертифікована за ISO 9001/ISO 13485.

Вже на початку свого шляху бренд завоював мільйони косметологів, хірургів та фахівців сфери естетичної медицини, запропонувавши їм унікальну запатентовану технологію мікрострумової терапії Bio-Ultimate Platinum.

Використання платформ із застосуванням цієї технології дозволило в десятки разів покращити ефективність низки процедур з омолодження шкіри, приведення її в тонус, усунення целюліту та багатьох інших естетичних проблем.

Компанія Bio-Therapeutic завжди спрямована на те, щоб допомогти вам розширити спектр послуг, удосконалити існуючу практику, охопити більшу кількість клієнтів.

Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 10
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 11

Професійна космецевтика від Bio-Therapeutic

Для більшого ефекту від апаратних процедур, компанія розробила серію професійної косметики. Всі продукти лінійки іонізовані і розроблені за індивідуальним складом, відповідним до різних видів процедур, типам шкіри та віку пацієнтів.

Як і обладнання компанії, космецевтика Bio-Therapeutic спрямована на прямий вплив на життєві процеси клітин організму, тому вона надає прицільну дію на проблеми шкіри і допомагає вже з перших сеансів домогтися помітних і стійких результатів.

Лінійки косметики від Bio-Therapeutic представлені гелями, масками, ампулами з діючою речовиною та спеціальною поляризованою водою.

bt-ceuticals® - це лінія професійної космецевтики, розроблена для використання разом з апаратними технологіями, у традиційних професійних послугах для догляду за шкірою, та є ідеальною лінією для домашнього використання.

Засоби bt-ceuticals не містить парабенів, штучних барвників та створені на водній основі. Всі рецептури Bio-Therapeutic містять найновіші інгредієнти, що передбачають високоефективні результати без побічних ефектів.

Bio-Therapeutic не проводить тестування на тваринах, і, що важливо, не отримує інгредієнти, які тестуються на тваринах.

Розрахувати окупність

Переваги лінії BT-Ceuticals®

bt-ceuticals – професійна лінія для комплексного догляду за шкірою, розроблена зареєстрованою FDA компанією з виробництва медичного обладнання

 • Безпечний склад

  Не містить парабенів.

  Не містить штучних ароматизаторів.

  На водній основі для оптимальної ефективності та технологічної сумісності.

 • Сертифікація «cruelty-free»

  Визнано організацією "People for the Ethical Treatment of Animals" (PETA) як "cruelty-free".

  Bio-Therapeutic не проводить тестування на тваринах та не отримує інгредієнти, які тестуються на тваринах.

 • 50-річний досвід в естетичній медицині

  Кожна формула заснована на 50-річному досвіді інновацій на стику технологій та стану шкіри. Лінія догляду була створена внаслідок унікальної співпраці між провідними косметичними хіміками США та командою професійних дерматологів під керівництвом самого Девіда Судзукі.

 • Широкий вибір засобів

  Колекція bt-ceuticals® містить набір засобів для професійного використання, а також низку препаратів, які можна використовувати як у процедурному кабінеті, так і продавати клієнтам для домашнього догляду.

Космецевтичні лінії Bio-Therapeutic

У центрі уваги Bio-Therapeutic завжди були новітні технології як у формулах засобів, так і в обладнанні. Лінія Basics складається з більш фундаментальних продуктів для догляду за шкірою, розроблених для простоти, високої ефективності та хорошого сприйняття всіма типами шкіри.

 1. CLEANSE – Очищуючий гель 
 2. TONE – Зволожуючий тонік 
 3. EXFOLIATE – Ексфоліант 
 4. SERUM – Сироватка з АТФ
 5. CREAM – Крем для обличчя
 6. SHADE – Сонцезахисний крем
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 13

Колекція Platinum поєднує новітні технології інгредієнтів з розкішними, поживними формулами для максимальної ефективності пептидів у процедурному кабінеті та вдома.

 1. PLATINUM PEPTIDE SERUM® - Пептидна сироватка
 2. PLATINUM PEPTIDE CREAM® - Пептидний крем
 3. PLATINUM RELAXING SERUM® - Розслаблююча сироватка
 4. PLATINUM RESTORE EYE CREAM® - Крем для повік
 5. PLATINUM BRIGHTENING CREAM® - Освітлюючий крем
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 14

Унікальна лінія масок насичена гіалуроновою кислотою та глікозаміногліканами для максимального зволоження та освітлення шкіри. Запатентований, анатомічно оптимізований гелевий лист з морських водоростей легко прилягає до обличчя, шиї чи очей. Він оптимізує доставку інгредієнтів та підвищує їх ефективність, забезпечуючи миттєвий охолоджуючий та заспокійливий ефект. Підходить для професійного та домашнього використання. В упаковці 10 шт.

 1. BT-INFUSION® CLEARING - Очищуюча маска
 2. BT-INFUSION® HYDRATING - Зволожуюча маска
 3. BT-INFUSION® BRIGHTENING - Освітлююча маска
 4. BT-INFUSION® COLLAGEN - Маска з колагеном
 5. VITAMIN C - Маска з Вітаміном С
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 15

Лінія унікальних формул, розроблених для спільного використання із LED методиками. Маски Hyaluronic Delivery Masques пропонують дійсно унікальне застосування у вигляді прозорої охолоджуючої гелевої плівки, а сироватки Accelerates і Chromatic Serum забезпечують цілеспрямоване застосування.

 1. CHROMATIC SERUM - Відновлююча сироватка
 2. ACCELERATE CLEARING® - Очищуюча сироватка
 3. ACCELERATE REPAIRING® - Відновлююча сироватка
 4. ACCELERATE BRIGHTENING® - Освітлююча сироватка
 5. HD EYE MASQUE - HD маска для зони очей
 6. HD NECK MASQUE - HD маска для шиї
 7. HD FACE MASQUE - HD маска для обличчя
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 16

Як піонер мікрострумової терапії Bio-Therapeutic розробила ряд унікальних формул, які добре поєднуються з мікрострумами. Ці склади на водній основі оптимізовані для використання з мікрострумами та забезпечують гнучкість при створенні індивідуальних послуг з догляду за шкірою.

 1. HYDRATE - Зволожуючий гель
 2. RESTYFLUID - Зволожуюча рідина
 3. POLARIZED WATER - Поляризована вода
 4. DECONGEST - Рідина для дезінкрустації
 5. COLLAGEN & ELASTIN AMPOULES - Колаген + еластин (10 ампул х 2 мл)
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 17

Лінія Aquafuse® - це колекція спеціальних тонізуючих засобів, які поєднують у собі текстуру міста або пінки для доставки спеціальних інгредієнтів у шкіру. Розроблена для вологої/сухої мікродермабразії Bio-Brasion® Trinity, а також може використовуватись самостійно після очищення.

 1. AQUAFUSE FOAM PEEL- Очищуюча пінка
 2. AQUAFUSE HYDRATE - Зволожуючий лосьйон
 3. AQUAFUSE BRIGHTENING - Освітлюючий лосьйон
 4. AQUAFUSE CLEARING - Очищуючий лосьйон
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 18
Професійна косметика Bio-Therapeutic зображення 19

Обладнання та космецевтика від Bio-Therapeutic - це вигідна інвестиція в бізнес

Тільки починаєте свій бізнес або вже давно є власником успішного салону, студії або клініки, замовити обладнання та косметику Bio-Therapeutic – це вигідна інвестиція, яка окупиться найближчим часом.

Звернувшись до компанії Alfa Development, ви максимально спрощуєте собі завдання: ми подбаємо про все, починаючи від доставки обладнання та косметики до вирішення найдрібніших консультаційних питань для вас чи персоналу.

Серед наших клієнтів, які прийняли рішення на користь Bio-Therapeutic, відомі та популярні клініки, студії краси та фітнес комплекси Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя та інших міст. Впровадження в роботу обладнання та косметики американського виробника допомогло значно підвищити свою популярність, підняти рейтинги та збільшити прибуток.

Компанія ALFA Development є офіційним дистриб'ютором Bio-Therapeutic на території України – це означає для наших клієнтів:

 • доступна вартість без націнок
 • швидка доставка
 • допомога в будь-яких питаннях з обладнання та косметики
 • навчальні курси для фахівців

Відгуки клієнтів

Подобається працювати з брендом Bio-Therapeutic, особливо хочу відмітити великий вибір дієвих тканинних масок. Використовую їх під BT Accent Air і завжди отримую ВАУ-ефект, тому називаю це "процедурою на вихід в світ". 

В роботі з апаратом мікрострумової терапії Bio-Ultimate Platinum, використовую його оригінальну косметику Bio-Therapeutic. Завдяки такому тандему я завжди впевнена в якості, результаті та безпеці пацієнта.