Домашній догляд

США

Американський преміальний бренд професійної космецевтики. Єдина марка на світовому ринку зі 70+ видами пептидів у складі засобів. Веганська косметика не тестується на тваринах, не містить парабени та фталати, відбілювачі та інші агресивні компоненти. Дерматологічно протестована, гіпоалергенна, спрямована на anti-age. Використовується в найпрестижніших салонах, медичних центрах та косметологічних кабінетах.

Домашній догляд
Італія

Італійська професійна космецевтика преміум класу входить до групи Davines. Містить до 99,9% інгредієнтів натурального походження, дорогоцінні масла, інноваційні транспортні системи, 100% підходить для веганів, не тестується на тваринах. Пакування продуктів виконане з 100% перероблених паперу, pet і пластику при нейтральному СО2. Сертифіковано B-CORPORATION® та ECOCERT® COSMOS ORGANIC.

Домашній догляд
Франція

Професійна, натуральна, екологічно-чиста і безпечна французька космецевтика. Преміальний бренд, що заснований на застосуванні біоміметичних рослинних інгредієнтів, які компенсують дисбаланс, перезапускають молекулярну структуру шкіри, активують клітинне оновлення і регенерацію, дерматологічно схваленими інгредієнтами для anti-age терапії.

Домашній догляд
Іспанія

Професійна іспанська космецевтика, препарати якої розробляються на фармацевтичному заводі SkinClinic, містять терапевтичні дози активних інгредієнтів, допомагають вирішити дерматологічні та естетичні проблеми шкіри. Космецевтика є лікувальною, новітні технології та сучасне обладнання дозволяють компанії виробляти високотехнологічні, безпечні, ефективні, відповідні стандартам CЄ препарати.

Домашній догляд

Навчання для косметологів

ALFA Medical & Spa Development регулярно проводить групові та індивідуальні семінари, вебінари, майстер-класи, наукові конференції для лікарів-естетистів.

Дізнатися більше

Розрахуйте окупність космецевтики

Дізнайтеся, яка бізнес-модель та косметика вам зараз необхідні, як швидко повернуться до вас інвестиції.