Ampelopsin Cocktail Ampoules - Концентрат ліполітичний "Ампелопсін"

Антицелюлітні ампули з Ампелопсіном
Дізнатися більше

Anti-Hair Loss Ampoules - Концентрат проти випадіння волосся

Ампули для догляду та запобігання випадінню волосся
Дізнатися більше

Retinol 300 Ampoules - Ретинол 300

Антивіковий засіб в ампулах. Інтенсивна регенерація
Дізнатися більше

Найкращі препарати для мезотерапії в Україні


Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує купити препарати для мезотерапії. У нас продаються космецевтичні засоби відомого іспанського бренду SkinClinic, які розраховані на професійне застосування дипломованими косметологами безпосередньо в кабінетах. Вони призначені для використання під час проведення мезотерапії - малоінвазивної процедури, спрямованої на загальне омолодження шкіри на різних рівнях. Препарати підсилюють ефект від маніпуляції, їхні компоненти проникають глибоко в шкірний покрив і працюють на клітинному рівні, забезпечуючи вашим клієнтам чудовий результат.

Препарати для мезотерапії волосся, обличчя та всього тіла


У каталозі Alfaspa представлена професійна лінійка засобів, яка включає:

  • Найкращі препарати для мезотерапії волосся - концентрати проти випадіння, коктейлі для зміцнення волосяної цибулини і стимуляції росту волосся. У їхньому складі - поліпептиди, вітаміни, амінокислоти та інші активні компоненти, які проникають у шкіру голови, надаючи оздоровчий і омолоджувальний ефект, забезпечуючи нормальний місцевий метаболізм, тим самим покращуючи загальний стан волосся. Застосування препаратів для мезотерапії голови дасть змогу впоратися з ламкістю волосся, сухістю шкіри, себореєю, алопецією та іншими патологічними станами.
  • Найкращі препарати для мезотерапії навколо очей - професійні концентрати, що доглядають за делікатною періорбітальною зоною. У їхньому складі - гіалуронова кислота, рослинні екстракти, вітамін С, пептиди та інші компоненти, що являють собою потужний омолоджувальний коктейль. Ці засоби допоможуть прибрати зморшки навколо очей, помітно підвищити тургор шкіри, вирівняти її тон і підтягнути.
  • Найкращі препарати для мезотерапії обличчя - антивікові пептиди, концентрати для догляду за зрілою шкірою, препарати для прискорення відновлення після агресивних та інвазивних процедур, а також для підготовки до них. Складаються з вітамінних комплексів, гіалуронової кислоти, пептидів та інших компонентів у чітко вивіреній концентрації, надають потужний ефект, помітний вже після першої процедури.
  • Препарати для мезотерапії тіла - ліполітичні концентрати, що використовуються під час антицелюлітних процедур. Багатий склад, що містить ампелопсин, кофеїн, L-карнітин та інші компоненти, стимулює руйнування жирових клітин, підвищує пружність шкіри, запобігає утворенню розтяжок і бореться з тими, що вже з'явилися. Усього через кілька процедур ваші клієнти помітять поліпшення шкіри - збільшення тургору, зникнення "апельсинової кірки" тощо. Використовувати ці засоби можна практично на будь-якій частині тіла - на стегнах, животі, руках тощо.

Найкращі препарати для мезотерапії обличчя, волосся і всього тіла продаються в нас в ампулах або флаконах невеликого об'єму, упаковані в пачки. Крім зазначених засобів, є також рослинні екстракти, гіалуронова кислота, карнітин, кофеїн, органічний кремній та інші монопрепарати. Ви можете самостійно комбінувати їх або використовувати окремо залежно від стану шкіри та потреб клієнтів.

Як купити препарати для фракційної мезотерапії?


Щоб купити препарати для мезотерапії волосся, обличчя і всього тіла, заповніть коротку форму у нас на сайті або телефонуйте за номером, який вказано у верхній частині сторінки. Якщо потрібна консультація, звертайтеся до менеджерів "Альфа Спа" - вони допоможуть вибрати конкретний засіб відповідно до вашої спеціалізації та масштабів бізнесу. Крім того, наша компанія регулярно проводить навчальні заходи, організовує курси для початківців і досвідчених косметологів - телефонуйте нам, щоб записатися і підвищити кваліфікацію.

Доставляємо препарати для мезотерапії обличчя і всього тіла по Україні транспортними компаніями.