Mat Serum Booster – Сироватка-бустер матуюча зображення 7
Mat Serum Booster – Сироватка-бустер матуюча зображення 8

Mat Serum Booster – Сироватка-бустер матуюча

  • Код: 80275
  • 60 мл

Інформація про продукт

Опис

Ексклюзивна очищуюча сироватка ефективно усуває жирний блиск, регулює вироблення шкірного сала, очищує шкіру і пори, матує шкіру. При регулярному застосуванні шкіра стає матовою і бархатистою.

 

Екстракт кори верби звужує пори, стимулює оновлення епідермісу, очищує шкіру від відмерлих клітин, зменшує зморшки, покращує стан і колір обличчя. Відновлює бар’єрні функції шкіри і сприяє синтезу колагену.

Показання

Жирна та комбінована шкіра, шкіра, схильна до акне, жирний блиск, розширені пори.

Застосування

Змішайте в долоні 1-3 краплі сироватки-бустера із сироваткою-базою «Гідрозахист» до отримання однорідної рідини. Нанесіть легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання.

Протокол процедури: Помістіть вміст однієї піпетки базової сироватки «Гідрозахист» у долоню (зробіть один натиск). Додайте 1-3 краплі сироватки-бустера "Матовий фініш". Ретельно змішайте сироватки між собою. Нанесіть легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте до повного вбирання. Потім нанесіть маску за типом та потребами шкіри клієнта.

Склад

Гліцерин, екстракт кори верби, рН 3,8.

Екстракт кори верби завдяки саліциловій кислоті сприяє видаленню ороговілих клітин з поверхні шкіри та запускає процес її оновлення. Очищує закупорені пори, прискорює загоєння запальних елементів (акне), профілактує появу чорних цяток.

Вас також може зацікавити

Hydrostem – Регенеруюча антивікова сироватка

Захист від стресу та забруднення
Дізнатися більше