Lemi Aemotio Basic

SPA-кушетка з 7 функціями для виконання велнес-програм

Розрахувати окупність
Lemi Aemotio Basic зображення 4
  • 7 функцій для широкого спектру індивідуальних процедур: масаж болеро, водяний матрац із системою Energy Heat, парова лазня, хромотерапія та савонаж
  • Досвідні спа програми. Відмінна гнучкість у використанні
  • Електричне регулювання висоти

Італійський дизайн, спа ефект: маючи 7 функцій для виконання та налаштування безліч велнес-програм, кушетка Aemotio Basic здійснила революцію в концепції велнесу.

Фактично Aemotio Basic здатна багаторазово збільшити використання та прибутковість будь-якого спа кабінету, перетворюючи його на справжню інтегровану бізнес систему.

Ідеально підходить для:

традиційних процедур для тіла та обличчя, водних процедур, гідротерапії, масажу, спа процедур, релаксації, сеансів  схуднення, антицелюлітних, тонізувальних, відлущувальних та антистресових процедур, обгортань та масок для тіла, скрабів, пілінгів, капілярного душу, ароматерапії, хромотерапії, таласотерапії, грязелікування, парових ванн та савонажу.

СИСТЕМА ЕНЕРГОТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Має нагрівальну пластину для регулювання температури  води в матраці, що дозволяє  радикально скоротити витрати води і в той же час максимально збільшити час роботи лікаря та забезпечити комфортну температуру для клієнта.

Lemi Aemotio Basic зображення 5

Lemi Aemotio Basic зображення 6
ВОДЯНИЙ МАТРАЦ

Міцний поліуретановий водяний матрац гарантує чудовий комфорт.

РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ

Вологий стіл оснащений електричним регулюванням висоти і комплектується стінками з композитних панелей дібонд (Dibond),  що ідеально підходять для будь-якого типу персональних потреб.

Lemi Aemotio Basic зображення 7

Lemi Aemotio Basic зображення 8
БОЛЕРО З РУЧНИМ КЕРУВАННЯМ

Душ для цілеспрямованого мікромасажу та ополіскування, що виконується безпосередньо у ванні.

ХРОМОТЕРАПІЯ

7 основних кольорів можуть бути запрограмовані на автоматичне включення або  добрані відповідно до типу процедури, що виконується, забезпечуючи чарівні моменти благоденства.

Lemi Aemotio Basic зображення 9

Lemi Aemotio Basic зображення 10
ПАРОВА ВАННА

Корисними властивостями  парових ванн можна скористуватись завдяки професійному парогенератору з нержавіючої сталі. Для забезпечення ефективності процедури пар затримується зручною та гігієнічною одноразовою шторкою, яку можна легко зняти.

САВОНАЖ

Процедура з м'яким і об'ємним мусом, що виробляється вбудованим генератором, надає приємну розслаблювальну та очищувальну дії (на запит).

Lemi Aemotio Basic зображення 11
Технічні характеристики

Вес  320 кг

Базові кольори

Lemi Aemotio Basic зображення 16

Подібне обладнання
Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.

Дізнатися більше
Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше