Lemi Aemotio Spa

Багатофункціональна кабіна, найреволюційніший зразок спа обладнання на ринку

Розрахувати окупність
Lemi Aemotio Spa зображення 4
  • 9 функцій для широкого спектру індивідуальних процедур: душ Віші, масаж болеро, водяний матрац з системою Energy Heat, парова лазня, хромотерапія, савонаж та інфрачервоне випромінювання
  • Електричне регулювання висоти
  • Система енерготеплопостачання

Від найдавніших знань до майбутнього. Це Aemotio SPA, найреволюційніший зразок спа обладнання на ринку. Багатофункціональна кабіна, що поєднує в собі новітні технології лікування з унікальним і сучасним дизайном.

Апарат має широкий спектр процедур, включаючи гідротерапію та пілінг, спа, розслаблювальні та антицелюлітні процедури, сеанси для схуднення, тонізування, відлущування та зняття стресу, а також хромотерапію та багато іншого. Aemotio SPA: вода, світло та тепло - для незліченних оздоровчих програм та виняткових естетичних результатів.

Ідеально підходить для:

традиційних процедур для тіла та обличчя, водних процедур, гідротерапії, масажу, спа процедур, релаксації, сеансів  схуднення, антицелюлітних, тонізувальних, відлущувальних та антистресових процедур, обгортань та масок для тіла, скрабів, пілінгів, капілярного душу, ароматерапії, хроморотерапії, таласотерапії,  грязелікування, парових ванн та савонажу.

Lemi Aemotio Spa зображення 5
КОМФОРТНИЙ ДУШ ВІШІ

6 регульованих форсунок у комплекті з функцією PREPARE: оператор добирає ідеальну температуру води перед включенням душу, гарантуючи тим самим, що клієнт не зазнає теплового удару.

СИСТЕМА ЕНЕРГОТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Має нагрівальну пластину для регулювання температури води в матраці, що дозволяє радикально скоротити витрати води і в той же час максимально збільшити час роботи лікаря та забезпечити комфортну температуру для клієнта.

Lemi Aemotio Spa зображення 6

Lemi Aemotio Spa зображення 7
ВОДЯНИЙ МАТРАЦ

Міцний поліуретановий водяний матрац гарантує чудовий комфорт.

РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ

Вологий стіл оснащений електричним регулюванням висоти і комплектується стінками з композитних панелей дібонд (Dibond),  що ідеально підходять для будь-якого типу персональних потреб.

Lemi Aemotio Spa зображення 8

Lemi Aemotio Spa зображення 9
БОЛЕРО З РУЧНИМ КЕРУВАННЯМ

Душ для цілеспрямованого мікромасажу та ополіскування, що виконується безпосередньо у ванні.

ХРОМОТЕРАПІЯ

7 основних кольорів можуть бути запрограмовані на автоматичне включення або  добрані відповідно до типу процедури, що виконується, забезпечуючи чарівні моменти благоденства.

Lemi Aemotio Spa зображення 10

Lemi Aemotio Spa зображення 11
ПАРОВА ВАННА

Корисними властивостями  парових ванн можна скористуватись завдяки професійному парогенератору з нержавіючої сталі. Для забезпечення ефективності процедури пар затримується зручною та гігієнічною одноразовою шторкою, яку можна легко зняти.

САВОНАЖ

Процедура з м'яким і об'ємним мусом, що виробляється вбудованим генератором, надає приємну розслаблювальну та очищувальну дії (на запит).

Lemi Aemotio Spa зображення 12
Технічні характеристики

Вага  236 кг

Розміри   232 × 100 × 180 см

 

Базові кольори

Lemi Aemotio Spa зображення 16

Подібне обладнання
Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.

Дізнатися більше
Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше