Lemi Bellaria

Ліжко для оздоровчих процедур у відкритому просторі

Розрахувати окупність
Lemi Bellaria зображення 4
  • 3 електромотори для регулювання висоти, спинки та підставки для ніг
  • Водонепроникний матрац із підковоподібним підголівником Компоненти, розроблені для протистояння зовнішнім впливам і, зокрема, солоності
  • Повністю закрита тверда водонепроникна основа
  • Функція Syncro: синхронізація спинки та підніжки
  • Функція AUT: автоматичне повернення з будь-якого положення в нульове (рівне та мінімальне за висотою)
  • Функція END: позиція положення "Завершення процедури"

Bellaria - це спеціально розроблене компанією LEMI ліжко для проведення оздоровчих процедур на відкритому повітрі в умовах повної безпеки. Оснащена безшовним матрацем, ретельно підібраним для того, щоб протистояти впливу зовнішніх чинників: прямих сонячних променів, води, солоності,  тощо.

Основа виготовлена з водонепроникного матеріалу та регулюється електрично за допомогою зручного пульту управління, який дозволяє виконувати підйом та синхронізований рух задніх ніжок для  різних процедур та забезпечує максимальний комфорт для клієнта на додаток до зручних регуляторів AUT та END, що використовуються для  повернення ліжка у "нульове становище " та для полегшення виходу клієнта при закінчені  процедури.

 

ВІДКРИТЕ ВІКНО У СВІТ

Спа ліжко Bellaria  розроблено компанією Lemi для використання на відкритих просторах, що відповідає новим потребам ринку. Наявність відкритого простору є для багатьох спа салонів та готелів елементом, що створює додаткову цінність, оскільки воно робить почування від масажу ще більш інтенсивними та розслаблюючими, створюючи зв'язок між тілом, розумом та природою, що  занурюються  у зовнішнє середовище.

Lemi Bellaria зображення 5

Lemi Bellaria зображення 6
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВСЯКИХ УМОВ

Потреба в обладнанні, яке можна використовувати в будь-яких погодних умовах та зовнішньому середовищі привела до створення ліжка Bellaria. Сонце, вода, пісок, море, вітер: Bellaria дозволяє проводити процедури та масажі у повному комфорті як для клієнта, так і для терапевта.

Матрац розроблений таким чином, щоб витримувати дію води та інших зовнішніх чинників, а міцна основа також із водонепроникного матеріалу гарантує стійкість завдяки чотирьом  ніжкам.

ПРИРОДНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Останнім часом ми знову відкрили для себе важливість зв'язку між людиною і природою. Багато досліджень і досвід підтверджують вагомість зовнішнього оточення під час процедури: оточене зеленню місце або білий пляж наводять свідомість майже до "первісного" стану блаженства, знов  до відкритого контакту з природою, ще більше стимулюючи відчуття, піднімаючи досвід релаксації в новий вимір благополуччя.

Lemi Bellaria зображення 7
Технічні характеристики

Вага 131 кг

Розміри 190 ×74×66 см

Подібне обладнання