Lemi Portofino

Багатофункціональна кушетка

Розрахувати окупність
Lemi Portofino зображення 4
  • Основа з дерев'яним ящиком. Матрац з американським підголівником. Товщина і ширина матраца налаштовуються за запитом
  • Висота мін. 49 см / 19”, макс. 79 см / 31”
  • 3 електродвигуни для регулювання висоти, спинки та підніжок
  • Вогнестійке покриття, не містить “Azo”, антибактеріальне та протигрибкове
  • Максимальний комфорт для клієнта та фахівця
  • Функція AUT: автоматичне повернення з будь-якого положення в нульове положення (плоска та мінімальна висота). Функція END: положення «Завершення процедури».

Portofino — це багатофункціональна кушетка для процедур, яка поєднує в собі комфорт і легкість використання з винятковою оптимізацією робочого простору. Завдяки мінімальній висоті 49 см/19’’ модель Portofino гарантує максимальний комфорт як для клієнта, так і для фахівця.

Оснащена ящиком для зберігання, вбудованим в основу. Завдяки трьом незалежним регулюванням висоти, спинки та підставки для ніг, кушетка Portofino ідеально підходить для широкого спектру процедур, включаючи процедури для обличчя та тіла, масажі та спа-процедури.

СПИНКА ТА ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ ПОВНІСТЮ РЕГУЛЮЮТЬСЯ В 1 КЛІК

Portofino оснащена повністю електричним регулюванням. За допомогою дротяних або бездротових педалей можна електрично регулювати висоту, ноги та спину клієнта від абсолютно горизонтального положення до максимального нахилу 90°. Регулювання ніг дозволяє підняти коліна клієнта в положення ідеального розслаблення.

Lemi Portofino зображення 5

Lemi Portofino зображення 6
ЗРУЧНА ДЕРЕВ'ЯНА ШУХЛЯДА

Масажний стіл оснащений зручним і великим дерев'яним ящиком, який можна висунути за допомогою маленької ручки. Шухляда була розроблена з безшумним повільним закриттям, для максимальної ергономіки фахівця та тиші для клієнта.

АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІДГОЛІВНИК

Масажна кушетка Portofino має повністю регульований американський підголівник. Пінне заповнення підголівника було спеціально розроблено для максимального комфорту клієнта та максимального розслаблення в положенні лежачи. Голова кушетки знімна і нахиляється вручну.

Lemi Portofino зображення 7
Технічні характеристики

Вага 116 кг

Розміри 202 × 74 × 49 см

 

Кольори матраців

Nefos

 

Lemi Portofino зображення 11

 

Spa Prestige

Lemi Portofino зображення 12

Базові кольори

Lemi Portofino зображення 13

Подібне обладнання