Lemi Spa Dream

SPA-кушетка для емоційних процедур хромотерапії та інших процедур

Розрахувати окупність
Lemi Spa Dream зображення 4
  • 2 електромотори для регулювання висоти та тренделенбургу
  • Хромотерапія
  • Підігрів
  • Подушка з отвором для обличчя
  • Водяний варіант з 4 водяними подушками
  • Кварцевий варіант зі сферичним кварцевим піском

Оснащений механізмом хромотерапії з 7 кольорами, що чергуються, масажний стіл Spa Dream має електричне регулювання висоти і тренделенбургу. Пісочний варіант  складається із сферичного кварцу, який при нагріванні огортає тіло, створюючи повне відчуття внутрішньої релаксації.

"Сухе пісочне тепло" за рахунок певного розміру піщинок подібне до морського  тепла і  забезпечує винятковий комфорт, що приводить до ідеальної підтримки масажу.

Як альтернатива пропонується водяний матрац з підігрівом, що  складається з 4 окремих  подушок для рівномірного розподілу води. 

 В результаті виходить надзвичайно стійка та зручна поверхня як для клієнта, так і для практикуючого лікаря, що дозволяє виконувати будь-який вид масажу, навіть найбільш інтенсивний та локалізований.

Ідеально підходить для:

б'юті, велнес та спа процедур, емоційних процедур хромотерапії, процедур для тіла, релаксації та всіх видів масажу, навіть найбільш інтенсивних.

РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ВІДКИДНОГО МЕХАНІЗМУ

Spa Dream оснащений повністю електричною системою регулювання висоти та нахилу, з можливістю нахилу максимум до 10 °. Нахил був ретельно продуманий, щоб гарантувати клієнту ідеальне комфортне становище. Рух нахилу дозволяє повністю розслабити та розтягувати хребет, зменшуючи м'язовий тиск та збільшуючи подовження хребта.

Lemi Spa Dream зображення 5

Lemi Spa Dream зображення 6
КОМПЛЕКТ КВАРЦ

Ліжко Spa Dream може бути виконано у комплекті Quartz Kit. Цей варіант ліжка виготовляється зі сферичного мінерального кварца та його підігрівом. Пісок, який огортає тіло, сприяє повному внутрішньому релаксу. "Сухе" тепло подібно теплу морського пляжу, а розміри гранул піску надають гарну підтримку у здійсненні будь-якого виду масажу, навіть найбільш інтенсивного.

ОСНАЩЕНИЙ МАТРАЦЕМ З ОТВОРОМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Масажний стіл Spa Dream оснащений зручним матрацем з отвором для обличчя. Спеціально розроблена набивна піна сприяє максимальному комфорту клієнта, його максимальному релаксу  у лежачому положенні, навіть при тривалих процедурах.

Lemi Spa Dream зображення 7
Технічні характеристики

Вага    220 кг

Розміри 210 × 88 × 85 см

 

Кольори матраців

Nefos

 

Lemi Spa Dream зображення 12

 

Spa Prestige

Lemi Spa Dream зображення 13

Базові кольори

 

Lemi Spa Dream зображення 14

 

 

Подібне обладнання
Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.

Дізнатися більше
Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше