Даша Астаф'єва

Б'юті-амбасадор бренду HydroPeptide в Україні

Бути б'юті-амбасадором - відповідальна і почесна місія, адже це важлива спільна подорож людини і певного бренду, якому довіряєш.

Мене часто запитують, як вдається зберігати свою природну красу, якою косметикою користуюся та які критерії враховую при її виборі. Відповідь дуже проста: я завжди вірна собі в бажанні зберегти і продовжити свою натуральну красу, незалежно від трендів і нових віянь.

Video
‟ Відносини з компанією ALFA Development для мене є особливими. Моя роль - показати, що інвестиції в здоров'я найвигідніші, і сьогодні процес догляду за собою може бути регулярним і комфортним. ”

За допомогою сучасних неінвазивних технологій і професійної косметики, під контролем фахівців естетичної медицини можна отримати чудові довгострокові результати. При цьому, залишатися в гармонії з собою, не зашкодивши своєму організму.

Саме ці складові я знайшла для себе в ALFA Development - компанії, яка просуває ефективні і безпечні технології догляду за обличчям і тілом. Їх ефективність доведена багаторічними клінічними випробуваннями. Це ті технології, які допомагають мені виглядати і відчувати себе бездоганно, швидко відновлюватися після навантажень і просто підтримувати свою шкіру та організм у бездоганному стані.

Video

Більше думок

Усі думки
Даша Астаф'єва

Мене часто запитують, як вдається зберігати свою природну красу, якою косметикою користуюся та які критерії враховую при її виборі. Відповідь дуже проста...

Дізнатися більше