Людмила Шупенюк

Провідний лікар акушер-гінеколог, засновниця та головний лікар клініки Shupeniuk Medical Club, спікер всеукраїнських та міжнародних конференцій, самітів, експерт телевізійних програм, присвячених медичним питанням

‟ Завдяки процедурі лазерного омолодження Juliet ми допомагаємо жінкам повернути здоров’я, сексуальність та впевненість у собі! ”
Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 1

Моя мрія, як лікаря, як жінки, як засновниці клініки, це не лише лікування хвороб, а і профілактика захворювань, стиль життя та його якість! Тому розумію, що сьогодні неможливо обійтися без технологій, що розв'язують делікатні проблеми, які можливо й не належать до поняття хвороб, але точно відповідають за якість життя жінки у різні вікові періоди! Вже понад 10 років я виконую процедуру гінекологічного лазерного омолодження лазером від Asclepion. І мій вибір не випадковий.

Лише лазер швидко, з мінімальним періодом адаптації та без побічних ефектів може розв'язати питання нетримання сечі, опущення та інших неприємних речей, що псують якість життя.

Це однозначно найкраща альтернатива або доповнення до гормональної терапії та хірургії.

Завдяки процедурі лазерного омолодження Juliet ми допомагаємо жінкам повернути здоров’я, сексуальність та впевненість у собі!

Що пропонує сучасний медичний світ?

Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 2

Хочу поговорити про жінок, які перенесли онкозахворювання молочної залози. На жаль, це не рідкісна проблема, адже займає перше місце серед онкопатології у жінок! На щастя вчасна діагностика та сучасні методи лікування дозволяють отримати втішні результати!

Але зараз хочу поговорити про життя після. Адже після гормонотерапії, променевої, хіміотерапії ці жінки досить швидко, навіть у молодому віці відчувають генітоурінарний синдром, який проявляється:

  • сухістю та атрофією слизових піхви
  • стресовим нетриманням сечі або частими позивами до сечовипускання
  • болісними та дискомфортними відчуттями при статевому акті

 

А більшість жінок має активне статеве життя!

Звичайно, ресурси в лікувальних можливостях обмежені, бо препарати, навіть місцеві з вмістом гормонів протипоказані! І що робити?

Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 3

Що пропонує сучасна медицина?

  • зволожуючі креми та вагінальні свічки на основі гіалуронової кислоти, можливо в комбінаціях з травами і вітамінами
  • один із найефективніших методів - лазерне лікування (яке достатньо широко використовується в програмах реабілітації у жінок, що пройшли лікування). Я вже протягом тривалого часу працюю на лазері MCL31 Asclepion і можу підтвердити ефективність методу.
  • ін‘єкції гіалуронової кислоти
  • та активне статеве життя!

Я впевнена, перемога над онкопатологією - це не тільки позбутися пухлини та метастазів! Це продовжити жити повноцінним життям!

Дякую ALFA Development, що надали можливість працювати на апараті Asclepion у нас в клініці.

Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 4
‟ Обладнання, якому довіряю і на якому працюю... ”

Минулого року я відвідала найбільший у Східній Європі щорічний конгрес для фахівців естетичної медицини S Congress! Зустріла багато знайомих колег і звичайно не могла не завітати до стенда Asclepion Laser Technologies.

Обладнання, якому довіряю і на якому працюю!

Для мене лазер - це не стільки естетика, скільки медицина, можливість вирішити жіночі проблеми завдяки новітнім технологіям!

Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 5
‟ Одного разу, моя пацієнтка прийшла на повторну процедуру лазерного лікування стресового нетримання сечі за допомогою Аsclepion Juliet. ”

На запитання: «Як почуваєтеся після першої процедури?» - відповіла: «Я навіть не усвідомлювала на скільки явну мала проблему!». Часто ми вирішуємо «а здалося» , або ще гірше, що це варіант норми!

Чим раніше ми звертаємо увагу, тим краще отримуємо результат від лікування

Стресове нетримання сечі (це не від стресу), а часткова втрата сечі при стрибках, кашлі, чханні, тощо, коли зростає тиск у черевній порожнині.

Будьте відверті з собою і бережіть себе!

Людмила Шупенюк рекомендує Asclepion MCL31 Juliet зображення 6

Більше думок

Усі думки

Даша Астаф'єва

Мене часто запитують, як вдається зберігати свою природну красу, якою косметикою користуюся та які критерії враховую при її виборі. Відповідь дуже проста...

Дізнатися більше

Ірина Літус

Не так багато в кабінеті косметолога є ефективних процедур, коли пацієнт не випадає із соціального життя більше ніж на 5 годин...

Дізнатися більше