Олександр Туркевич

к. м. н., доцент кафедри дерматології, венерології (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького), професор дерматології (Римський університет ім. Гульєльмо Марконі), лікар-дерматовенеролог, онколог (Україна)

Олександр Туркевич рекомендує Asclepion MCL31 Dermablate зображення 1

Вже декілька років я з вдячністю згадую той момент, коли ми з ALFA Development «вдарили по руках» і в мене в клініці з'явився найновіший та єдиний в Західній Україні лазер MCL31 Dermablate від Asclepion Laser Technologies. За весь цей час я ні разу не пошкодував про цей вибір - адже MCL31 - це номер 1 в світі шліфовок!

Ну а те, наскільки це безпечно, безболісно та ефективно свідчить той факт, що навіть мужчина, прийшовши на шліфовку рубців пост-акне, вирішив зробити ще й лазерну блефаропластику. Оскільки пацієнт - чоловік, то й параметри «дорослі» - для тих, хто зрозуміє - під очима 10 J…:) До речі - пацієнт іноземець. До нас часто приїжджають пацієнти не тільки зі всієї України, але й із Західної Європи - оскільки @medestet.clinic у Львові - це еталон не лише ефективності, але і безпеки!

‟ За весь цей час я ні разу не пошкодував про цей вибір - адже MCL31 - це номер 1 в світі шліфовок! ”
Олександр Туркевич рекомендує Asclepion MCL31 Dermablate зображення 2

Відколи компанія Asclepion придумала лазер MCL31 Dermablate - рубці, навіть такі великі як на фото в каруселі публікації, перестали бути проблемою. Для того, щоб швидко і якісно відшліфувати гіпертрофічний рубець «в ноль» всього лише треба: мати MCL31 та володіти авторською методикою подвійного шліфування, яку ми з Ігорем Дерновшеком (гуру лазерів і оптичної фізики - коли мені щось не зрозуміло - я дзвоню до нього або до @aljonadernovsek ) обговорювали під час останнього Монако #amwc2021

На 2 і 3 фото рубець через 6 тижнів після 1 шліфовки і відразу ж після другої - чудово видно ті місця, де після першого ж шліфування від рубця немає і сліду!

PS: пацієнтка просто щаслива!

‟ Компанія Asclepion запропонувала мені бути науковим консультантом та KOL ”

Колись, коли я тільки починав працювати дерматологом, я щиро вважав, що така картинка, як на фото поряд - це норма, коли по два місяці не проходять опіки від видалення чистотілом. Але пройшли роки, досвід ріс, дякуючи компанії @alfaspa ми взяли в нашу клініку лазер MCL31. Через деякий час @asclepion_laser_technologies запропонували мені бути науковим консультантом та KOL. А такого роду утвори, як на першому фотоколажі (до/після) ми видаляємо протягом 10-15 хв з невеликим почервонінням та реабілітаційним періодом максимум 1 тиждень. Як на мене MCL31 Dermablate - це один з найкращих лазерів, яким, до речі, ми не тільки видалення проводимо, але й лікування рубців, омолодження і багато іншого. А наша клініка - науково-клінічний рефренс-центр Asclepion в Україні!

Олександр Туркевич рекомендує Asclepion MCL31 Dermablate зображення 3
‟ Зі мною досить часто радяться колеги стосовно вибору лазера. ”

Ще частіше звертаються пацієнти, зокрема з рубцями. Цей пост - це відповідь, чому я для себе вибрав MCL31 Dermablate від Asclepion і ні разу не пошкодував.

Перший етап лікування завершено. Між фото - 2 тижні. Попереду другий етап - «витягнути» мінус тканину наверх. Через місяць пацієнтка буде щаслива, а у R&D департаменту Асклепіон - абсолютно новий протокол лікування (раніше такі рубці лікували по пів-року)

А взагалі, ми в нашій клініці @medestet.clinic робимо і набагато складніші речі!

Олександр Туркевич рекомендує Asclepion MCL31 Dermablate зображення 4

Більше думок

Усі думки

Людмила Шупенюк

Обладнання, якому довіряю і на якому працюю, для мене лазер - це не стільки естетика, скільки медицина, можливість вирішити жіночі проблеми завдяки новітнім технологіям...

Дізнатися більше

Олександр Туркевич

Зі мною досить часто радяться колеги стосовно вибору лазера. Ще частіше звертаються пацієнти, зокрема з рубцями...

Дізнатися більше