Starvac Pulstar PSX

Французькі технології останнього покоління для пресотерапії та лімфодренажу. Професійний терапевтичний апарат пневмокомпресійного масажу

Розрахувати окупність
Starvac Pulstar PSX
 • Два ексклюзивні патенти Starvac:

  система DG2P і технологія Active Wave

 • Унікальна методика PRESSODYNAMIE®

  для комфортних процедур та ефективніших результатів.

 • Індивідуальні режими пресотерапії,

  залежно від показань Вашого клієнта

 • Послідовне заповнення

  секцій зверху донизу і навпаки

 • Можливість проведення двох процедур одночасно:

  пресотерапія та пневмокомпресійний масаж живота, спини та стегнової зони

 • Автоматичні процедури, що не потребують постійної участі лікаря-естетиста.

   Декілька дотиків і апарат сам проводить ефективну терапію

Starvac Pulstar PSX (Франція) - професійний терапевтичний апарат для сегментарної пресотерапії, що дозується (пневмокомпресійного масажу).

Автоматично контрольована та програмована подача стисненого повітря у двостінну герметичну розділену на секції манжету, яка надягається на нижні/верхні кінцівки або зону живота, спини та сідниць. Наповнення манжети до вибраного рівня тиску відбувається послідовно: після того, як необхідний тиск буде досягнуто в першій секції, повітря починає надходити до наступної.

Starvac PSX використовує останні технологічні досягнення в галузі лімфо- та венозного дренажу:

Апарат PSX об'єднує два ексклюзивні патенти STARVAC: система DG2P (Double Gradient De Pression Physiology) гарантує постійну та ідеальну адаптацію тиску, відповідно до морфології оброблюваної ділянки тіла, і технологія Active Wave, створює хвилеподібний рух у тканинах та забезпечує додаткову стимуляцію.

Робота апарату імітує м'язові скорочення: посекційна стискаюча дія (Active wave®) відтворює фізіологічний гідростатичний тиск у кінцівки та стимулює виведення рідин з міжклітинного простору в лімфатичні шляхи та подальший рух лімфи від периферії до проксимальних точок (ефект).

За рахунок можливості регулювання величини тиску і швидкості заповнення камер забезпечується індивідуальний режим пресотерапії в залежності від показань.

 • За рахунок збільшення локального кровотоку та лімфотоку відбувається дренування міжклітинних просторів та зменшення набряку тканин, покращується венозне повернення та збільшується еластичність стінок венозних та артеріальних судин
 • Внаслідок шкірно-вісцеральних рефлексів, що виникають, змінюється кровопостачання внутрішніх органів, посилюється перистальтика кишечника
 • Апарат призначений для профілактики та лікування посттравматичних та післяопераційних набряків верхніх та нижніх кінцівок, а також загального оздоровлення, формування гарного силуету за рахунок відновлення та покращення венозного кровотоку та лімфатичного дренажу

Starvac Pulstar PSX (Франція) - найефективніше вирішення різних медичних та косметологічних проблем на основі французьких патентів та методик.

МЕТОДИКА PRESSODYNAMIE®

Starvac Pulstar PSX діє на основі методики PRESSODYNAMIE, яка збільшує інтенсивність міжклітинного обміну, прискорює процеси утилізації. Глибока динамізація кровообігу підбирається оптимально та повністю регулюється завдяки запатентованим функціям DG2P та Active Wave. Методика сприяє загальному омолодження клітин, посилюючи їхнє живлення.

ТЕХНОЛОГІЯ ACTIVE WAVE®

Запатентована технологія компанії STARVAC: ефект хвильової пульсації дозволяє досягти найшвидшого поліпшення кровообігу на мікроциркуляторному рівні, що значно прискорює зняття проявів набряклості, застійних явищ. Функція Active Wave викликає ряд послідовних імпульсів, що поширюються від дистального до проксимального кінця манжети та у зворотному напрямку.

Наявність функції Active Wave робить процедуру пресотерапії більш комфортною та приємною. У пацієнта виникає відчуття повноцінного додаткового внутрішнього масажу під час проведення процедури. За рахунок оптимального скидання повітря під час паузи немає відчуття постійного стиснення кінцівки. Швидке нагнітання та скидання повітря в манжетах робить процедуру Pulstar PSX більш фізіологічною, оскільки венозні та лімфатичні судини не перебувають у постійній компресії.

Апарат для пресотерапії та лімфодренажу французького виробника Starvac Group має ряд переваг, що суттєво виділяє Pulstar PSX серед аналогів:

 • Включає до 80 лікувальних програм
 • Може одночасно проводити дві процедури
 • Режим роботи: автоматичний циклічний (1 цикл – 1компресія/1 декомпресія)
 • Дозволяє змінювати тривалість процедури, тиск та швидкість його поширення, періоди компресії та декомпресії.
 • Поступово розподіляє тиск по поверхні камери
 • Дозволяє проводити процедуру на багатьох областях — використовується як апарат для пресотерапії ніг, верхніх кінцівок, черевної ділянки, спини. Можливість повертати манжету забезпечує комфорт для пацієнтів маленького зросту
 • Послідовно наповнює секції, може подавати тиск знизу вгору та зверху вниз
 • Дозволяє заблокувати заповнення камери в ході процедури, ізолювати окремий сектор для більш інтенсивного опрацювання необхідних зон (наприклад, після травм)
 • Швидко надує і здуває манжету
 • Характеризується низьким рівнем шуму під час роботи

Портативний апарат для вакуум-пресотерапії відрізняється компактними розмірами, не має зайвих трубок та шлангів. Він швидко встановлюється та легко налаштовується.

Професійний апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція) підійде для проведення лікувальних та relax-процедур у медичних клініках, салонах краси, фітнес-центрах та готелях.

Сфери застосування пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція)

Використовується в медицині, фізіотерапії та індустрії краси
Belt
Belt
Abdominal Cusion
Abdominal Cusion
Sleeve
Sleeve
Boots
Boots

Відеоогляд

Видео

Технічні характеристики

Габарити: 28x23,5x120 см
Електроживлення: 230В, 50-60 Гц
Споживана потужність: не більше 65 Вт
Вага 4 кг
Тиск  20 - 120 мм рт.ст

Файли

 • Pdf file
  Радиотерапия и ее применение в эстетической медицине
  Завантажити
 • Pdf file
  История применения RF в эстетической медицине
  Завантажити
 • Pdf file
  Подтяжка кожи, омоложение и шлифовка: клинические подходы для решения различных задач
  Завантажити
 • Pdf file
  Радиотерапия и ее применение в эстетической медицине 2
  Завантажити
 • Pdf file
  История применения RF в эстетической медицине 2
  Завантажити
 • Pdf file
  Подтяжка кожи, омоложение и шлифовка: клинические подходы для решения различных задач 2
  Завантажити

Подібне обладнання

Starvac DX Focus

Компактна модель ендермологічних систем DX. Апарат створений для бізнесу будь-якого масштабу, завдяки привабливій ціні, невеликого розміру, низькій собівартості процедури та широкому спектру протоколів

Дізнатися більше