Starvac Pulstar PSX

Французькі технології останнього покоління для пресотерапії та лімфодренажу. Професійний терапевтичний апарат пневмокомпресійного масажу

Розрахувати окупність
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 14
 • Два ексклюзивні патенти Starvac:

  система DG2P і технологія Active Wave

 • Унікальна методика PRESSODYNAMIE®

  для комфортних процедур та ефективніших результатів

 • Індивідуальні режими пресотерапії,

  залежно від показань Вашого клієнта

 • Послідовне заповнення

  секцій зверху донизу і навпаки

 • Можливість проведення двох процедур одночасно:

  пресотерапія та пневмокомпресійний масаж живота, спини та стегнової зони

 • Автоматичні процедури, що не потребують постійної участі лікаря-естетиста

   Декілька натискань і апарат сам проводить ефективну терапію

Starvac PSX – цілеспрямована, глибинна та безпечна стимуляція роботи лімфатичної системи організму за рахунок впливу стисненим повітрям. Ефективне опрацювання тканин, що дає почуття дивовижної легкості для пацієнта.

Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 15

Starvac Pulstar PSX (Франція) - професійний терапевтичний апарат для сегментарної пресотерапії, що дозується (пневмокомпресійного масажу).

Автоматично контрольована та програмована подача стисненого повітря у двостінну герметичну розділену на секції манжету, яка надягається на нижні/верхні кінцівки або зону живота, спини та сідниць. Наповнення манжети до вибраного рівня тиску відбувається послідовно: після того, як необхідний тиск буде досягнуто в першій секції, повітря починає надходити до наступної.

Starvac PSX використовує останні технологічні досягнення в галузі лімфо- та венозного дренажу:

Апарат PSX об'єднує два ексклюзивні патенти STARVAC: система DG2P (Double Gradient De Pression Physiology) гарантує постійну та ідеальну адаптацію тиску, відповідно до морфології оброблюваної ділянки тіла, і технологія Active Wave, створює хвилеподібний рух у тканинах та забезпечує додаткову стимуляцію.

Робота апарату імітує м'язові скорочення: посекційна стискаюча дія (Active wave®) відтворює фізіологічний гідростатичний тиск у кінцівки та стимулює виведення рідин з міжклітинного простору в лімфатичні шляхи та подальший рух лімфи від периферії до проксимальних точок (ефект м'язової помпи).

За рахунок можливості регулювання величини тиску і швидкості заповнення камер забезпечується індивідуальний режим пресотерапії в залежності від показань.

Вражаючий, а головне безпечний ефект від процедури:

 • За рахунок збільшення локального кровотоку та лімфотоку відбувається дренування міжклітинних просторів та зменшення набряку тканин, покращується венозне повернення та збільшується еластичність стінок венозних та артеріальних судин
 • Внаслідок виникаючих шкірно-вісцеральних рефлексів, змінюється кровопостачання внутрішніх органів, посилюється перистальтика кишечника
 • Апарат призначений для профілактики та лікування посттравматичних та післяопераційних набряків верхніх та нижніх кінцівок, а також загального оздоровлення, формування гарного силуету за рахунок відновлення та покращення венозного кровотоку та лімфатичного дренажу
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 16

Starvac Pulstar PSX - найефективніше рішення для різних медичних та косметологічних проблем на основі французьких патентів та методик

Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 17

МЕТОДИКА PRESSODYNAMIE®

Starvac Pulstar PSX діє на основі методики PRESSODYNAMIE, яка збільшує інтенсивність міжклітинного обміну, прискорює процеси утилізації. Глибока динамізація кровообігу підбирається оптимально та повністю регулюється завдяки запатентованим функціям DG2P та Active Wave. Методика сприяє загальному омолодженню клітин, посилюючи їхнє живлення.

 

ТЕХНОЛОГІЯ ACTIVE WAVE®

Запатентована технологія компанії STARVAC: ефект хвильової пульсації дозволяє досягти найшвидшого поліпшення кровообігу на мікроциркуляторному рівні, що значно прискорює зняття проявів набряклості, застійних явищ. Функція Active Wave викликає ряд послідовних імпульсів, що поширюються від дистального до проксимального кінця манжети та у зворотному напрямку.

Наявність функції Active Wave робить процедуру пресотерапії більш комфортною та приємною. У пацієнта виникає відчуття повноцінного додаткового внутрішнього масажу під час проведення процедури. За рахунок оптимального скидання повітря під час паузи немає відчуття постійного стиснення кінцівки. Швидке нагнітання та скидання повітря в манжетах робить процедуру Pulstar PSX більш фізіологічною, оскільки венозні та лімфатичні судини не перебувають у постійній компресії.

Апарат для пресотерапії та лімфодренажу французького виробника Starvac Group має ряд переваг, що суттєво виділяє Pulstar PSX серед аналогів:

 • Включає до 80 лікувальних програм
 • Може одночасно проводити дві процедури
 • Режим роботи: автоматичний циклічний (1 цикл – 1компресія/1 декомпресія)
 • Дозволяє змінювати тривалість процедури, тиск та швидкість його поширення, періоди компресії та декомпресії.
 • Поступово розподіляє тиск по поверхні камери
 • Дозволяє проводити процедуру на багатьох зонах — використовується як апарат для пресотерапії ніг, верхніх кінцівок, черевної ділянки, спини. Можливість повертати манжету забезпечує комфорт для пацієнтів маленького зросту
 • Послідовно наповнює секції, може подавати тиск знизу вгору та зверху вниз
 • Дозволяє заблокувати заповнення камери в ході процедури, ізолювати окремий сектор для більш інтенсивного опрацювання необхідних зон (наприклад, після травм)
 • Швидко надуває і здуває манжету
 • Характеризується низьким рівнем шуму під час роботи

Портативний апарат для вакуум-пресотерапії відрізняється компактними розмірами, не має зайвих трубок та шлангів. Він швидко встановлюється та легко налаштовується.

Професійний апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX (Франція) підійде для проведення лікувальних та relax-процедур у медичних клініках, салонах краси, фітнес-центрах та готелях.

Сфери застосування пресотерапії Starvac Pulstar PSX

Використовується в медицині, фізіотерапії та індустрії краси

Естетична медицина
 • Лімфодренажні програми (виведення метаболітів та надлишкової рідини);
 • Целюліт 1-3 стадії;
 • Моделювання силуету;
 • Зміцнення тканин (покращення тургору та тонусу тканин);
 • «Стомлені ноги» (набряклість нижніх кінцівок, тяжкість у ногах);
 • Інтенсифікація виведення продуктів розщеплення жирових клітин;

 

Якихось 25-50 хвилин процедури і пацієнт забуває про свій вік, депресію та погане самопочуття, з приємним здивуванням помічає, що одяг став великий як мінімум на розмір. Шкіра набуває здорового кольору та незвичної пружності.

Вже після першого застосування Pulstar PSX у клієнта зникнуть набряки, покращиться тонус судин. Неестетична "апельсинова кірка" зникає зазвичай вже після 3-4 сеансів. Крім роботи над перевтіленням шкірного покриву, ці процедури стимулюватимуть імунітет. Вони запускають природні процеси регенерації в будь-якому організмі, допомагають боротися зі шрамами та рубцями, надають профілактичний, лікувальний вплив на запалені ділянки шкіри та м'які тканини. До того ж це чудова профілактика передчасного старіння.

Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 18
Здоров'я
 • Лікування та профілактика ранньої судинної патології (початкова стадія варикозної хвороби, недостатність периферичного кровообігу);
 • Ортостатичні набряки нижніх кінцівок;
 • Посттравматичні та післяопераційні набряки;
 • Зниження моторики кишківника;
 • Профілактика та лікування пролежнів;
 • Хронічний м'язовий больовий синдром;
 • М'язова напруга, біль у м'язах після фізичних навантажень;

Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 19

Пресотерапія крім перерахованих властивостей розслаблює тіло, даруючи йому приплив сил і відчуття тепла, яке залишається надовго після процедури. А покращений лімфоток збільшує сили лімфи, підвищуючи імунітет.

Спорт

Для професійних спортсменів PRESSODYNAMIE посилює оксигенацію м'язів, прискорює утилізацію продуктів розпаду, зокрема молочної кислоти. Процес відновлення після навантажень або після травм буде значно швидшим і ефективнішим, дозволяючи спортсмену значно підвищити свій рівень.

Рекомендовано поєднувати з процедурами ендермологічних систем Starvac.

Комплектація Starvac Pulstar PSX включає широкий набір аксесуарів, що значно розширює можливості використання апарату

Кожен аксесуар створено з урахуванням анатомічних особливостей зони впливу. Манжети виготовлені із надміцної двошарової тканини. Регулятори дозволяють комфортно розмістити в манжеті кінцівку будь-якого об'єму. Спеціально розроблений розмір кожного аксесуара дозволяє швидко знімати та одягати манжету.

Програмовані параметри:

 • загальний час процедури, хв.
 • величина тиску у камерах, мм. рт. ст.
 • тривалість періоду компресії, с.
 • тривалість періоду декомпресії, с.
 • рівень інтенсивності Аctive wave®
 • швидкість розповсюдження стисненого повітря по камерах, 3 ступені
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 20
Пояс Belt
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 21
Пояс Abdominal Cusion
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 22
Манжета-рукав Sleeve
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 23
Манжета-чобіт Boots
Відеоогляд
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 31
Купити апарат для пресотерапії Starvac Pulstar PSX зображення 32
Технічні характеристики
Габарити 28x24x12 см
Електроживлення 230В, 50-60 Гц
Напруга 0,18 А
Вага 4 кг
Тиск 20 - 120 мм рт.ст
Подібне обладнання
Starvac DX Focus

Компактна модель ендермологічних систем DX. Апарат створений для бізнесу будь-якого масштабу, завдяки привабливій ціні, невеликому розміру, низькій собівартості процедури та широкому спектру протоколів

Дізнатися більше