Благодійність

«Так, навколо багато безпричинного зла, але є й безпричинне добро — наймиліше, що тільки буває на світі. Це коли щось хороше роблять не навмисно і без будь-якої помпи — просто так…»
Борис Акунін Благодійність зображення 1

ALFA Development спрямовує частину свого прибутку на благодійність

Ми добровільно і цілком усвідомлено взяли на себе зобов'язання, виходячи не з вимог закону, а з моральних та етичних міркувань. Ми глибоко переконані, що, змінюючи життя конкретної людини, ми змінюємо цілий світ зсередини! У цьому світі немає нічого дорожчого за людське життя!

Ми беремо участь у допомозі та годівлі малозабезпечених мешканців одного з районів міста Києва. Щодня десятки людей, які опинилися у складній життєвій ситуації, отримують гарячі обіди і не тільки! Їжа — це перше, що потрібне людині. Комплексний гарячий обід та добре слово — це найнеобхідніше для малозабезпечених пенсіонерів. Вони знають, що хтось про них переживає та думає, вони комусь потрібні. Вартість 1 обіду – 50 грн. Приєднуйтесь! Водночас ми зможемо зробити набагато більше.

Ми також щомісяця підтримуємо один із дитячих будинків у Кіровоградській області. Зараз у дитячому будинку живуть, навчаються, дорослішають понад 50 дітей. Ми можемо допомогти дітям разом!