Благодійність

«Так, навколо багато безпричинного зла, але є й безпричинне добро — наймиліше, що тільки буває на світі. Це коли щось хороше роблять не навмисно і без будь-якої помпи — просто так…»
Борис Акунін Благодійність зображення 1

ALFA Development спрямовує частину свого прибутку на благодійність

Ми добровільно і цілком усвідомлено взяли на себе зобов'язання, виходячи не з вимог закону, а з моральних та етичних міркувань. Ми глибоко переконані, що, змінюючи життя конкретної людини, ми змінюємо цілий світ зсередини! У цьому світі немає нічого дорожчого за людське життя!

Після початку повномасштабної війни, яку росія розв’язала на території України 24 лютого 2022 року, ми доєдналися до боротьби українського народу на всіх фронтах — від військового до волонтерського. ALFA Development спрямовує частину свого прибутку на благодійність, бере участь у допомозі ЗСУ, підтримує жіночу організацію ветеранок, діючих військовослужбовиць та проактивних цивільних жінок - Women Veterans, волонтерський і капеланський рух в Україні ГО “Світова Молодіжна Спільнота“, благодійні проєкти «Неопалимі», «Заграва» та багато інших.

Ми також щомісяця підтримуємо один із дитячих будинків у Кіровоградській області. Зараз у дитячому будинку живуть, навчаються, дорослішають понад 50 дітей. Ми можемо допомогти дітям разом!