Sinclair Viora Reaction

Апарат RF ліфтингу та RF ліполізу

Розрахувати окупність
Sinclair Viora Reaction зображення 14
 • Апарат для зменшення

  целюліту і жирових відкладень

 • Відновлює м'язовий тонус

  омолоджує та підтягує шкіру

 • Максимально комфортна

  та ефективна процедура без періоду реабілітації

 • 3 насадки

  для обличчя та тіла, 48 базових протоколів, 4 RF-режими та 4 режими вакууму

 • Ефективне поєднання

  біполярного радіоліфтингу з вакуумним посиленням

 • Швидка окупність

  та висока економічність використання

Reaction – апарат для радіочастотної терапії, що застосовується в косметології та естетичній медицині для зменшення проявів целюліту, усунення локальних жирових відкладень, підтяжки шкіри, зменшення зморшок.

Що таке RF-технологія?

Radio Frequency (електричний струм у радіочастотному діапазоні) – метод неінвазивної стимуляції неоколагенезу в дермі та сполучнотканинних волокнах гіподерми.

Принцип радіохвильового ліфтингу тканини заснований на контактному впливі високочастотного електричного струму з метою контрольованого прогріву дерми та підшкірно-жирової клітковини. В результаті створюється певний температурний режим, що ініціює денатурацію колагенових волокон та стимулює синтетичну активність фібробластів. В основі естетичного ефекту від процедури лежить контрольоване запалення в дермі, яке стає «пусковим механізмом» для реструктуризації та омолодження шкіри.

Радіочастотний ліфтинг на сучасному устаткуванні заснований на роботі хвиль, що активно впливають на обмінні процеси в організмі. Проникаючи під шкірні покриви, вони ефективно скорочують будь-які ознаки старіння: мімічні та структурні зморшки, складки, провисання, “судинні сіточки”, розширені пори.

Ефект RF ліфтингу проявляється миттєво. Таку швидкість визначає контрольоване скорочення волокон колагенової структури шкіри. Відтермінований у часі результат досягається дією компенсаторних механізмів. Вони активізуються під впливом розігріву дерми до певної температури. Це провокує прискорення локального метаболізму та вироблення тривимірно-орієнтованого неоколагену.

Наявність цієї речовини характерна для молодої шкіри, саме вона забезпечує пружність та підтягнутість. Як довела практика, внаслідок впливу вміст колагену та еластину у шкірі значно збільшується після курсу з 6 процедур. Істотне покращення та видимий ефект від радіочастотного ліфтингу спостерігаються у тому числі й у старшій віковій групі – від 65 років. Численні клінічні випробування з упевненістю підтверджують ці дані.

RF ліфтинг апарату Reaction має істотну перевагу перед іншими RF-системами.

В ньому реалізовано технологію CORE™, що забезпечує максимальний результат при короткочасному впливі. Проникнення радіочастотних хвиль здійснюється на трьох основних глибинних рівнях. Інноваційний четвертий рівень поєднує в одному імпульсі всі три частоти для більш інтенсивної та ефективної дії.

Контроль за перебігом процедури здійснюється локально. Вплив апарату радіочастотного ліфтингу активізує енергію безпосередньо в потрібній зоні, не викликаючи побічних ефектів.

Можливість встановлення індивідуальних налаштувань дозволяє досягти кращого лікувального результату у будь-яких анатомічних зонах тіла людини. Відповідно до особливостей конкретного пацієнта оператор може регулювати вплив радіочастотної енергії, глибину проникнення RF-хвиль, а також ступені вакуумної обробки. Такий широкий функціонал дозволяє регулювати оптимальну інтенсивність дії для досягнення ефекту в короткі терміни.

Принцип дії технології CORE™ заснований на контрольованому нагріванні дерми та підшкірного жирового прошарку до певної температури. Така дія значно прискорює процес розщеплення жирів на жирні кислоти та гліцерин. Далі продукти ліполізу видаляються з оброблюваної зони. RF-методика сприяє покращенню стану та функцій шкіри, підвищує регенерацію. Надалі пролонговану дію забезпечують вже ресурси організму.

Sinclair Viora Reaction зображення 15

Особливості апарату Reaction:

Sinclair Viora Reaction зображення 16
 • Ефективне поєднання електромагнітних хвиль радіочастотного (RF - Radio Frequency) діапазону та технології пульсуючого вакуумного захоплення зони впливу, що забезпечує біполярний радіоліфтинг із вакуумним посиленням.
 • Робота у діапазоні 4 ступенів вакууму та 4 ступенів потужності дозволяє підібрати індивідуально оптимальні параметри для максимально комфортної та водночас ефективної процедури.
 • Висока точність та безпека завдяки застосуванню запатентованої технології використання мульти-радіочастоти: 850 кГц, 1.7 МГц, 2.45 МГц та 850 кГц+ 1.7 МГц+ 2.45 МГц — CORE™ Technology.
 • Процедура швидка, безболісна, не потребує анестезії або системи охолодження.
 • Розширений функціонал за рахунок наявності 3 насадок для обличчя та тіла, 48 базових протоколів, 4 RF-режимів та 4 режимів вакууму.
 • Миттєва ефективність за відсутності періоду реабілітації після процедури.
 • Швидка окупність та висока економічність використання за рахунок відсутності витратних матеріалів.
 • Доведена якість, яка підтверджена міжнародними сертифікатами FDA, CE, ISO.
 • Простий та зрозумілий графічний інтерфейс.
 • Безпечна сумісність з іншими методиками пілінгу та ліфтингу.
 • Контрольована глибина проникнення препаратів у покриви шкіри. Інтелектуальна система контролю інтенсивності та рівня впливу.

Клінічні результати застосування:

 • Зменшення обсягів тіла внаслідок усунення локальних жирових відкладень,
 • Відновлення чітких контурів завдяки ефективній технології моделювання,
 • Підвищення пружності шкіри,
 • Усунення виражених проявів целюліту,
 • Безопераційна підтяжка овалу обличчя,
 • Корекція зморщок та вирівнювання шкірного рельєфу,
 • Коригування другого підборіддя.
Sinclair Viora Reaction зображення 17
B-Contour
Sinclair Viora Reaction зображення 18
F-Contour
Sinclair Viora Reaction зображення 19
Skin Tightening
Технічні характеристики
  Аплікатор для процедури ліфтингу Аплікатор для тіла Аплікатор для обличчя
RF потужність до 125 Дж/см до 50 Вт до 8.5 Вт
RF режим 1 850 кГц 850 кГц 850 кГц
RF режим 2 1.7 МГц 1.7 МГц 1.7 МГц
RF режим 3 2.45 МГц 2.45 МГц 2.45 МГц
RF режим 4 850 кГц, 1.7 МГц, 2.45 МГц 850 кГц, 1.7 МГц, 2.45 МГц 850 кГц, 1.7 МГц, 2.45 МГц
Вакуум відсутній пульсуючий пульсуючий
Оброблюванна поверхня 8 мм х 8 мм 35 мм х 30 мм 15 мм х 10 мм
Вага   17 кг (без основи на колесах) 19 кг (вага основи на колесах)  
Розміри   40 см (д) х 35 см (ш) х 45 см (в)  
Електричні параметри   90-264 VAC; 50/60 Hz  
Подібне обладнання