Starvac Group - 50 років досвіду від французького виробника

Starvac Group

Starvac DX Focus

Компактна модель ендермологічних систем DX. Апарат створений для бізнесу будь-якого масштабу, завдяки привабливій ціні, невеликого розміру, низькій собівартості процедури та широкому спектру протоколів

Дізнатися більше

Косметика Starvac Group

Le gel ILLUMINANT - Очищуючий та освітлюючий гель

для відновлення та рівного тону шкіри обличчя

Дізнатися більше

Starvac Group - інноваційні технології, професійна космецевтика, експертні протоколи

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 10

Французська компания Starvac Group на ринку апаратної косметології з 1970 року.

Як у далекі 70-ті, так і сьогодні штаб-квартира Starvac знаходиться у Тулузі. Таку назву організація отримала у 2005 році, а у перекладі вона означає «Зірка вакууму». Ретельно продуманий та організований процес виробництва дозволяє Starvac Group забезпечувати дистриб'юторів та замовників високоякісним та багатофункціональним обладнанням, яке повністю відзначає всі вимоги та стандарти якості.

Завод має сертифікат Міжнародної Організації з Стандартизації ISO 13485, що підтверджує якість виготовлення медичних виробів та дотримання всіх стадій виробництва на належному рівні.

Засновник Жан Фрайденрайх — фізіотерапевт — автор-розробник технологій пресо- та депресотерапії. Працюючи в синергізмі, ці дві технології забезпечують максимальний ефект комплексної корекції фігури. Захоплений винаходами та новими технологіями, Жан Фрайденрайх поставив свій талант, ноу-хау та почуття новаторства на службу своєї професії.

У 1972 році він винайшов PULSOMATIC, пристрій, що поєднує пресо- та депресотерапію з терапевтичними та естетичними рішеннями. Жан Фрайденрайх передав пристрасть до професії та новаторський дух своєму синові Даніелю.

Керуючись тими самими цінностями, Даніель Фрайденрайх очолив компанію в 2000 році як керуючий директор. З того часу він увічнює традицію, завжди представляючи обладнання серед передових технологій.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 11

Starvac Group займається також і лабораторними дослідженнями на території заводу у Франції, що робить компанію однією з небагатьох, хто здійснює всі етапи виробництва від досліджень, розробок та упаковки продукції. Перед продажем кожен екземпляр проходить суворе тестування у режимі щонайменше 6 годинної роботи, і лише після його успішного проходження продукція запускається у роботу.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 12

Starvac Group надає першочергового значення своєму відділу «Дослідження та розробки», який робить Starvac однією з найінноваційних компаній у сферах охорони здоров'я, краси, СПА та спорту.

З моменту свого створення Starvac зареєструвала 27 патентів і протягом багатьох років зберігає імідж новаторської та авангардної компанії.

Переваги компанії Starvac Group

Масаж від Starvac Group по тілу та обличчю — максимально фізіологічний, контрольований, адресний метод механотерапії, що працює з усіма шарами шкіри та з судинним руслом, заснований на принципі механотрансдукції. Механотрансдукція — багатовимірний механічний вплив на тканини з метою покращення їх якості.

Обладнання Starvac Group має низку переваг перед конкурентами:
 • Принципова позиція компанії Starvac Group — виробництво здійснюється виключно у Франції на власному заводі Starvac Group у м. Тулуза
 • Демократична ціна за високої якості апаратів: надійні в експлуатації, зручні в роботі
 • Унікальні запатентовані технології, перевірені часом
 • Процедури масажу Starvac неінвазивні, комфортні, враховують анатомо-фізіологічні особливості тканин
 • Результат курсових процедур: максимальний ефект моделювання фігури:
  • лікування целюліту
  • лікування набряків, синдрому втомлених ніг
  • моделювання фігури, корекція локальних жирових відкладень, зайвої ваги
  • корекція вікових змін шкіри обличчя та тіла
  • виражений загальнооздоровчий та релаксуючий ефект
 • Потужний стимулюючий вплив з активацією власних ресурсів організму, справжнє омолодження тканин з їх реконструкцією на клітинному рівні

Лінія обладнання Starvac Group

Обладнання Starvac (Франція), винайдене за однойменною технологією, надає можливість проводити процедури вакуумної локальної терапії, ендермотерапії, лімфатичного дренажу та інших, використовуючи останні технології в галузі косметології та медицини.

DXTwin, DXSmart та DXFocus – інноваційні ендермологічні системи для механізованого масажу обличчя та тіла. Кожна платформа реалізує принцип механотрансдукції у запатентованих технологіях.

Спеціальні маніпули та насадки, експертні протоколи та косметика від Starvac забезпечують безпрецедентний пролонгований ефект від курсових ендермологічних процедур.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 13
Маніпули та технології, представлені в цих апаратах:
 • EVO3D — Stretching Cellulaire
 • EVOsphère — RTM (Rotation Tissu Mobilization)
 • NEOcup — CPS (Cuping Pulse System) / NEOlift — TPS (Targeted Pulse System)

Одночасно забезпечують роботу на різній глибині з різними тканинами та клітинами-мішенями: епідерміс, дерма, підшкірно-жирова клітковина, м'язи, кровоносні та лімфатичні судини, нервово-рецепторний апарат шкіри.

Максимально ефективні при целюліті, жирових відкладеннях, в'ялості м'язів та шкіри.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 14
EVO 3D, технологія Stretching Cellulaire — вдвічі ефективніша за технологію palper-rouler на апараті попереднього покоління SP Original

Тривимірна дія на тканини забезпечується вакуумом (вертикальний вектор), ролерами (горизонтальний вектор) та різними видами рухів, що регламентуються експертним протоколом (вектор протягом).

 • Вакуум необхідний для захоплення шкірної складки та забезпечення певної глибини впливу (постійний ваккуум – більш інтенсивний глибокий вплив, циклічний – більш поверхневий та м'який).
 • В аспіраційну камеру поміщені знімні ролери: гладкий ексцентрично розташований центральний ролер і два бічні шестигранні. Таке розташування ролерів формує подвійну складку - поверхневу і глибоку, що одночасно опрацьовує поверхневі шари шкіри - (дерма, судинна сітка) і глибокі шари - рівень лімфатичних судин, підшкірно-жирової клітковини, скелетних м'язів.
Результат роботи:

Зміцнення шкіри – стимулюється синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти у фібробластах, активується процес реструктуризації сполучної тканини з підвищенням тургору, щільності, еластичності шкіри, скороченням шкірного клаптя за площею.

Глибокий дренаж - масаж справляється з набряклим целюлітом та синдромом втомлених ніг - посилення артеріального припливу та венозного і лімфатичного відтоку - опосередкований та прямий механізм дренажу.

Корекція локальних жирових відкладень та загальної ваги. Розщеплення нейтрального жиру у жирових клітинах за рахунок стимуляції бета-рецепторів адипоцитів. Зниження загальної ваги, гармонізація силуету.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 15
Маніпула EVOsphère, технологія — RTM® Rotation Tissu Mobilization

Механізовані чаші подвійного всмоктування забезпечують глибоке "вимішування" тканин за рахунок рухомої ексцентрично розміщенної внутрішньої чаші з механізмом ротації. Чаша, що обертається, формує багатошарову циркулярну шкірну складку, вакуум забезпечує декомпресію.

 

Результат роботи:

 • посилення оксигенації та трофіки тканин
 • потужний дефіброзуючий ефект
 • чудова підготовка проблемних зон до основного етапу процедури
Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 16
Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 17
Маніпули NEO cups, технологія — CPS® Cuping Pulse System

Чаші розмірів S, M, L використовують для роботи по тілу з проблемними зонами на підготовчому етапі, в режимі імпульсного вакууму.

Забезпечують додатковий ефект посилення мікроциркуляції та мобілізації тканин та глибоке розминання на рівні підшкірного жиру.

Маніпули NEOlifts, технологія — TPS® Targeted Pulse System

Використовують для ліфтингового масажу (кругла насадка), дренажного масажу (овальна насадка) та для роботи з зморшок (насадка перо).

Результат роботи: омолодження, вирішення естетичних проблем за різних типів старіння.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 18
Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 19
PSX та PSE - професійні терапевтичні апарати для пресодинамії та лімфодренажу
 • Стимулюють роботу лімфатичної системи за рахунок дії стисненим повітрям
 • Використовуються для пресодинамії рук та ніг, пневмокомпресійного масажу живота, спини та стегон
 • Можливе проведення процедури пресодинамії одночасно з вакуумним масажем Starvac по обличчю
 • Забезпечують чудовий синергетичний ефект із масажем Starvac у програмах комплексної корекції фігури

Професійна космецевтика Starvac (Франція)

Унікальна технологія Starvac Cosmetics стала результатом 50-річного досвіду провідних фахівців Starvac Group у галузі краси та здоров'я, а також тривалого обговорення та обміну досвідом між професіоналами та споживачами косметики для масажних методик.

Косметика Starvac створена спеціально для того, щоб доповнити та посилити дію різних процедур Starvac: антицелюлітна програма, класичний вакуумний масаж, лімфодренажний масаж, СПА-програми, а також освітлювальна, регенеруюча та ліфтинг-програма, програма по обличчю, високу ефективність показало її застосування при ручних масажних технологій.

Компанія Starvac дбає про своїх клієнтів і дотримується всіх сучасних вимог до косметичних препаратів. Тому косметика Starvac не містить парабенів, феноксиетанолу, фталатів. Косметика Starvac абсолютно безпечна та схвалена незалежною Асоціацією дерматологів.

Обладнання Starvac для корекції фігури зображення 20

Тільки оригінальне обладнання Старвак від офіційного дистриб'ютора - ALFA Development

Співпрацюючи безпосередньо з брендом Старвак, компанія ALFA Development є офіційним та надійним дистриб'ютором обладнання світового рівня, доступного в Україні.

Замовити обладнання Starvac в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові та інших великих містах України можливо без значних витрат часу та сил. Звернувшись до спеціалістів ALFA Development, ви в найкоротший термін отримаєте бажане обладнання та зможете приступити до роботи.

 

В яких галузях та кому буде особливо вигідно придбання апаратів Starvac Group:

 • естетика тіла – для омолоджування шкіри, корекції вікових змін, схуднення
 • відновлення сил організму та здоров'я – для зняття втоми ніг, набряклості, розслаблюючих масажів
 • спортивна медицина – для тих, хто активно займається фізичними навантаженнями середньої та високої інтенсивності
 • ревматологія – для профілактики та полегшення стану пацієнта при артритах, загостреннях ревматизму
 • ангіологія – при порушеннях роботи відтоку лімфи та кровообігу

 

Серед клієнтів, які вже зробили вибір на користь обладнання Starvac (Франція) та компанії ALFA Development найвідоміші та найуспішніші комплекси України:

Edem Resort Medical & Spa, конгрес-готель «Пуща», Grand Admiral Resort & Spa, фітнес комплекс Tsarsky City Resort, салони краси Beauty Club Primavera, Blueberry Beauty Club, будинок краси Visavi та інші.

Застосування в роботі з пацієнтами апаратів від виробника Starvac значно покращило відвідуваність, рейтинги комплексів та салонів, що позитивно відобразилося на рівні прибутку.

Купити обладнання від виробника Starvac - це рішення, яке дозволить значно полегшити та вдосконалити надання послуг у галузі краси та естетики тіла, здоров'я та загального самопочуття, а також корекції вікових змін.

 

Обладнання Starvac під ключ

Компанія ALFA Development надає послуги постачання обладнання під ключ для ваших кабінетів, салонів, клінік та фітнес центрів.

Звернувшись до нас, ви отримуєте комплекс послуг з постачання апаратури, проведення інструктажу з персоналом, доставки витратних матеріалів та інструментарію, а також подальше сервісне обслуговування та постійний доступ до консультаційного центру.

Співпраця з нами дозволить вивести ваш бізнес на новий рівень!