Медичне лазерне та ультразвукове (HIFU) обладнання для SMAS-ліфтингу

Wontech

Купити апарати для smas-ліфтингу WONTECH зображення 4

Відмінною особливістю компанії Wontech (Південна Корея) є активний розвиток власних технологій: у науково-технічному відділі зайнято понад 50% співробітників, щорічно значна частина прибутку інвестується у розробку нових технологій, клінічні дослідження.

Ця стратегія дозволила компанії упевнено вийти на ринки Китаю, Америки, Європи, продовжуючи зміцнювати глобальну визначну корпорацію.

Wontech пропонує високотехнологічні рішення на базі HIFU (SMAS-ліфтинг) та лазерних технологій у різних галузях та сегментах естетичної медицини, сертифікованих СЄ та FDA: від пристроїв для домашнього застосування до малоінвазивних хірургічних лазерних апаратів для зменшення жирових відкладень, різних хірургічних операцій.

Спільно з професійним співтовариством, Wontech прагне безперервно удосконалювати всі процеси: від досліджень до виробництва та обслуговування обладнання. Останні роки, компанія розвиває напрямок пікосекундних лазерів для видалення тату, перманентного макіяжу та омолодження шкіри.

Мета компанії – забезпечити найкраще співвідношення ціни та якості, стати лідером на світовому ринку обладнання для естетичної медицини.

Компания ALFA Development является официальным представителем продукции Wontech и станет Вашим надежным партнером на рынке оборудования для эстетической медицины. Мы предлагаем как отдельное оборудование, так и комплексное оснащение вашего проекта.