Spa&Wellness

Ласкаво просимо до нового виміру SPA! Інженерне планування SPA та велнес центрів, басейнів, приватних SPA та релакс зон, аналіз техніко-економічної придатності, розробка бізнес-плану, навчання та запуск об’єкту – це лише частина послуг, якими можуть скористатися клієнти Starpool.
Дізнатися більше
Виробник мультисенсорних spa-систем, що відповідають найвищим вимогам та стандартам якості, а передовий ергономічний дизайн та новітні технології, засновані на багаторічному клінічному досвіді, роблять SPA-обладнання від Sybaritic незамінним у сучасних медичних та бьюті-центрах.
Дізнатися більше
Широкий спектр професійного обладнання для SPA індустрії та медичних установ. Гідротерапевтичні ванни з функціями загального підводного автоматичного масажу, вихрові ванни, кушетки з водяним матрацом для різних видів обгортань, кушетки для вологих видів масажу, стоун-терапії та аюрведи, а також душі Віші й Шарко.
Дізнатися більше
Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.

Дізнатися більше
Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше
Купити обладнання для Spa&Wellness в Україні зображення 36

Оснащуйте вашу SPA-зону ексклюзивним обладнанням