Starpool Classic Edition Sauna

Сучасна класична сауна з інноваційним дизайном

Розрахувати окупність
Starpool Classic Edition Sauna зображення 4

Сауна Edition відрізняється інноваційним дизайном, абсолютні якості якого виражаються у більшій відкритості простору. Розміщення печі за лавкою надає навіть найменшому плануванні відчуття простору, а освітлення на підлозі та за лавою створює приголомшливий ефект.

Classic Collection - повна лінія традиційних оздоровчих саун із безліччю стилів - від альпійського до елегантно класичного, але оздоблені сучасним стилем, технологіями та елементами.

Індивідуально-підібраний асортимент саун з унікальними лініями, що підкреслюють особливість SPA.

Starpool Classic Edition Sauna зображення 5

Starpool Classic Edition Sauna зображення 6

В цих саунах шлях до функціональності проходить через ретельний підбір матеріалів та технологій, тим самим підвищуючи естетичні властивості за допомогою надзвичайного багатства ідеальних деталей.

Натхнення від традиційного арабського хамаму та давньоримських терм отримало нове, сучасне життя, яке наповнене дизайном, стилем та технологіями.

ClassicCollection - це дорогоцінний букет із натурального дерева для саун, де кожна з них розповідає свою історію, виконану з каліброваних кольорів та вишуканої текстури, що ідеально збігається з місцем, яке облаштовано ними. 

Файли
Подібне обладнання