Starpool Classic Mediterranean Bath

Середземноморська терма лінії Classic Collection

Розрахувати окупність
Starpool Classic Mediterranean Bath зображення 4

Середземноморська терма лінії Classic Collection зароджує світ, де класика оживає та вдосконалюється завдяки запатентованій системі від Starpool. Ця система виробляє тепло через випромінювання зі стін, що посилюється внутрішньою кам'яницею, котра, в свою чергу, сприяє ароматерапії та викликає візуальні емоції.

Стельовий диспенсер випускає ароматичний потік на нагріте каміння печі, що супроводжується енергетично стимулюючим світлом і створює теплу хмару пари. Вона допомагає поширити вишуканий парфум по всьому простору терми, забезпечуючи більш високу якість тепла і постійно контролюючий рівень відносної вологості.

Персоналізація також є дуже важливим показником: середземноморська терма Starpool Classic Mediterranean Bath здатна адаптуватися до будь-якого простору, пропонуючи ідеальне рішення для інсталяції, незалежно від вибраного місця.

Classic Collection - повна лінія традиційних оздоровчих терм із безліччю стилів - від альпійського до елегантно класичного, але оздоблені сучасним стилем, технологіями та елементами.

Starpool Classic Mediterranean Bath зображення 5

Індивідуально-підібраний асортимент терм з унікальними лініями, що підкреслюють особливість SPA.

В цих термах шлях до функціональності проходить через ретельний підбір матеріалів та технологій, тим самим підвищуючи естетичні властивості за допомогою надзвичайного багатства ідеальних деталей.

Натхнення від традиційного арабського хамаму та давньоримських терм отримало нове, сучасне життя, яке наповнене дизайном, стилем та технологіями.

Стародавня візантійська традиція мозаїки, природнього каменю або ж найвишуканішого мармуру - це лише деякі з нескінченних варіантів індивідуалізації, які можна обрати для парових саун та терм ClassicCollection.

ClassicCollection - це дорогоцінний букет із натурального дерева для саун, де кожна з них розповідає свою історію, виконану з каліброваних кольорів та вишуканої текстури, що ідеально збігається з місцем, яке облаштовано ними.

Файли
Подібне обладнання
Starpool Raxul

SPA-хамам працює у трьох теплових режимах: Тепідаріум, Калдаріум, Лаконіум

Дізнатися більше