Starpool Raxul

SPA-хамам працює у трьох теплових режимах: Тепідаріум, Калдаріум, Лаконіум

Розрахувати окупність
Starpool Raxul зображення 4
 • Широкий спектр

  лазне-оздоровчих, косметичних та естетичних процедур, програм та ритуалів

 • 3 базові теплові режими

  Тепідаріум, Калдаріум, Лаконіум

 • 3 вбудовані програми для проведення фірмових SPA ритуалів

  Аромаріум, Расул, Таласотерапія

 • Мікроклімат у процесі роботи програми

  регулюється автоматично

 • Відтворює біокліматичний цикл

  римського лазневого ритуалу в одній кімнаті

 • Вбудовані численні системи

  що дозволяють з високою точністю регулювати режими мікроклімату

Raxul SPA - хамам призначений для проведення широкого спектру лазне-оздоровчих, косметичних та естетичних процедур, програм та ритуалів у рамках трьох базових теплових режимів:

► Тепідаріум - суха тепла кімната в класичних римських термах, призначена для (попереднього) розігріву тіла. Температура 40-45°С і низька вологість до 30%. М'які температурні умови тепідаріуму без зайвого навантаження на організм дозволяють користуватися ним без будь-яких вікових і тимчасових обмежень (якщо немає протипоказань).

Прогрівання тіла на кам'яних лежаках, нагрітих до комфортної температури, використовують для профілактики та лікування нервової та м'язової напруги, захворювань бронхів та легень, мігрені, надмірної ваги та целюліту, деяких хвороб шкіри та суглобів.

Перебування в тепідаріумі благотворно впливає на серцево-судинну, імунну та дихальну системи, активізує кровообіг та покращує обмін речовин, виводить шлаки та токсини, розслабляє та відновлює сили.

Starpool Raxul зображення 5

► Калдаріум - помірно гаряча температура повітря 37-45°C і висока вологість, ідеальне місце для відпочинку, розслаблення та відновлення сил. Перебування в калдаріумі сприятливо впливає на лімфо- та кровообіг, очищує шкіру та дихальні шляхи. Ефективно для зняття м'язової напруги, стресу та болю в суглобах, очищення організму.

► Лаконіум - грецький вид саун, в якій жар виходить від обігріваючих лавок і стін. Температура повітря 55-65°С, вологість до 30%. Рівномірне прогрівання тіла в лаконіумі знімає м'язову та нервову напругу, призводить до активізації крово- та лімфообігу, надає сприятливий вплив на суглоби та судини, стимулює роботу серця, а інтенсивне потовиділення, яке починається після 15-20 хвилин перебування, прискорює виведення токсинів та організму і посилює метаболізм (обмін речовин).

Температурні умови лаконіуму дозволяють проводити процедури парування, теплолікування та ароматерапії для профілактики та лікування целюліту та надмірної ваги, деяких хвороб шкіри та суглобів, захворювань дихальних шляхів.

Starpool Raxul зображення 6

Високотехнологічна система управління включає три вбудовані програми для проведення фірмових СПА-ритуалів: Аромаріум, Расул, Таласотерапія.

Мікроклімат у процесі роботи програми регулюється автоматично.

СПА-хамам РАСУЛ є прямим спадкоємцем унікальних римських терм. Саме в хамамах найповніше збереглися римські традиції, які роблять лазню неповторним місцем омивання, очищення та релаксації.

Традиційна римська лазня - це архітектурна споруда, що складається з цілого ряду функціональних приміщень купольної форми, що обігріваються за допомогою дерево-вугільної печі. Римляни знали, що послідовне відвідування приміщень із різною температурою зміцнює організм та підвищує його життєву енергію, створюючи відчуття повного розслаблення, гармонії та благополуччя. Саме тому зали в римських лазнях розташовані у певній послідовності залежно від біокліматичних стадій того чи іншого лазневого ритуалу.

Starpool Raxul зображення 7

Raxul СПА-хаммам відтворює біокліматичний цикл римського лазневого обряду в одній кімнаті. Зміна теплових режимів відбувається швидко, в ручному або автоматичному режимах. Це робить кабіну Hamam від Starpool практично незамінною, тому що у процесі проведення ритуалу не потрібно турбувати клієнта необхідністю перейти з одного банного простору до іншого.

Вибір режиму нагрівання або вбудованої програми здійснюється натисканням клавіші на панелі керування. Кабіна хамам оснащена спеціалізованою системою керування, що дозволяє з високою точністю регулювати режими мікроклімату.

Найважливішою перевагою Raxul є модульність конструкції, що дозволяє зібрати SPA Hamam дома практично за один день. Це дуже важливо, якщо установка кабіни проводиться в приміщенні уже діючого об'єкта.

Для СПА-хамаму РАСУЛ не потрібно додаткового технічного приміщення. Всі технічні елементи конструкції, включаючи систему керування та парогенерації, розташовані на спеціальних вбудованих панелях, легко доступних для обслуговування та контролю. Усі технічні комунікації розташовані за кабіною хамам.

Комплектація Raxul SPA - Хамам:

 • Волокно-оптична система "Зоряне небо";
 • Вбудована аудіосистема;
 • Облицювання стін та підлоги, виконана мармуровою мозаїкою (Італія);
 • Мармурове сидіння (Італія);
 • Комплект дренажної системи;
 • Система екзотичних душів;
 • Система соляної інгаляції;
 • Вбудована душова гарнітура;
 • Автоматична система парогенерації;
 • Електронна система управління комплексним впливом Siemens;
 • Зовнішнє облицювання – панелі з білого дуба;

 

Комплект витратних матеріалів:

 • Розчин з екстрактом евкаліпту – 6 л,
 • \Розчин з екстрактом маракуї – 6 л,
 • 20% розчин йодованої солі - 6л.
Starpool Raxul зображення 8
Файли
Подібне обладнання