Starpool Walking Kneipp

Контрастування по Кнейпу

Розрахувати окупність
Starpool Walking Kneipp
 • Максимальна функціональність

   у галузі виробництва доріжок Кнейпа

 • Гідротерапевтичний інструмент

  що забезпечує елегантність та чуттєві емоції

 • Автоматичний режим

  дезінфекції

 • Інтелектуальна система управління Starpool

  контролює процеси подачі води, температуру, гідромасажні форсунки

 • Оздоровлююча

  та рефлексостимулююча терапія

 • Доріжки Кнейпа

   обов'язковий елемент велнес-центру

Контрастування по Кнейпу (Kneipp) - одна з найпопулярніших процедур водолікування та різновид водяних розваг. В основу процедури закладено принцип чергування холодних та теплих ванн для ніг.

У доріжках Кнейпа Starpool благотворне чергування гарячої і холодної води супроводжується такими пробуджуючими почуття елементами, як кольори, неповторний дизайн і елегантність, перетворюючи цей гідротерапевтичний інструмент на щось чарівне, емоційне і чуттєве.

Водяні ванни чистого чарівного дизайну. Цей простий предмет приховує максимальну функціональність, доступну сьогодні у сфері виробництва доріжок Кнейпа.

Це не просто гідротерапевтичний інструмент, він забезпечує також елегантність та емоції чуттєвого маршруту, який до чергування холодної та гарячої води додає також емоції кольору та дизайну, що знаходить у ньому своє цілковите вираження.

Доріжка Кнейпа від Starpool з червоними та синіми вогнями запрошує занурити ноги у ванни з холодною та гарячою водою. Перепад температур та масаж ніг бічними струменями є пасивною судинною гімнастикою з розширенням та звуженням кровоносних судин для стимулювання венозного та лімфатичного повернення зі створенням довготривалого відчуття легкості.

Доріжка Кнейпа за своїми характеристиками є одним із основних елементів велнес-центру. Всі системи Кнейпа, від струменевих до вертикальних з використанням душів, виконуються за технічними вимогами клієнта.

Доріжки Кнейпа можуть розташовуватися горизонтально, вертикально та по колу. Найбільш поширений варіант доріжок є чотири послідовно розміщені контрастні ванни з теплою або холодною водою. Інтелектуальна система управління Starpool контролює час подачі води та її температуру, включення та вимкнення гідромасажних форсунок, режим дезінфекції.

Контрастні ванни, з яких складається доріжка Кнейпа, застосовуються як оздоровлююча, рефлексостимулююча терапія. У громадських SPA-зонах термальних комплексів як цікавий атракціон. Регулярне застосування цієї процедури зміцнює імунітет, стимулює кровообіг та покращує кровопостачання нижніх кінцівок.

Контрастні водні доріжки Кнейпа від Starpool у поєднанні з душовою алеєю Water Paradise стануть родзинкою вашого СПА або Велнес центру.

Комплектація доріжки горизонтального Кнейпу "Linear Kneipp 4":

 • Чотири послідовно розташовані ванни для Кнейпа зі спеціального матеріалу без облицювання, два сектори – для теплої води (до 39 C), два сектори – для холодної води;
 • Форсунки для гідромасажу;
 • Система наповнення водою;
 • Кнопка керування;
 • Технічна панель.

Всі доріжки Кнейпа виготовляються за специфікацією замовника, Starpool підбере рішення, яке якнайкраще відповідає потребам клієнта, маючи можливість комбінувати вертикальний і крокуючий Кнейп.

Файли

Подібне обладнання