Головні beauty-новинки вересня 2021

Beauty HUB зібрав для вас найбільш цікаві й актуальні новинки косметики, що вийшли цього місяця. Саме час вписати їх до свого осіннього б’юті-художнього альбому і почати експериментувати з макіяжем вже зараз!

Перший місяць осені традиційно готує нас до переходу на більш приглушені, нейтральні та глибокі відтінки у макіяжі, хоча місце для сміливих і барвистих експериментів все ж залишиться. Редакція Beauty HUB пропонує яскраво провести цю осінь, озброївшись головними косметичними новинками сезону від популярних б’юті-брендів.

[ Comfort Zone ] Sacred Nature Youth Serum

Серед підбірки видання виділяє ексклюзивну омолоджувальну сироватку для обличчя Sacred Nature Youth Serum від італійського бренду доглядової професійної косметики [ comfort zone ] – концентрат молодості у флаконі. Засіб призначено для миттєвого сяйва та насиченості шкіри, обіцяє буквально після нанесення зробити її більш м’якою й оксамитовою, при цьому працюючи на зволоження, захист і зміцнення. Сироватка легко всмоктується і підходить всім типам шкіри. Об’єм 30 мл.

Джерело bhub.com.ua

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

ASCLEPION, ILOODA та VIORA на IMCAS World Congress 2022!

Наймасштабніший медичний науково-дослідний конгрес IMCAS збирає до Парижа дерматологів, пластичних хірургів та естетистів з усього світу

Читати докладніше
Процедури, які треба зробити за місяць, за тиждень і за день до Нового року, щоб сяяти на вечірці та після неї

Редакція журналу Vogue представила добірку процедур, прокоментовані фахівцями, які рекомендує зробити до Нового року, щоб розкішно виглядати на урочистості!

Читати докладніше
Asclepion Picostar - найпотужніший піко-секундний лазер у світі!

Фантастичні враження клієнтів можуть викликати тільки надсучасні та тільки високоефективні технології естетичної медицини! І це є PicoStar! - найпотужніший ПІКО-секундний лазер у світі!

Читати докладніше