Asclepion на першому міжнародному конгресі АМВС "Дні високої естетичної медицини"


Унікальна можливість поєднати відпочинок та навчання!

21-23 серпня Одеса чекає на вас з мегаподією цього літа! Перший міжнародний конгрес АМВС "Дні високої естетичної медицини"

ALFA-команда - ексклюзивний представник Asclepion Laser Technologies, що виступає платинум-партнером, вже розпочала підготовку до цієї грандіозної події та запрошує вас до участі!

Що вас чекає на конгресі

  • Два грандіозних виступи від ALFA-тренера Романа Школьного, лікаря дерматовенеролога, керівника медичного центру Мультимед (Київ), провідного фахівця з лазерних та ін'єкційних технологій в естетичній медицині, котрий докладно розповість про те, як швидко та ефективно лікувати судинні патології
  • Експертні кейси, лекції, майстер-класи, live-demo, дискусії від міжнародних експертів з величезним практичним досвідом
  • Три дні актуальної інформації про тренди галузі, інновації, безпечні технології

Наші менеджери з апаратних технологій із задоволенням чекатимуть Вас на нашому стенді, продемонструють унікальні особливості найкрутіших апаратів, проконсультують та відповідатимуть на ваші запитання!

До зустрічі на конгресі!

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Науково-практичний симпозіум "Здоров'я жінки 40+."

ALFA-команда - ексклюзивний представник Asclepion Laser Technologies, що виступає партнером заходу, вже готова до цієї події та запрошує Вас до участі!

Читати докладніше
Reoxy-терапія: новий метод відновлення після COVID-19

Ольга Щербанеско, лікар-дерматовенеролог, експерт AlfaSpa розповіла про метод інтервальної гіпоксичної терапії - програму реабілітації та профілактики COVID-19.

Читати докладніше
Мікрокристалічний пілінг - глибоке апаратне чищення шкіри доступне в багатьох салонах

Мікрокристалічний пілінг - процедура, яка дозволяє глибоко очистити шкірний покрив і позбавити його ороговілого верхнього шару

Читати докладніше