Forever hot: 3 способи зробити секс після пологів потрясаючим

Forever hot: 3 способи зробити секс після пологів потрясаючим зображення 1

Пологи - мабуть, найемоційніший момент у житті кожної жінки, який ділить це саме життя на до і після. Разом з безумовною любов'ю та величезним щастям ми отримуємо і складнощі: змінюється звичний лад, змінюється тіло та стосунки з партнером. Область, яка після пологів страждає особливо – це секс.

Тому сьогодні, заручившись підтримкою фахівців з Averina Clinic, редакція популярного видання www.cosmo.com.ua вирішила поговорити про те, як знову навчитися отримувати насолоду від інтимного життя, свого тіла та відчути себе по-справжньому hot mom!

Вони проаналізували головні сексуальні проблеми, з якими стикається жінка після пологів та пропонують ефективні засоби їх вирішення.

Однією з проблем є: в'ялість шкіри інтимної зони, гіперпігментація, рубці після розривів

Це швидше естетична проблема, яка заважає жінці розслабитися під час сексу і змушує її почуватися менш впевнено. Тут на допомогу приходить лазерне омолодження шкіри з романтичною назвою Juliet: методика дозволяє підтягнути шкіру, скоригувати післяпологові зміни, покращити колір та еластичність, значно посилити власні приємні відчуття під час сексу.

Лікар Владлена Аверіна каже: “Процедура триває від 30 до 45 хвилин та не приносить жінці болючих відчуттів. Найприємніше, що після нетривалого реабілітаційного періоду ви одразу ж бачите та відчуваєте різницю – аналогів цієї методики немає!”.

Джерело cosmo.com.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Стиснено про фотоомоложення обличчя- вся найважливіша інформація в одній статті

Читати детальніше

Втомилися від зими, стресів і сидячого способу життя? Корекція обличчя та тіла апаратом Starvac

Авторитетне видання hdfashion.tv представляє ендермологічну систему Starvac DXSmart одним із найкращих рішень для корекції фігури, відновлення стану шкіри та організму загалом.

Читати детальніше

Презентація легендарної преміальної італійської космецевтики [ comfort zone ] в Україні

Найочікуваніша подія жовтня 2021 - презентація легендарної преміальної італійської космецевтики в Україні

Читати детальніше