Forever hot: 3 способи зробити секс після пологів потрясаючим

Пологи - мабуть, найемоційніший момент у житті кожної жінки, який ділить це саме життя на до і після. Разом з безумовною любов'ю та величезним щастям ми отримуємо і складнощі: змінюється звичний лад, змінюється тіло та стосунки з партнером. Область, яка після пологів страждає особливо – це секс.

Тому сьогодні, заручившись підтримкою фахівців з Averina Clinic, редакція популярного видання www.cosmo.com.ua вирішила поговорити про те, як знову навчитися отримувати насолоду від інтимного життя, свого тіла та відчути себе по-справжньому hot mom!

Вони проаналізували головні сексуальні проблеми, з якими стикається жінка після пологів та пропонують ефективні засоби їх вирішення.

Однією з проблем є: в'ялість шкіри інтимної зони, гіперпігментація, рубці після розривів

Це швидше естетична проблема, яка заважає жінці розслабитися під час сексу і змушує її почуватися менш впевнено. Тут на допомогу приходить лазерне омолодження шкіри з романтичною назвою Juliet: методика дозволяє підтягнути шкіру, скоригувати післяпологові зміни, покращити колір та еластичність, значно посилити власні приємні відчуття під час сексу.

Лікар Владлена Аверіна каже: “Процедура триває від 30 до 45 хвилин та не приносить жінці болючих відчуттів. Найприємніше, що після нетривалого реабілітаційного періоду ви одразу ж бачите та відчуваєте різницю – аналогів цієї методики немає!”.

Джерело cosmo.com.ua

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

HydroPeptide Stands with Ukraine!

Американська професійна космецевтика HydroPeptide призупинила постачання та дистрибуцію з країною агресором Росією

Читати докладніше
Ексклюзивний виступ Олександра Туркевича вже скоро на S CONGRESS 3.0

Вже цієї неділі,10 жовтня, розпочнеться S Congress 3.0 — найбільший у Східній Європі конгрес для фахівців естетичної медицини!

Читати докладніше
Збираєтеся НА INTERCHARM 2021?

Феєричний батл «Лікар-дерматолог & Інтернет» від ALFA Medical & Spa Development. Розглядаємо найпопулярніші beauty-запити Google та розвінчуємо міфи.

Читати докладніше