Процедури, які треба зробити за місяць, за тиждень і за день до Нового року, щоб сяяти на вечірці та після неї

Редакція журналу Vogue представила добірку процедур, прокоментовані фахівцями, які рекомендує зробити до Нового року, щоб розкішно виглядати на урочистості!

ЗА МІСЯЦЬ

Дерматолог, співзасновниця Litus Clinic Ірина Літус рекомендує процедури, що стимулюють вироблення колагену в шкірі: вони забезпечують ефект сяючого обличчя, який проявляється якраз через місяць. Це може бути векторний ліфтинг за допомогою препаратів на основі гідроксіапатиту кальцію, лазерне шліфування обличчя або мікроголковий радіохвильовий ліфтинг: він справляється з дрібними зморшками (наприклад, тими, що розташовані в зоні навколо очей та за контуром губ) і тонізує шкіру. "Можна почати курс ін'єкцій полінуклеотидів або амінокислот, щоб посилити дію колагеностимуляторів", - додає Літус.

Тим, хто має намір блищати в голих сукнях, рекомендуємо курс ендермологічного масажу Starvac. Він коригує силует та виводить зайву рідину. По ефективності процедура багаторазово перевершує моделюючий ручний масаж, результат помітний вже після першого сеансу.

ЗА ТИЖДЕНЬ

Тиждень до Нового року - чудовий час для поповнення водного резерву шкіри, біоревіталізації або мезотерапії. "Можна зробити чистку, якщо є свідчення", - додає лікар Ірина Літус.

І ще одна процедура, яку добре робити за тиждень до вечірки, - RF-ліфтінг на мультиплатформі Viora. Після нього не потрібна реабілітація; його радять курсом, але ефект є після першого сеансу. «Високочастотний електричний струм прогріває дерму та підшкірножирову клітковину, прискорюючи обмін речовин, кровообіг у тканинах, оновлення клітин – і омолоджує шкіру, – каже виконавчий директор ALFA Development Наталія Любінська. - Раджу доповнити сеанс радіочастотним омолодженням губ Plump RF - це безболісна альтернатива ін'єкцій, яка не дає ускладнень; губи стають більш пухкими».

ЗА ДЕНЬ

Напередодні вечірки також підійде міостимуляція: коли м'язи скорочуються за допомогою імпульсного струму, шкіра приходить у тонус. Ідеальний план - поєднувати процедуру з цілющою дією LED.

Ірина Літус застерігає: «Не пробуйте нових засобів напередодні заходу і, звичайно, не проводьте агресивних процедур на кшталт ін'єкцій та лазерних шліфовок. Найкращою підготовкою стане домашній пілінг, гоммаж або маска, що зволожує».

Джерело: vogue beauty грудень/січень 2021/2022

Обговоримо?
Напишіть свою думку
Коментарі
Написати коментар
Детальніше

Дивіться інші статті ALFA-блогу

Event: б'юті-бранч французької космецевтики Soskin Paris

13 серпня пройшов перший Beauty-бранч на терасі готелю Hyatt, присвячений професійній екологічно чистій французькій космецевтиці SoSkin Paris

Читати докладніше
Радіочастотний ліфтинг – безопераційна підтяжка шкіри на апараті Viora

Унікальна методика, що усуває ознаки старіння шкіри без порушення її цілісності під назвою "радіочастотний ліфтинг"

Читати докладніше
SPA & WELLNESS майбутнього. Еволюція та тренди після COVID19

1 вебінар, 4 експерта, ексклюзивна, практична та актуальна інформація!

Читати докладніше