Франція

Starvac Group

Ексклюзивна лінія косметичних засобів STARVAC COSMETICS створена на основі 45-річного досвіду провідних фахівців Starvac Group у галузі краси та здоров'я для того, щоб доповнити та посилити дію різноманітних процедур Starvac.
Starvac Group
Starvac Group

Про бренд

45 років тому компанія STARVAC стала новатором, створивши перші технології фізіологічного та безболісного догляду – пресо- та депресотерапію з терапевтичними та естетичними рішеннями.

STARVAC не припиняє розробки та впровадження нових технологій і методик, адресованих фахівцям у галузі здоров'я, косметології, wellness та спорту. Авангардні технології, що базуються на постійному науковому пошуку та інноваціях (більше 27 патентів) – це обладнання STARVAC.

Ретельно продуманий та організований процес виробництва дозволяє Starvac Group забезпечувати дистриб'юторів та замовників високоякісним та багатофункціональним обладнанням, яке повністю відповідає всім вимогам та стандартам якості.

Завод має сертифікат Міжнародної Організації зі Стандартизації ISO 13485, що підтверджує якість виготовлення медичних виробів та дотримання всіх стадій виробництва на належному рівні.

Компанія здійснює всі етапи виробництва від досліджень та розробок до упаковки продукції. Starvac Group надає першочергового значення своєму відділу «Дослідження та розробки», який робить Starvac однією з найінноваційних компаній у сферах охорони здоров'я, краси, СПА та спорту.

Сьогодні компанія STARVAC є світовим лідером у галузі стимуляції сполучної тканини на клітинному рівні. Запорукою цього успіху насамперед є пристрасть, яку поділяють фахівці, котрі вибрали технології STARVAC, щоб щодня виконувати сотні тисяч, фізіологічних та на 100% ефективних процедур, допомагаючи людям жити у гармонії зі своїм тілом.

STARVAC – лідер інновацій з 1970 року. Ноу-хау та 100% Зроблено у Франції. Абсолютний контроль на всіх етапах виробництва.

Starvac Group

Професійна космецевтика Starvac

Starvac Cosmetics - унікальна лінія, створена провідними фахівцями компанії для того, щоб доповнити та посилити дію різних процедур Starvac: класичний вакуумний масаж, лімфодренажний масаж, антицелюлітні та СПА-програми, а також ліфтинг-програма для освітлення і регенерації шкіри, програми для обличчя, високу ефективність якої показало застосування при ручних масажних технологіях.

Косметичні засоби STARVAC є результатом багаторічних досліджень французьких експертів у галузі клітинної стимуляції. Косметика створюється з використанням активних інгредієнтів із науково підтвердженою ефективністю. Кожен засіб націлений на комбінований та глибокий вплив на шкіру, у повній взаємодії з апаратними методами лікування.

Розрахувати окупність

Переваги косметики Srarvac

Лінія професійної космецевтики, розроблена спеціально для використання разом із апаратними технологіями Starvac

 • Безпечний склад

  Косметика Starvac не містить парабенів, феноксиетанолу, фталатів, абсолютно безпечна та схвалена незалежною Асоціацією дерматологів. Активні речовини в засобах Starvac дозволяють природним чином відновлювати та підвищувати клітинну активність у тканинах, запобігаючи та зупиняючи розвиток старіння шкіри, целюліту та формування локальних жирових відкладень.

 • Легкі текстури та натуральні компоненти

  У всіх продуктах використовуються інноваційні легкі, нежирні текстури, що характеризуються високою абсорбцією та зручністю застосування. Starvac дбайливо дбає про шкіру, вибираючи активні компоненти тільки натурального походження.

 • Висока ефективність

  До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Ці компоненти впливають не тільки на шкіру, а й на підшкірно-жирову клітковину, що дозволяє досягати максимального ефекту.

 • Спеціально для апаратних методик Starvac

  Косметичні засоби розроблені спеціально під апаратні методики,вони не містять агресивні компоненти, що призводять до передчасного виходу апарату та його комплектуючих з ладу, не викликають корозії пластикових та металевих елементів приладів Starvac.

 • Унісекс косметика

  Парфумерна композиція лінії Starvac створена на основі природних екстрактів, їх легкий, ненав'язливий аромат чудово підходить і для жінок, і для чоловіків.

 • Комбіноване застосування засобів

  На відміну від інших методик, застосування косметики Starvac відбувається на всіх етапах процедури, а комплексні програми Starvac передбачають застосування декількох засобів для вирішення відразу декількох проблем.

Космецевтика Starvac ефективна у таких напрямках

 • Естетика тіла

  для омолодження шкіри, корекції вікових змін, схуднення

 • Відновлення сил організму та здоров'я

  для зняття втоми ніг, набряклості, розслаблюючих масажів

 • Ревматологія

  для профілактики та полегшення стану пацієнта при артритах, загостреннях ревматизму

 • Спортивна медицина

  для тих, хто активно займається фізичними навантаженнями середньої та високої інтенсивності

 • Ангіологія

  при порушеннях роботи відтоку лімфи та кровообігу

Відгуки клієнтів

Альфа Девелопмент стала именно той командой профессионалов, которая позволила мне воплотить мою мечту в реальность. В результате более чем двух летнего сотрудничества родился, на мой взгляд, прекрасный концепт дизайн  – Beauty & Spa Club  “NOVA DE LUCCI”.

 

Изначально было помещение «после строителей» в новостройке и наличие голого энтузиазма. Но не было четкой картины с чего начать. Было принято решение привлечь к работе опытных профессионалов, знающих толк в создании подобного рода проектов.

 

Постепенно, шаг за шагом, от идеи и концепции, от технологического проектирования до подбора персонала и запуска готового объекта, я прошла с Альфа Девелопмент, длительный путь и, в конечном итоге, не просто воплотила свою мечту, но и приобрела новых друзей!

 

Искренне желаю процветания и успехов креативной команде Альфа Девелопмент!

Дом красоты «Визави» г. Северодонецк выражает свою искреннюю благодарность компании «Альфа СПА» за длительное и взаимовыгодное сотрудничество.

 

Благодаря Вашим усилиям наша компания приобрела новых клиентов и расширила спектр своей деятельности.

 

Желаем Вам и всему вашему дружному коллективу успехов на профессиональном поприще и процветания.

Дом красоты ВИЗАВИ оснащен уникальной баней – хаммамом модели RAXUL.

 

Особенностью данной модульной термы является возможность воспроизводить 3 климатических режима классического хаммама – тепидариум, лаконикум, калидариум.

 

Ароматизированный эвкалиптом пар, холодный и горячий душ впечатлений с мятой и маракуйей, звездное небо, подогреваемые стены и лежаки из итальянского марамора, мягкая музыка и подсветка делают ваше пребывание в СПА незабываемым.   

 

Кроме того, RAXUL позволяет проводить в нем СПА процедуры, такие как скрабы, пилинги, маски, аппликации, что прекрасно расширяет спектр услуг СПА салона.

 

Время сборки модуля RAXUL на объекте 3-5 дней. Спасибо Альфа ДЕВЕЛОПМЕНТ за лучшее решение!

Работая над созданием клиники мы тщательно отбирали поставщика оборудования, предъявляя самые жесткие требования по безопасности и эффективности аппаратных методик. 

 

АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ мы выбрали за комплексный подход и полный спектр самых передовых технологий в их предложении. После завершения оснащения клиники сотрудничество обрело новое качество.  Так мы стали участниками научно-исследовательских программ по инициативе ряда американских и европейских разработчиков аппаратных методик.

 

Наши научные работы были высоко оценены на  международных конференциях проводимых совместно с АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ в США, Греции, Турции.

Мы ценим нашу дружбу и партнерство и желаем АЛЬФА ДЕВЕЛОПМЕНТ удачи!

Мы выбрали Альфа ДЕВЕЛОПМЕНТ по 2 причинам;

 • международный опыт сотрудничества в проектах 5*
 • бренды, которые представляет компания в Украине эксклюзивно.

 

Совместными усилиями нам удалось создать премиум СПА для самых избирательных клиентов