Франція

Starvac Group

Ексклюзивна лінія косметичних засобів STARVAC COSMETICS створена на основі 45-річного досвіду провідних фахівців Starvac Group у галузі краси та здоров'я для того, щоб доповнити та посилити дію різноманітних процедур Starvac.
Купити професійну косметику Starvac зображення 8
Купити професійну косметику Starvac зображення 9

Про бренд

45 років тому компанія STARVAC стала новатором, створивши перші технології фізіологічного та безболісного догляду – пресо- та депресотерапію з терапевтичними та естетичними рішеннями.

STARVAC не припиняє розробки та впровадження нових технологій і методик, адресованих фахівцям у галузі здоров'я, косметології, wellness та спорту. Авангардні технології, що базуються на постійному науковому пошуку та інноваціях (більше 27 патентів) – це обладнання STARVAC.

Ретельно продуманий та організований процес виробництва дозволяє Starvac Group забезпечувати дистриб'юторів та замовників високоякісним та багатофункціональним обладнанням, яке повністю відповідає всім вимогам та стандартам якості.

Завод має сертифікат Міжнародної Організації зі Стандартизації ISO 13485, що підтверджує якість виготовлення медичних виробів та дотримання всіх стадій виробництва на належному рівні.

Компанія здійснює всі етапи виробництва від досліджень та розробок до упаковки продукції. Starvac Group надає першочергового значення своєму відділу «Дослідження та розробки», який робить Starvac однією з найінноваційних компаній у сферах охорони здоров'я, краси, СПА та спорту.

Сьогодні компанія STARVAC є світовим лідером у галузі стимуляції сполучної тканини на клітинному рівні. Запорукою цього успіху насамперед є пристрасть, яку поділяють фахівці, котрі вибрали технології STARVAC, щоб щодня виконувати сотні тисяч, фізіологічних та на 100% ефективних процедур, допомагаючи людям жити у гармонії зі своїм тілом.

STARVAC – лідер інновацій з 1970 року. Ноу-хау та 100% Зроблено у Франції. Абсолютний контроль на всіх етапах виробництва.

Купити професійну косметику Starvac зображення 10
Купити професійну косметику Starvac зображення 11

Професійна космецевтика Starvac

Starvac Cosmetics - унікальна лінія, створена провідними фахівцями компанії для того, щоб доповнити та посилити дію різних процедур Starvac: класичний вакуумний масаж, лімфодренажний масаж, антицелюлітні та СПА-програми, а також ліфтинг-програма для освітлення і регенерації шкіри, програми для обличчя, високу ефективність якої показало застосування при ручних масажних технологіях.

Косметичні засоби STARVAC є результатом багаторічних досліджень французьких експертів у галузі клітинної стимуляції. Косметика створюється з використанням активних інгредієнтів із науково підтвердженою ефективністю. Кожен засіб націлений на комбінований та глибокий вплив на шкіру, у повній взаємодії з апаратними методами лікування.

Розрахувати окупність

Переваги косметики Srarvac

Лінія професійної космецевтики, розроблена спеціально для використання разом із апаратними технологіями Starvac

 • Безпечний склад

  Косметика Starvac не містить парабенів, феноксиетанолу, фталатів, абсолютно безпечна та схвалена незалежною Асоціацією дерматологів. Активні речовини в засобах Starvac дозволяють природним чином відновлювати та підвищувати клітинну активність у тканинах, запобігаючи та зупиняючи розвиток старіння шкіри, целюліту та формування локальних жирових відкладень.

 • Легкі текстури та натуральні компоненти

  У всіх продуктах використовуються інноваційні легкі, нежирні текстури, що характеризуються високою абсорбцією та зручністю застосування. Starvac дбайливо дбає про шкіру, вибираючи активні компоненти тільки натурального походження.

 • Висока ефективність

  До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Ці компоненти впливають не тільки на шкіру, а й на підшкірно-жирову клітковину, що дозволяє досягати максимального ефекту.

 • Спеціально для апаратних методик Starvac

  Косметичні засоби розроблені спеціально під апаратні методики,вони не містять агресивні компоненти, що призводять до передчасного виходу апарату та його комплектуючих з ладу, не викликають корозії пластикових та металевих елементів приладів Starvac.

 • Унісекс косметика

  Парфумерна композиція лінії Starvac створена на основі природних екстрактів, їх легкий, ненав'язливий аромат чудово підходить і для жінок, і для чоловіків.

 • Комбіноване застосування засобів

  На відміну від інших методик, застосування косметики Starvac відбувається на всіх етапах процедури, а комплексні програми Starvac передбачають застосування декількох засобів для вирішення відразу декількох проблем.

Космецевтика Starvac ефективна у таких напрямках

 • Естетика тіла

  для омолодження шкіри, корекції вікових змін, схуднення

 • Відновлення сил організму та здоров'я

  для зняття втоми ніг, набряклості, розслаблюючих масажів

 • Ревматологія

  для профілактики та полегшення стану пацієнта при артритах, загостреннях ревматизму

 • Спортивна медицина

  для тих, хто активно займається фізичними навантаженнями середньої та високої інтенсивності

 • Ангіологія

  при порушеннях роботи відтоку лімфи та кровообігу