Меблі

Салон краси

Комплексне та часткове оснащення меблями вашого салону краси. Європейська якість, багаторічний досвід та швидкі рішення від виробників світового масштабу задовольнять всі потреби вашого проекту.

Дізнатися більше

Перукарський зал

Пропозиції від найкращих європейських виробників меблів: робоче місце перукаря, зал очікування клієнтів, шафи та вітрини, столи та стільчики, тумби для інструментів та інші необхідні меблі для надання комфортних перукарських послуг.

Дізнатися більше

SPA&Wellness

Вибір класичних та сучасних меблів європейського рівня для SPA-комплексів та Wellness-зон. Гарантований ексклюзивний та ефективний відпочинок клієнтів, комфортне надання послуг для фахівців вашого проекту.

Дізнатися більше

Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження

Дізнатися більше

Щоб ваш клієнт залишився задоволеним і, напевно, став постійним гостем, мало тільки якісно надавати послуги. Так, це левова частина успіху. Але те, як почувається клієнт весь час перебуваючи у вас у гостях – для нього найважливіше. Його зручність, комфорт, можливість лягти/сісти/поміняти позицію під час довгої процедури багато в чому продиктує рішення повертатися до вас чи ні.

Для того, щоб всі клієнти залишалися задоволеними як процесом, так і результатом рекомендується купити меблі для косметології.

Меблі та обладнання для косметології: види, варіації та рекомендації

Перш ніж купити меблі для косметології, ви повинні уважно вивчити питання видів, варіацій та рекомендацій щодо вибору необхідного обладнання для вашого бізнесу. Меблі для косметології ділиться на 2 типи:

Наприклад, обладнання Alfa Development може бути використане для наступних процедур:

  • Те, що купується для зручності персоналу клініки, студії чи салону.
  • Те, що спрямовано на збільшення комфорту клієнта та його зручність.

Для більш продуктивної роботи майстра у сфері косметологічних послуг рекомендується знайти сучасне багатофункціональне обладнання: лазерні апарати, апарати LED терапії, масажні апарати, СПА комплекси, меблі та інструментарій, які мінімізують людську складову залучення в процес, роблячи результат процедур ще кращим. Впровадження сучасної апаратури у ваш робочий процес дозволить збільшити потік клієнтів, не жертвуючи якістю обслуговування.

Для клієнтів рекомендується придбати різноманітні кушетки-шезлонги, кушетки-трансформери, підігрівні столи, гідромасажні ванни, масажні столи.

Що дасть вашому бізнесу меблі для косметології?

  • Забезпечить практичність роботи майстрів та всього салону,
  • Збільшить темпи роботи та потік клієнтів,
  • Підкреслить красу кабінету/студії/салону,
  • Забезпечить зручність робочої зони як для майстра, так і для клієнта,
  • Вигідно підкреслить інтер'єр.

Коли рішення придбати меблі для косметології у м.Київ прийнято, залишилося обрати надійного постачальника та продавця.

Меблі та обладнання для косметології від Аlfa Development

Компанія Аlfa Medical & Spa Development – це висококваліфіковані професіонали в галузі розробки та супроводу підприємств індустрії краси та здоров'я: салони краси, SPA & Wellness об'єкти, медичні установи та інші. Якщо вам знадобилося купити якісні професійні меблі для косметології в Україні, ви зайшли точно за адресою.

Звернувшись до ALFA-команди, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід від найкращих фахівців у своїй справі, надання повного циклу послуг з постачання обладнання, його налаштування та запуску в роботу, навчання та допомоги в експлуатації.

Ми надаємо обладнання лише від перевірених та кращих постачальників, особисто перевіряємо та тестуємо його у своєму сервісному центрі та повністю ручаємося за його ефективність.

Менеджмент компанії та ключові співробітники мають наукові ступені у галузі медицини. Персонал регулярно проходить навчання та підвищення кваліфікації у США та Європі. Співробітники мають великий досвід роботи із складними індивідуальними проектами.

Ми можемо запропонувати вам те, що допоможе бізнесу на будь-якому його етапі! Будь це знання, вміння чи саме обладнання – за доступними цінами разом з Alfa Development ваші проекти просунуться на рівні вище, а клієнти завжди будуть задоволені!