Лазер СО2 від Alfaspa

Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує СО2 лазер - інноваційну розробку німецького бренду Asclepion, яка виступає універсальним інструментом для вирішення безлічі завдань. Обладнання з успіхом застосовується в медичних клініках і салонах краси, забезпечує лікування дерматологічних, гінекологічних, проктологічних, урологічних патологій, використовується в хірургії та оториноларингології, а також для усунення естетичних дефектів, зокрема вікових. Наша компанія працює з виробником без посередників, пропонує високий рівень сервісу і супровід вашого бізнесу.

Особливості СО2 шліфування


В естетичній медицині СО2 лазер знайшов найширше застосування - з його допомогою виконується шліфування обличчя, яке забезпечує приголомшливі результати вже після першої процедури. Як це працює: лазерний промінь впливає на оброблювану зону своєрідними пікселями (не плямою), нагріває воду, що міститься в тканинах, завдяки чому волокна колагену й еластину стискаються, а зморшки та інші недосконалості зникають. При цьому лазер СО2 не травмує навколишні тканини, "працюючи" чітко з виділеною зоною. Перші ефекти помітні відразу, а максимальний результат - через кілька тижнів, коли виробництво колагенових волокон запуститься з новою силою. Завдяки цьому шкіра розгладжується, молодшає, стає пружною і сяючою.

Переваги лазерного шліфування СО2 підтверджують численні відгуки задоволених пацієнтів і досвідчених косметологів. Серед основних переваг, які називають лікарі:

  • можливість обробки молодої та вікової шкіри залежно від наявних проблем;
  • вибір режимів імпульсу;
  • різні насадки для різних завдань;
  • не потрібні витратні матеріали, а отже, немає регулярних витрат;
  • компактність і мобільність апарату - він займає мало місця, здатний поміститися навіть у невеликому кабінеті, а за необхідності
  • можна просто перевезти його завдяки передбаченим коліщаткам;
  • зручний інтерфейс і великі можливості для гнучких налаштувань залежно від потреб пацієнтів.

Крім того, апарат дає змогу вести базу даних клієнтів і вибирати для них індивідуальні програми.

Як купити фракційний лазер?


Замовити інноваційне обладнання в ALFA Medical & SPA Development можна, залишивши заявку онлайн або зателефонувавши нам - усі контакти вказані на відповідній сторінці. Розкажіть нашим менеджерам про особливості свого бізнесу, а вони підкажуть, як вибрати і як налаштувати апарат для максимальної ефективності. Крім того, наша команда проводить навчальні заходи та курси підвищення кваліфікації - якщо у ваших співробітників є потреба в цьому, можемо обговорити умови.

Ми організуємо доставку апаратів усіма містами України, під'єднаємо і налаштуємо їх так, як того вимагає ваша діяльність. Телефонуйте або пишіть нам, якщо виникнуть будь-які запитання.