Апарати для діагностики шкіри обличчя від Alfaspa

В естетичній медицині та косметології діагностика шкіри обличчя - перший і головний етап будь-якої терапії, який дає змогу оцінити стан шкірних покривів і визначити стратегію лікування, вибрати коректні процедури. Сучасні технології допомагають проводити її швидко, якісно та результативно. Компанія ALFA Medical & SPA Development представляє новітні діагностичні апарати, розроблені італійськими та американськими брендами. Вони стануть надійними помічниками косметологів-початківців або досвідчених косметологів і лікарів-естетистів, даючи змогу надавати більш якісні послуги у сфері краси та здоров'я.

Обладнання для апаратної діагностики шкіри обличчя


В асортименті нашої компанії представлені такі інструменти апаратної діагностики шкіри:

  • Callegari Soft FX - компактний пристрій з можливістю проведення експрес-тестів за допомогою смужок і камери. Дає змогу дізнатися тип шкіри, її стан, рівень гідратації, пігментації, використовується трихологами для визначення структури, щільності, діаметра волосся. Апарат виводить результати діагностики на дисплей, аналізує їх і дає рекомендації щодо процедур і догляду.
  • Callegari Soft Plus - діагностична система з функцією ведення клієнтської бази, об'єктивним аналізом результатів досліджень, детальними рекомендаціями і можливістю порівняти стан шкіри за кількома параметрами до і після процедур.
  • BT-Vision - спеціальні збільшувальні лінзи з підсвічуванням для ретельного огляду різних зон обличчя. Створені у вигляді окулярів (кріпляться на голові), не займають місця на робочому столі, легкі - не тиснуть на голову.
  • BT-Analyze - аналізатор рівня зволоженості шкіри, що допомагає відстежувати ефективність косметологічних процедур у динаміці, щоб своєчасно коригувати стратегію терапії.
  • BT-Zoom - ручна MAG-лампа, що дає змогу аналізувати стан шкіри на поверхні та глибоких рівнях, виявляючи гіпо- і гіперпігментацію, зневоднені ділянки, комедони, акне та інші недосконалості завдяки світлодіодному й УФ-світлу.

Переваги та купівля обладнання для діагностики шкіри


Апарати для діагностики стану шкіри обличчя, які пропонує наша компанія, компактні, мобільні, їх можна брати з собою на виїзд, працювати з ними вдома, вони не займуть багато місця навіть у найменшому кабінеті. Впровадження інноваційних технологій у щоденну практику дасть змогу обслуговувати пацієнтів швидше і якісніше, а також підвищувати власну кваліфікацію і професіоналізм, тим самим нарощуючи базу клієнтів.

Для отримання детальної інформації та замовлення апаратів залишайте онлайн-заявку або телефонуйте нам. Проконсультуємо, допоможемо вибрати обладнання та доставимо у ваше місто.