Сухий флоатинг

Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження
Дізнатися більше

Starpool Nuvola

Кушетка для SPA процедур із нульовою гравітацією. Синергізм тепла, анти-гравітації, косметичних процедур, підводного легкого масажу, без фізичного зіткнення з водою, дарує фізичне та психоемоційне відновлення. Не потребує окремого підключення до водостоку.
Дізнатися більше

У компанії ALFA Medical & SPA Development можна замовити сучасне високотехнологічне обладнання для салонів краси, СПА-центрів, фітнес-клубів та інших закладів beauty-індустрії. Мова про кушетку для floating - незвичну процедуру, яка подарує вашим клієнтам розслаблення, комфорт, позбавить від тривоги та стресу. Зовні обладнання нагадує ванну, не потребує підключення до водопроводу, каналізації.

Сухий флоатинг: що це і в чому переваги терапії?


Флоатинг - це сучасна SPA-процедура, яка полягає у використанні цілющих властивостей води без її прямого контакту з тілом клієнта. Між її поверхнею і людиною знаходиться міцний шар водонепроникного матеріалу, що забезпечує якісне розслаблення. Є моделі кушеток з ефектом занурення - воно досягається завдяки спеціальному "покривалу" з такого ж матеріалу, заповненого водою. У результаті клієнт немов перебуває в обіймах хвиль, але при цьому не контактує з водою.

У чому переваги сухого флоатингу:

  • Можливість комбінації декількох процедур за один сеанс. Додайте пілінг, обгортання, масаж або щось інше, і ви надасте комплексну послугу клієнту за той самий час.
  • Помітна користь для здоров'я, що стимулює клієнтів повертатися. Перебуваючи на кушетці, людина перестає відчувати гравітацію, завдяки чому по всьому тілу поліпшується мікроциркуляція. Крім того, процедура сприяє виведенню токсинів і шлаків, ефективно розслабляє, стимулює вироблення гормонів задоволення, підвищує настрій.
  • Не має протипоказань і вікових обмежень. Для багатьох beauty-процедур у салонах краси є свої протипоказання, наприклад, вагітність. У сухого флоатингу такого немає, він підходить усім, включно з людьми з особливими потребами, молодими мамами тощо. Крім того, це ідеальне рішення для тих, хто не вміє плавати або боїться води. Це означає, що за умови правильного маркетингу ви швидко здобудете широку базу постійних клієнтів.

Процедура також підходить для тих, у кого мало часу. Її тривалість можна регулювати, попередньо не потрібно роздягатися, приймати душ, а після - наносити косметику, як це буває з басейнами та іншими стандартними водними процедурами.

Кушетки для флоатингу від Alfaspa


Наша компанія - офіційний дистриб'ютор SPA-обладнання італійського бренду Starpool. Кушетка для флотації стане чудовим рішенням для розширення або оновлення списку послуг у вашому центрі. Вона не потребує багато місця, для встановлення не потрібне додаткове оснащення або пряме підключення до комунікацій. Заміна води проводиться рідко, приблизно раз на рік, оскільки вона не контактує з клієнтами безпосередньо. Водонепроникна мембрана проста в догляді, її легко очищати і дезінфікувати після кожного сеансу.

Як доповнення пропонуємо також інтерактивну систему - це віртуальний гід, де записані музичні треки, аудіопрограми для тренування мислення, дихальні вправи. Прослуховування запису під час процедури матиме покращений вплив на фізичне та ментальне здоров'я клієнта.

Замовити кушетку можна за телефоном або залишивши онлайн-заявку. Ми проконсультуємо, підберемо модель обладнання для вашого салону і навчимо ним користуватися.