Діодний лазер від Alfaspa

Видалення небажаної рослинності на тілі завжди було в топі популярних послуг у салонах краси, клініках естетичної медицини, приватних кабінетах. Сьогодні воно реалізується за допомогою інноваційного косметологічного обладнання - потужного лазера для видалення волосся, який забезпечує високу швидкість і комфорт проведення процедури, а також довготривалий результат. Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує купити лазер німецького бренду Asclepion. У ньому реалізовано всі досягнення сучасної медицини, націлені на збереження краси ваших пацієнтів і надання широкого спектра послуг.

Як працює лазерне обладнання для косметологічного кабінету?


Суть функціонування діодного лазера для епіляції полягає у впливі світлової хвилі на фолікул, а також безпосередньо на волосся. Енергія лазера притягується меланіном - це пігмент, що міститься в цибулині. Далі ця енергія стає тепловою. Тобто фолікул піддається нагріванню до певної температури і руйнується, водночас коагулюється судина, що живить волосся, тому на обробленій зоні рослинність більше не з'являється.

Діодний лазер для епіляції, купити який можна у нас, працює за принципом селективного фототермолізу. Це означає, що спеціально підібрана довжина хвилі забезпечує нагрівання тільки волосяної цибулини, навколишні тканини водночас не зачіпаються, тому процедура абсолютно безпечна і не провокує появу травм. Передбачена в лазерному апараті система охолодження миттєво знижує температуру навколишніх тканин, тому клієнти практично не відчувають дискомфорту.

Чи гарантують апарати для лазерної епіляції позбавлення від небажаного волосся на весь час? Так, проте є один момент, пов'язаний з особливістю появи рослинності на тілі. У шкірі людини, крім активних, є ще й пасивні фолікули - вони можуть "прокинутися" з часом. Тому проходити терапію на апараті лазерної епіляції потрібно курсом. Кількість сеансів визначає косметолог, вона залежить від індивідуальних особливостей клієнта: комусь для повного видалення волосся потрібно всього кілька процедур, а в когось рослинність більша - у такому разі знадобиться відвідати кабінет 8-10 разів.

Чому варто купити професійний лазерний епілятор?


Німецькі апарати лазерної епіляції, представлені у нас, цінуються косметологами та лікарями-естетистами за такі переваги:

  • ідеально підібрані довжини хвиль, поєднання яких забезпечує ефективне видалення волосини та коагуляцію судини, що її живить - гарантія, що на обробленому місці небажана рослинність не з'явиться вже ніколи;
  • великий вибір маніпул для епіляції - беріть ту, яка точно підходить за розміром для оброблюваної зони (це дає змогу позбуватися волосся по всьому тілу навіть у важкодоступних місцях);
  • безболісність і висока швидкість маніпуляції - під час лазерної епіляції апарат впливає відразу на групу волосків, розташованих у зоні обробки, тому час на повне видалення рослинності скорочується;
  • відсутність неестетичних слідів - почервоніння, подразнень, порізів, як це буває при використанні традиційних способів депіляції.

Висока ефективність, безболісність і комфорт під час процедури - три кити, на яких базується популярність обладнання для лазерної епіляції. Оснастивши ним свій кабінет, ви можете розраховувати на збільшення потоку клієнтів і тільки позитивні відгуки про свою роботу, що тягне за собою зростання прибутку і розвиток бізнесу загалом. Крім того, діодний апарат не дарма вважається найкращим лазером для епіляції - його промені підходять людям з темною шкірою і світлим волоссям, а отже, ви зможете розширити цільову аудиторію.

Не забувайте і про протипоказання - вони стандартні для будь-якого виду лазерного впливу. Серед них: вагітність і лактація, запальні процеси, онкологічні патології, прийом антибіотиків тетрациклінової групи, цукровий діабет і свіжа засмага.

Як купити лазер для видалення волосся?


Залиште онлайн-заявку або зателефонуйте нашим менеджерам за телефоном у правій верхній частині сайту, щоб дізнатися додаткову інформацію та купити апарат для лазерної епіляції. Ми напряму працюємо з виробником, видаємо гарантію на обладнання, навчимо як ним користуватися ваших співробітників. У нас регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, ми часто влаштовуємо навчальні заходи, щоб поліпшити навички косметологів.

За необхідності наша команда налаштує апарат, покаже, як він функціонує, проведе сервісне обслуговування. Купити потужний лазер у нас можна з доставкою по всіх містах України.