Ербієвий лазер Er:Yag для естетичної медицини

Asclepion Dermablate NEW

Найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині: дерматологія, косметологія, гінекологія та хірургія
Дізнатися більше

У компанії ALFA Medical & SPA Development можна замовити фракційний ербієвий лазер - медичне обладнання останнього покоління, розроблене німецьким брендом. Це мультиплатформа преміум-класу, що дає змогу виконувати різні процедури для лікування та вирішення естетичних проблем. Ми виступаємо офіційним дистриб'ютором виробника, організовуємо доставку обладнання по всій Україні, консультуємо і навчаємо персонал. Лазер підходить для використання в медичних центрах, косметологічних клініках, приватних кабінетах.

Ербієвий лазер: принцип роботи та особливості


Er:Yag, або ербієвий лазер, - це твердотільний лазер з ітрієво-алюмогранатовим кристалом і ербієвими іонами, що й дало назву апарату. У нього короткохвильове випромінювання, що проникає в тканини на глибину до 30 мкм. Він працює на основі технології абляції, тобто випаровування клітинної рідини, яка поглинає промені. При цьому вплив проявляється тільки на патологічні тканини, здорові клітини залишаються без впливу.

Ербієвий лазер широко використовується в косметології та естетичній медицині, лікарі вважають, що це один з найкращих неінвазивних способів вирішити багато проблем пацієнта. Він руйнує пошкоджені ділянки завдяки термомеханічному впливу, випаровуючи їх і запускаючи регенераційні процеси, стимулюючи вироблення білків. У результаті шкіра в зоні обробки стає гладкою, пружною, помітно омолоджується, поліпшується її загальний стан, зникають рубці.

Застосування ербієвого лазера в гінекології та інших напрямках медицини


Ербієвий лазер використовується не тільки в косметології, хороші відгуки про нього і серед лікарів-гінекологів. З його допомогою можна вирішувати різні проблеми в інтимній зоні, зокрема естетичного характеру. У плані жіночого здоров'я процедури на Er:Yag лазері допоможуть:

  • позбутися сухості в піхві, разом з цим і болю під час статевих контактів;
  • вилікувати нетримання сечі за рахунок підвищення пружності м'язів;
  • відновитися після пологів;
  • вилікувати цистит та інші патології хронічного характеру;
  • згладити або прибрати симптоми сечостатевого синдрому менопаузи тощо.

Крім того, ербієвий лазер можна купити для застосування в дерматології, хірургії та інших напрямках - під кожну процедуру підбирають свою маніпулу. Лікування можливе на поверхні та в глибоких шарах - все залежить від патології. Пошкодження шкіри при цьому мінімальні, для багатьох процедур не потрібна анестезія, ризик побічних ефектів практично нульовий.

Якщо збираєтеся розширити список послуг у своїй клініці або кабінеті, встановивши ербієвий лазер, купити апарат можна у нас, оформивши онлайн-заявку. Серед основних переваг обладнання:

  • багатофункціональна платформа - один лазер для безлічі процедур;
  • вбудована система видалення продуктів абляції;
  • не потрібні витратні матеріали (за винятком одноразових насадок для гінекологічної практики);
  • гнучкі налаштування і зрозуміле управління;
  • велика кількість маніпул для різних процедур.

Якщо зацікавив ербієвий лазер і ціна на нього, заповнюйте форму на сторінці або телефонуйте нам. Ми консультуємо, організовуємо курси підвищення кваліфікації та заходи, де вчимо працювати з обладнанням.