Обладнання для FMS-терапії

FMS-терапія - обладнання для здоров'я та краси

Компанія ALFA Medical&SPA Development пропонує сучасне обладнання для проведення магнітної терапії. Ми співпрацюємо з надійними виробниками апаратів і оснащуємо ними невеликі приватні кабінети, медичні клініки тощо. Використання апаратних технологій на основі FMS (фокусована магнітна стимуляція) дасть вам змогу розширити перелік послуг, залучити більше клієнтів і збільшити прибуток.


FMS-технологія - це найкраще рішення для beauty-бізнесу


Ідеальне, підтягнуте тіло з розвиненими м'язами - мрія багатьох чоловіків і жінок. Через різні чинники (брак часу на спортзал, неправильний режим харчування, хронічна втома тощо) часто вона залишається нереалізованою. Але тепер ви можете допомогти своїм клієнтам вирішити цю проблему, запропонувавши інноваційну процедуру. 

FMS, або магнітна терапія - це вплив на нервові закінчення магнітним полем, унаслідок чого м'язи скорочуються, як під час тренувань. У процесі опрацьовуються поверхневі й глибокі тканини, що забезпечує відразу кілька ефектів:

  • інтенсивне спалювання жирів;
  • розвиток мускулатури завдяки стимуляції;
  • поліпшення обмінних процесів і кровообігу, що сприяє підтримці молодості та краси.

Чому імпульсно-магнітна терапія зацікавить ваших клієнтів?
 
Ось лише кілька причин:

  • прилад не пошкоджує шкірний покрив - процедура неінвазивна і безболісна;
  • підходить для всіх проблемних зон - живота, сідниць, стегон, ніг, рук;
  • помітний ефект уже після кількох сеансів.

Апарат впливає комплексно, формуючи красиву поставу і привабливий рельєф тіла. Ваші клієнти не витрачають багато часу - один сеанс триває до 45 хвилин.


Багатофункціональні апарати для FMS-терапії


У каталозі Alfa SPA - обладнання надійних міжнародних виробників, яке стане невід'ємною частиною кабінету косметолога, салону краси або клініки. Якщо ви тільки запускаєте нову послугу і не знаєте, який апарат вибрати, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Ми займаємося постачанням і обслуговуванням оснащення, консалтингом, навчанням персоналу, можемо повністю спроєктувати, запустити і супроводжувати ваш бізнес у сфері краси та здоров'я. Відгуки клієнтів про фокусовану магнітну терапію на апараті Asclepion BodyLab підтверджують вигоду надання таких послуг. 

У нас великий вибір обладнання для beauty-сфери, на кожне поширюється гарантія виробника. Для зручності на сторінці кожного апарату є калькулятор для розрахунку окупності. З його допомогою ви відразу зможете дізнатися, який прибуток отримаєте від встановлення конкретного пристрою.

Для замовлення та консультації заповніть онлайн-форму зворотного зв'язку. Вам передзвонить наш менеджер, щоб розповісти подробиці та обговорити умови доставки.