Апарати для інтимного омолодження

Asclepion Dermablate NEW

Найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині: дерматологія, косметологія, гінекологія та хірургія
Дізнатися більше

Апарати для інтимного омолодження в Alfaspa


Компанія Alfa Medical & SPA Development пропонує інноваційне обладнання для процедур інтимного омолодження. Ми є офіційним дистриб'ютором брендів Asclepion і Sinclair - німецького та ізраїльського виробників апаратів для сфери гінекології та естетичної медицини. Це мультифункціональні платформи, що працюють на лазерних технологіях, а спеціальна маніпула дасть змогу використовувати апарати, зокрема, для вагінального омолодження ваших пацієнток, у такий спосіб ви зможете розширити спектр послуг, що надаються.


Що таке лазерне гінекологічне омолодження?


Це сучасна неінвазивна процедура, здатна вирішити безліч проблем інтимного характеру у жінок. Вона ґрунтується на впливі лазерного променя, який проникає в глибокі шари тканин, запускаючи процес синтезу колагену, підтягуючи і покращуючи кровообіг. Водночас унеможливлюється ризик опіків або інших ушкоджень - у обладнання гнучкі налаштування, довжина променя й інтенсивність впливу регулюється лікарем відповідно до індивідуальних показників.

Про лазерне омолодження в гінекології лікарі та пацієнтки залишають тільки позитивні відгуки. Застосування апаратної методики дає змогу вирішити такі делікатні проблеми:

  • втрата пружності м'язами піхви через вік;
  • зміни тканин після пологів;
  • нетримання сечі внаслідок стресу;
  • зниження лібідо;
  • сухість піхви;
  • дискомфорт під час близькості з партнером;
  • дисфункція тазового дна тощо.


Процедура повністю безпечна і не займає багато часу - вона триває всього 15-20 хвилин, тому ви зможете прийняти багато пацієнтів за день, а самим клієнткам не доведеться брати вихідний, щоб відвідати клініку. Результат помітний вже після першого сеансу, повний курс складається з 2-3 процедур - все залежить від наявної проблеми та індивідуальних особливостей. Ефект зберігається до 3 років, проте в більшості випадків повторний курс рекомендується раніше.

Як купити лазер для гінекологічного омолодження?


Для надання комплексних послуг, розширення клієнтської бази та збільшення прибутку замовляйте мультифункціональні платформи зі спеціальними маніпулами у нас. Зробити це можна, зателефонувавши нам по телефону, оформивши зворотний дзвінок або заповнивши онлайн-заявку. Уже скоро з вами зв'яжуться наші менеджери для уточнення деталей поставки. Наша команда завжди готова проконсультувати, організувати навчальні курси та заходи для підвищення кваліфікації вашим співробітникам. Ми розповімо всі деталі про роботу обладнання, допоможемо з пусконалагоджувальними процесами, виконаємо сервісне обслуговування.


Для вашої зручності ми реалізували простий онлайн-калькулятор розрахунку окупності. Введіть дані в його поля, і ви побачите, через який період часу роботи з апаратом зможете вийти на прибуток за заданих умов. Якщо є запитання, із задоволенням на них відповімо, допоможемо масштабувати або запустити бізнес у сфері естетичної медицини та гінекології.