Гідромасажні ванни від Alfaspa

В ALFA Medical & SPA Development можна купити гідромасажну професійну ванну. У нас представлені багатофункціональні установки надійного німецького бренду Unbescheiden, офіційним дистриб'ютором якого є наша компанія. Обладнання підійде для використання в установах курортної зони, медичних клініках, салонах краси та SPA-центрах. Бездоганний продуманий дизайн, зручність керування та дезінфікування, можливість створювати індивідуальні програми гідромасажу - короткий перелік переваг обладнання.


Що таке гідромасажна ванна і якою вона буває?


Так називається ванна, оснащена спеціальними форсунками, звідки б'ють струмені води з повітряними бульбашками. Для посилення ефекту гідромасажні процедури доповнюють хромо- та аромотерапією - обладнання, представлене у нас, має і такі функції.

Професійну гідромасажну ванну використовують у період реабілітації після різноманітних захворювань і травм, як допоміжний метод терапії патологій, для загального розслаблення або тонізації тіла, якісної психологічної релаксації. Наша компанія пропонує різні моделі багатофункціональних гідромасажних, вихрових ванн, кушетки для проведення спеціального вологого масажу, душ Віші та душові кафедри Шарко, а також камерні ванни для локальних процедур (конкретних частин тіла).

Показання та користь гідромасажних ванн


Гідромасаж у комбінації з додатковими функціями сприяє якісній релаксації тіла і розуму, він благотворно впливає на кістково-м'язову, серцево-судинну, нервову системи. Лікарі призначають таку терапію для поліпшення кровообігу, нормалізації сну, зміцнення імунітету, лікування ожиріння, якісного очищення й омолодження шкіри, усунення застійних явищ, боротьби з депресивними станами, гінекологічними хворобами тощо.

Як працює гідромасажна ванна: пацієнт розміщується в ній, терапевт-масажист запускає потрібну програму на певний час. У процесі терапії можна слухати музику, вдихати ароматичні пари, насолоджуватися мерехтінням кольору (хромотерапія). У результаті ваші клієнти отримують:

  • нормалізацію артеріального тиску;
  • насичення киснем на клітинному рівні;
  • детоксикацію;
  • оздоровлення та омолодження шкіри;
  • поліпшення травлення і метаболізму загалом;
  • зняття спазмів, больового синдрому тощо.

Купити ванну з гідромасажем у нас можна, заповнивши заявку онлайн або зателефонувавши нам. Наш менеджер підкаже, яка модель обладнання підійде для вашого закладу, допоможе вибрати установку, якщо ви тільки запускаєте бізнес. Для початківців ми пропонуємо навчання, проводимо різні заходи та курси підвищення кваліфікації.

Сумніваєтеся, що комплекс стане вигідним вкладенням? Перевірте це просто зараз, скориставшись онлайн-калькулятором окупності. Якщо виникнуть складнощі, звертайтеся до нас по допомогу.